Hangi süpürge? Xiaomi Mi Vacuum Cleaner vs Xiaomi Mi Vacuum Cleaner Light Şarjlı vs Dyson V15 ya da 12

Hangi süpürge?

• Ankete Katılan
    115

Ahtapot Anne

Feeling lonely nowadays..
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2013
4.347
5.592
Elimin altında şarjlı el supurgelerinden olsa iyi olur. 6 yıl önce toz torbalı süpürge aldım her şeyinden memnunum ama yarın bir gün yenilemem gerektiginde dyson var aklımda. Çocuklar doktugunde hemen acil durum icin ilk secenek isimi görür ama ben bu dikey supurgeleri de sevdim. Yenileyince dyson alacağım simdiden mi almalıyım hepsi bir arada mi olur?
3 ürün belirledim hangisi olmalı, özellikle kullananlardan tavsiye bekliyorum.
Xiaomi Mi Vacuum Cleaner
Xiaomi Mi Vacuum Cleaner Light Şarjlı
Dyson V15 ya da 12

Son düzenleme:
Bu ikisi arasında tabiki dyson ama fiyat farkı çok yüksek. Bosch fakir gibi diğer markalarada bakmanı tavsiye ederim. Bosch BCS712XXL
Elektrik Süpürgesi örnek olarak bakabilirsin.

Dyson’a seçenek olarak Miele diyorum.
11D06034-E19C-4B44-BF17-CAB209741E28.png

Son düzenleme:
Elimin altında şarjlı el supurgelerinden olsa iyi olur. 6 yıl önce toz torbalı süpürge aldım her şeyinden memnunum ama yarın bir gün yenilemem gerektiginde dyson var aklımda. Çocuklar doktugunde hemen acil durum icin ilk secenek isimi görür ama ben bu dikey supurgeleri de sevdim. Yenileyince dyson alacağım simdiden mi almalıyım hepsi bir arada mi olur?
3 ürün belirledim hangisi olmalı, özellikle kullananlardan tavsiye bekliyorum.
Xiaomi Mi Vacuum Cleaner
Xiaomi Mi Vacuum Cleaner Light Şarjlı
Dyson V15 ya da 12
Kesinlikle robot supurge alin

Dyson, aslinda dikey supurge, daha pratik bence. Robotla istedigin yeri temizlemek o kadar rahat olmuyor.
Dyson dikey işte sonuçta sen yapıyorsun ama robotla rahatsi o temizliyor sen bakiyorsun yok böyle rahatlık
İstediğin yeri temizlemek daha rahat cünki sen dert etmiyorsun o yapiyor

Canım samimiyetle söylüyorum Dyson kendin yapiyosun yine yoruluyorsun al bı robot süpürge vallahi süper bişey 9 gün oldu alinali başka bişey acmadik okadar temiz yapiyorki
Kesinlikle size katılıyorum dikey süpürge mi robot mu diye karar verebilmek için aylar geçirdim. Özellikle çalışanlar için ve çocuğu olanlar için kesinlikle robot süpürgeyi öneriyorum. Model olarakta xiaomi mop 2 pro kullanıyorum oldukça memnuniyet sağlıyor. Sorusu olana yardımcı olabilirim.

Canım samimiyetle söylüyorum Dyson kendin yapiyosun yine yoruluyorsun al bı robot süpürge vallahi süper bişey 9 gün oldu alinali başka bişey acmadik okadar temiz yapiyorki
bende robot da var. her yer derli topluysa çok konforlu ama çocuklu evde o çok mümkün değil. halı kenarlarındaki kırıntı döküntüyü de almıyor ayrıca

Roid mi eve robot ve dyson v8 animal+ supurgelerim var ikisini de aktif kullaniyorum cok memnunum robotta kendin yapmama rahatligin var baska islerine bakabiliyorsun, dikeyde de dipleri koseleri daha icine sinerek temizleme olanagin var kedim oldugu icin dyson animal baslikla birlikte bir tik onde cunku emis gucu ve tuy toplama ozelligi gercekten harika ben de al.adan cok dusunmustum dikey supurge konusunu elimdeki bozulsa yine dyson alirim cok cok memnunum

Kayınvalidem de riodmi var, bende Dyson. Çekiş gücü performansi cidden çok farkediyor. Ben aynı zamanda xiomi robotti kullanıyorum özellikleri cojk başka. Kendi kendinr evi süpürmesi vs. Evet harika kuruyoruz süpürüp siliyor ancak dyson bambaska bir kolaylık. Koltuk yatak her şeyi anında süpürüyorsun..

Dyson dikey işte sonuçta sen yapıyorsun ama robotla rahatsi o temizliyor sen bakiyorsun yok böyle rahatlık
İstediğin yeri temizlemek daha rahat cünki sen dert etmiyorsun o yapiyor
bizde hem robot hem dikey süpürge var, dikey bana daha pratik geldi. onu söylemek istemiştim :) bebeğim var sürekli bir şeyler dökülüyor yere. dikeyle hemen süpürüyorum, robotta bu nokta atışı durum olmuyor.

Dikey süpürge soruyorsanız kesinlikle Dyson. V12 var bende 15 ağır olduğu için tercih etmedim. İnanılmaz memnunum, benim yatay süpürgem de Dyson, animal pro olandan ama onu yıllar önce almıştım tabi daha eski teknoloji, ikisinden sonra da robot süpürge çalıştırdım ne olacak diye v12 ile evi süpürdükten sonra robotun haznesine doğru dürüst hiçbir şey toplanmadı. Ne var ne yok çekiyor ki ben bu zamana kadar diğer süpürgemden de memnundum alerjim var sayesinde kontrol altında tutuyordum, maddi imkan varsa Dyson dikey süpürge derim.

X