Haksız mıyım

asda1234

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2024
25
0
25
Selam... Eşim göreve yurtdışına gidiyor . 1 buçuk senelik evliyiz o gittiginde ben de annem gilde kalıyorum . Ama her gitmem de kendi annesi gilde de kalmamı istediği için kavga ediyoruz bıktım artık bu durumdan ben orda rahat edemiyorum . Sürekli ısrar ediyo sizce ben mi yanlış yapıyorum . Kendisi varken her izinli olduğunda onun ailesinin yanına gidip orda kalıyoruz

Kavga edecek bir konu yok.
Nerde rahat ediyorsanız orda kalırsınız. Eşiniz geldiğinde zaten onun annesinde kalıyorsanız yine sorun yok.
Yanlış değil ben olsam nerde rahat ediyorsam ordayımdır. İnsan yeri geliyor kendi annesinin evinde de rahat edemiyor yalnızlık istiyor

Bu erkekleri asla anlamıyorum kendileri eşleri yokken kalabilir mi eş ailesinin yanında. Eşleri varken zor kalıyorlar olay kendi ailesi olunca ben yokken onların yanında kal onlar sana sahip çıksın. Hayırdır arkadaşım yıllarca eşinin anası babası sahip çıkmış. Şunun şurasında 3 5 yıllık evlisin( uzun evliliklerde genelde kendi evlerinde kalıyor insanlar) bi dur bi sakin. Bende kesinlikle kendi ailemin yanında kalırım.

Selam... Eşim göreve yurtdışına gidiyor . 1 buçuk senelik evliyiz o gittiginde ben de annem gilde kalıyorum . Ama her gitmem de kendi annesi gilde de kalmamı istediği için kavga ediyoruz bıktım artık bu durumdan ben orda rahat edemiyorum . Sürekli ısrar ediyo sizce ben mi yanlış yapıyorum . Kendisi varken her izinli olduğunda onun ailesinin yanına gidip orda kalıyoruz
Kendi annenin yanina git o zaman bu duruma ne diyor? İlla onun annesigil mi olması lazim?
Benzer bir durumu bende yaşıyorum benim eşimde yurtdışında şuan, o bana tek kal en rahatı diyordu ben annemgile gittim 😂

Aranızdaki samimiyetle alakalı birşey , ben olsam uğrardm ara ara bazende kalırdm çunku aramız iyi rahatım onda da ama siz rahat edemiyorsanız elbette gitmeyin. Nerde rahatsanz orada kalın

Farklı sehirdeler mi ?
Sizin ailenizde kalmanız için ikamet ettiğiniz şehirden farklı bir sehire mi gitmeniz gerekiyor ?
Öyle bile olsa bu bildiğiniz saçmalık.
Niye Kv'de kalasiniz,nerede rahat ediyorsanız orada kalırsınız.
Esiniz saçmalıyor,hemde öyle böyle değil bildiğiniz ağır saçmalıyor.

Farklı sehirdeler mi ?
Sizin ailenizde kalmanız için ikamet ettiğiniz şehirden farklı bir sehire mi gitmeniz gerekiyor ?
Bence de benim en çok
Bu erkekleri asla anlamıyorum kendileri eşleri yokken kalabilir mi eş ailesinin yanında. Eşleri varken zor kalıyorlar olay kendi ailesi olunca ben yokken onların yanında kal onlar sana sahip çıksın. Hayırdır arkadaşım yıllarca eşinin anası babası sahip çıkmış. Şunun şurasında 3 5 yıllık evlisin( uzun evliliklerde genelde kendi evlerinde kalıyor insanlar) bi dur bi sakin. Bende kesinlikle kendi ailemin yanında kalırım.
Bende aynı şeyi diyorum ben yokken ben seni kendi ailemin yanına tek bırakıyor muyum diyorum. Kaldı ki benim en çok sinir oldugum şey benim düşünceme saygı duymaması ben kalmak istemiyorum zorla mı kendisi böyle yaptıkça kayınvalidem gel diye ısrar ettikçe daha da gitmek istemiyorum

Farklı sehirdeler mi ?
Bence de benim en çok
Bunu isterken tam olarak ne diyor ?

Bu arada ben kendi evimde kalırdım orası ayrı.
İlla bir yerde kalacak olsam bu kendi ailem olurdu.
Bende kendi evimde kalmak isterim ama kaldığım şehirde hiç tanıdığım kimse yok bu yüzden memlekete ailemin yanına geliyorum. Birazda annem gilde kal diyor. Rahat edemiyorum diyorum sen geldiğinde kaliriz diyorum. Annesi uzuluyormus ben gelmiyorum diye ....

Kendi annenin yanina git o zaman bu duruma ne diyor? İlla onun annesigil mi olması lazim?
Benzer bir durumu bende yaşıyorum benim eşimde yurtdışında şuan, o bana tek kal en rahatı diyordu ben annemgile gittim 😂
Tek de olmuyo ya tanımadığın bı şehir tek başına dört duvar arasında insan bunaliyor

Profilinizde yazıyor da avukat mısınız gerçekten? Adam size çocuk gibi muamele ediyor.

Sadece hamile olduğunuz şu süre zarfında yapıyorsa normal tabii de onun dışında garip buldum.

Tek de olmuyo ya tanımadığın bı şehir tek başına dört duvar arasında insan bunaliyor
O yüzden bence aile evine git. Hem tek kalmazsın hem kocanın gözü arkada kalmamış olur. Kayınvalide ile ben yaşadım çok zor bir durum. Hele benimkiler gibi insanı cileden çıkaracak tiplerse işin zor.

X