EN İYİ SU ARITMA CİHAZI ARIYORUM

AYSEBURCAK

Üye
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2022
91
34
37
Merhabalar..
Su arıtma cihazına ihtiyacım var ama ne alacağımı bilmiyorum. Kullanıp memnun olan arkadaşlardan deneyimlerini bekliyorum.
Özellikle parça bulması kolay olan ürün arıyorum.

Merhabalar..
Su arıtma cihazına ihtiyacım var ama ne alacağımı bilmiyorum. Kullanıp memnun olan arkadaşlardan deneyimlerini bekliyorum.
Su arıtma cihazlarının sudaki mineralleri yok ettiği söyleniyor. Ne kadar doğru bilmiyorum ama ona göre alın.

Merhabalar..

Bende arıyorum , nfs onayı olmayanları eledim ama hangi modele bu olsun desem zibilyon tane şikayeti var

Merhaba, su arıtma cihazı ben kullanıyorum ve kullandığım üründen çok memnunum ancak forumda reklam yasak olduğu için ürün ismini yazamıyorum. Bana mesaj atarsanız kendi deneyimlerimi paylaşırım, gerçekten harika bir ürün ve filtresi 250 damacana kadar suyu filtreliyor sonrasında değişmeniz gerekiyor ve hesaplama yaptığınızda damacanaya verdiğiniz para su arıtmaya verdiğiniz fiyatın 2 katı oluyor. Damacana su da BPA var ve fiyatları da sürekli artıyor enflasyonla doğru orantılı olacak şekilde. Benim aldığım ürün ters ozmoz değil, ters ozmozda suyun içindeki minerallerde ölüyor ve sağlıksız bir su oluyor aslında. Aldığım ürün direk musluktan akan suyu kendi filtresinden geçiriyor ve tadı gerçekten harika. Böylece su israfını da engellemiş oluyorsunuz. Düşünürseniz bana yazın mutlaka.

Merhaba ben de cok arastirdim. Bulamadim tabi bir suru cihaz var, hepside ayni seyi soyluyor. Doktor bir arkadasim onerdi. cihazimi aldim. Filtreleri alkali ve seramik kapsullu. Nsf onayi var cok ince yer kaplamiyor. Suyun tadi cok yumusak. 3 yilda bir filtreleri degisiyor. Gorunusude cok guzel cam kapakli acip icini gorebiliyorsunuz. Temizleyebiliyorsunuz. Ama onemli olan filtrelerin kalitesi. Tankida celik buda onemli tabi. Ama fiyati biraz pahali. 15 bine aldim 🙁. Ama deger kesinlikle tavsiye ederim. Dusunun cocuklar baska yerdeki suyu icmiyor. İçimde rahatladi. Valla guvenle iciyorum. Umarim sizde dogru urune ulasirsiniz.

Merhaba ben de cok arastirdim. Bulamadim tabi bir suru cihaz var, hepside ayni seyi soyluyor. Doktor bir arkadasim onerdi. cihazimi aldim. Filtreleri alkali ve seramik kapsullu. Nsf onayi var cok ince yer kaplamiyor. Suyun tadi cok yumusak. 3 yilda bir filtreleri degisiyor. Gorunusude cok guzel cam kapakli acip icini gorebiliyorsunuz. Temizleyebiliyorsunuz. Ama onemli olan filtrelerin kalitesi. Tankida celik buda onemli tabi. Ama fiyati biraz pahali. 15 bine aldim 🙁. Ama deger kesinlikle tavsiye ederim. Dusunun cocuklar baska yerdeki suyu icmiyor. İçimde rahatladi. Valla guvenle iciyorum. Umarim sizde dogru urune ulasirsiniz.

Tankı paslanmaz çelik mi ? Modeli yazarmısınız bir araştırayım

Evet celik waterloop slim

Eklentiler

• Screenshot_20240119_214929.jpg
    Screenshot_20240119_214929.jpg
    118 KB · Görüntüleme: 31
  • Screenshot_20240119_214906.jpg
    Screenshot_20240119_214906.jpg
    106,6 KB · Görüntüleme: 30
  • 3.png
    3.png
    774,7 KB · Görüntüleme: 25