Gıdı liposuction

nilpa

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Mart 2024
1
0
39
Merhaba,

15 gün önce gıdı liposuction oldum, gıdı yok ama görüntü çok kötü, ödemli, hissiz, dalgalı😔bu durumu yaşayan oldu mu? Zamanla geçiyor mu? Yorumlarınızı bekliyorum🦋

Merhaba,

15 gün önce gıdı liposuction oldum, gıdı yok ama görüntü çok kötü, ödemli, hissiz, dalgalı😔bu durumu yaşayan oldu mu? Zamanla geçiyor mu? Yorumlarınızı bekliyorum🦋
Selam zamanla ödem hissizlik geçiyor dalga bir kısım kalabiliyor benim çol az kaldı oturması 1 1.5 seneyi buluyor hemen hemen tabiki herkeste sonuç farklı olabilir ama şuan sıfır gıdı ki kilo aldigim dönemde bile asla eskisi gibi gıdı olmuyor minicik pirtliyor:) benim şuan dümdüz son zamanda verdiğim kilolardan sonra ben 2020 de yaptirmistim o yıl 7.500 tl idi şuan ne kadar oldu acaba ilk zamanlarda bolca masaj yapmayi ihmal etmeyin kaya parçası gibi oldugundan yumuşamasi baya zaman alıyor umarım yardımcı olabilmisimdir sevgiler

Benim arkadasim oldu 3 hafta kadar önce, Firuze diye bir doktor, Azerbaycandan geliyor ayda bir kere bi kar gün Türkiyede amelyat ediyor sonra geri dönüyor.
Ben bizzat tanistim kendisi ile, arkadasim olurken.
fiyati (3 hafta önce) 850 euro/dolardi.
Amelyat lokal anestezi ile yapildi, 2 hafta bandaj kullanmasi gerekirken arkadasim sürekli takmadi. Sonuc güzel tabi, ama masaj ve bandaj sart

X