Hangi süpürge? Xiaomi Mi Vacuum Cleaner vs Xiaomi Mi Vacuum Cleaner Light Şarjlı vs Dyson V15 ya da 12

Hangi süpürge?

• Ankete Katılan
    115
+1
Ben bosch alacaktım hem kırılabiliyor koltukların altı daha rahat girer diye ama Philips aldım o kadar memenunum ki hergün süpürüyorum ve şarjı çok iyi gidiyor
Kesinlikle şarjı çok iyi. Taşındım o ara şarj aletini uzun bi süre bulamadım sürekli evi süpürmeme rağmen 2 hafta falan gitti şarjı

Elimin altında şarjlı el supurgelerinden olsa iyi olur. 6 yıl önce toz torbalı süpürge aldım her şeyinden memnunum ama yarın bir gün yenilemem gerektiginde dyson var aklımda. Çocuklar doktugunde hemen acil durum icin ilk secenek isimi görür ama ben bu dikey supurgeleri de sevdim. Yenileyince dyson alacağım simdiden mi almalıyım hepsi bir arada mi olur?
3 ürün belirledim hangisi olmalı, özellikle kullananlardan tavsiye bekliyorum.
Xiaomi Mi Vacuum Cleaner
Xiaomi Mi Vacuum Cleaner Light Şarjlı
Dyson V15 ya da 12
Dyson v 12 kullanıyorum çok memnunum xiaomi aldım memnun kalmadım

Ben de Dyson v15 kullanıyorum ilk kullandığım zaman sanki evi 1 sene süpürmemiş gibi bir toz topladı. Keza yatağımın üzerinden topladığı toza hayret ettim. Ayrıca çekiş gücü çok iyi arkasından evi sildiğim zaman su kirlenmiyor bile. siz robot süpürge sormamışsınız, kullanıp memnun olanlar robot önermiş ama ben Dyson ın temizleme gücünün herhangi bir robot süpürgede olacağını hiç sanmıyorum. başka herhangi bir kablolu süpürgeye ihtiyaç da kalmıyor ben evdeki kabloluyu gönderdim. çok da ağır olduğunu düşünmüyorum. tetiğe basması sorun diyorsanız da alışveriş sitelerinde tetik tutucular var onlardan kullanabilirsiniz.

Robotla dikey süpürge aynı kulvarda değiller ki.
Nokta atışı temizlik yapamazsınız robotla.
Ben Dyson der çekilirim,bence bütçenize uyuyorsa macera aramayın Dyson alın geçin.
Xiaomi mağazasında inceleledim dikey süpürgelerini,incecik,narin oyuncak gibi ,sağlam görünmüyor.(kullanmadım,ilk izlenimim bu)bende Dyson alacağım.

Fakir ve Arçelik kullanıyorum. Fakirden daha çok memnunum. Tek farkı fakir daha hafif. İkisinin de şarj sıkıntısı hiç yok. Elim kolum oldular.

Alerjik Astım hastasıyım. evde çok fazla halı yok. ihlas temizlik robotu, dyson v8, xioami vakuum mop pro 2 var. hepsinin yeri ayrı... basitlik hafiflik v8... robotu da hafta içi bir gün çalıştırıyorum. bazı yerlere başta takılıyordu, harita ile çözdüm. diğer yerleri haftalık v8 ile hallediyorum. ayda bir bayan geldiğinde de temizlik robotu ile detaya giriyor.

arkadaşın robotu varmış, diğer arkadaşlar için yazdım.

Grundig vcp 8931
Canım şarjlı el süpürgesi olarak dyson ı gömer bence. Kullanıyorum.
Xiaomi vacuum mop cleaner 2 in1 de var bende robot olarak. 2 sinin yeri çok başka ikisi de elim ayağım ama şuan toz alma aparatı da olduğu için grundig favorim.

Merhaba 2 yıla yakındır dyson v10 absolute kullanıyorum aşırı memnunum evde 3 kedim var evcil hayvanınız varsa kesinlikle dyson ve dysonun müşteri desteği gerçekten çok başarılı :super:

Bütçeniz yetiyorsa Dyson kesinlikle, ben v12 kullanıyorum daha hafif ve otomatik tuş seçeneği olduğu için v12 v15 ikisi de gerçekten çok iyi pişman olmazsınız, yataktan çıkan akarları görünce hele :)

Merhaba ben dyson almak istiyorum v8 den memnun musunuz
Yani ne beklendigine bagli tabii ki ama kablolu bi supurgeye gore cok pratik bir kere. Cok guzel kil,tuy topluyor ama maddi imkaniniz varsa yuksek modelleri belki performans olarak daha iyidir kullanan arkadaslar da yazmistir mutlaka onlari da deneyebilirsiniz

Merhaba ben dyson almak istiyorum v8 den memnun musunuz
Ayrica mediamarkttan almistim orada denme imkani vardi aklinizda soru isareti varsa deneyerek almanizi oneririm. Birde eviniz metrekare olarak kucukse v8 yeterli ama buyuk ise kesinlikle ust modellere bakin derim. Ben sadece cocuklarim cok dokuntulu oldugu icin pratiklik acisindan almistim diger supurgem rafa kalkti dyson aldiktan sonra, keske daha yuksek modellerini alsaymisim demedim degil. Tek dezavantaji temizlik kismi ama bu da kisiden kisiye degisir cunku ben hicbir parcasi zarar gormesin diye bebek gibi bakiyordum ve o biraz yoruyordu. Hos depremden sonra o bebeklerim evde kaldi ama 😅 kismet degilmis ne diyeyim

v15 dyson aldım memnunum yalnız kendi sitesinden alırken başıma bir talihsizlik geldi, ürünü sipariş ettikten sonra ürün yola çıktı. Gelecek diye bekliyordum, kargo aracı yandığı için bana teslim olmadı. Dysona ilettim ne yenisini gönderdiler ne para iadesi yaptılar. Bununla tam iki hafta uğraştım. Kendi çabalarımla iademi aldım. Daha sonra hepimizin bildiği güvenilir siteden siparişimi 2.defa verdim teslim aldım, makineden memnunum ama dyson’a güvenim zedelendi

X