Haksız mıyım

Eşiniz geldiğinde niye kaliyorsunuz kendi evinizde kalın.esiniz haksız.evlenene kadar ağac kovugunda yaşamıyordunuz şimdi niye rahtasiz oluyor ailenizde yaşamanıza.simdiden yer yapiyir bence aileye hizmet etmeniz için.adamin sevgisini sorgulayın bence

Daha üç aylık hamilesiniz, hadi şimdi yalnız kalmak istemiyorsunuz anlaşılır diyelim ancak öncesinde niye sürekli aile evinde kalıyordunuz kendi eviniz dururken?

Eşiniz olmayınca neden dört duvar arasında kalasınız? Neden bir sosyal hayatınız, iş hayatınız yok? Böyle başka insanlara bağımlı olarak nereye kadar hayatınızı idame ettireceksiniz?

Selam... Eşim göreve yurtdışına gidiyor . 1 buçuk senelik evliyiz o gittiginde ben de annem gilde kalıyorum . Ama her gitmem de kendi annesi gilde de kalmamı istediği için kavga ediyoruz bıktım artık bu durumdan ben orda rahat edemiyorum . Sürekli ısrar ediyo sizce ben mi yanlış yapıyorum . Kendisi varken her izinli olduğunda onun ailesinin yanına gidip orda kalıyoruz

Kendi evinizde neden kalmıyorsunuz?
Küçük çocuklar gibi eşiniz gittiğinizde illa biriylemi kamanız gerekiyor🤦🏻‍♀️

Ben de yalnız kalmaktan çekiniyordum eskiden. Ama insan alışmak mecburiyetinde. Aslında sizin de hayat kaliteniz artacak.
Ben de bebeğin ufakken eşimin nöbetlerinde illa anneme gittim onu çağırdım. Sonra baktım bunun sonu yok alıştırdım kendimi. İlk bit kaç sefer zor sadece sonra keyif de almaya başlayacaksınız.
Bebek doğduktan sonra bebekle mi göç edeceksiniz böyle? Çocuk büyüyüp kreşe başlayınca ne yapacaksınız?
Şimdiden kendinizi alıştırmanız daha doğru.

Ben olsam evimde kalırdım.keske eşimde evden burnunu çıkarsa da bende şöyle sessiz sakin evin tadını çıkarsam😊

X