Popüler Konu Emziren annelerin zayıflama grubu

Emziriyorum o yüzden 6.ayını bekledim 2 yaşına kadar emzircem ins.hamurisi tatlı bunları azalttım sadece
Anladım canım ben Doğum yapalı bugün 26 gün oldu Doğuma 81.5 kilo ile gittim şuanda 70 kiloyum hamile kalmadan önce 60 kiloydum kırkım çıktıktan sonra ekmeği kesicim çok bi tatlıyla aram YÖK ama bakalım verebilecek miyim spor filan yatın mı

Emziriyorum 2 yaşına kadarda emzircem inş. Sadece hamurisi ve tatlıyi kestim birde yürüyüş yaptkm cikabildigim kadar

Anladım cnm o zaman burda birbirimizi motive edelim bende yılbaşı na kadar 60 olmak istiyorum ama sütümü etkilemeden

Arkadaslar ben biturlu tekrar diyete başlayamadim 3 ay oldu bugün yarın derken 12 kilo verdim devamı gelmedi bugün kararlıydim ilk gün iyi geçti inş. devam edicem kendimi iyi hissetmek için vermem gerekiyor sadece yemek yerken mutluyum bi hafta sonra yazıcam bakalım

Arkadaslar ben biturlu tekrar diyete başlayamadim 3 ay oldu bugün yarın derken 12 kilo verdim devamı gelmedi bugün kararlıydim ilk gün iyi geçti inş. devam edicem kendimi iyi hissetmek için vermem gerekiyor sadece yemek yerken mutluyum bi hafta sonra yazıcam bakalım
Zayıflama grupları var onlara girin bence, ben orda kilo verdim. Her gün paylaşım oluyor çok motive edici oluyor

Zayıflama grupları var onlara girin bence, ben orda kilo verdim. Her gün paylaşım oluyor çok motive edici oluyor
Merhaba ..kizim 2yasina girmek uzere burayla sanirim 5 yada 6aylikken tanismistim. Kendimi hic zorlamadan fazlaca kacamak da yaparak hareketi artirarak ve gece hic bisey yemeyerek kizimin dogumgununde hamilelik oncesi kiloma dusmustum. (76ile baslayip 64e dusmek) ..
Sonra ben saldim mallastim falan ve tekrar da motive olamadim. Buraya kimse gelmedi bi donem tekrar bakiyim dedim kimse yazmiyor falan. Cuma takimlarinin da sartlari agir. Kizim hala emiyor memeye baya duskun yani icim geciyir cidden. Saat 2lerde uyumaya falan basladi.gucum kalmadikca gidip gece 12de mutfakta tikiniyorum falan.. 68 oldum bu aralar.. ben 64 olsam yeter. 4kg vermeye calisicam. Valla cok farketti gorunumim korkunc oldu cidden :KK43:

Ya keske kursak su takimi da yeniden baslasak. Cuma takimlarinin kurallari bitiyor beni.. bana hosgoru gostereceklerini hic sanmiyorum. Kizin 2yasina gelmis emzirme yada zayiflamaya calisma derler.. :KK70:

Bu grup ne güzeldi cidden. 12 kilo vermiştim 6 kilo fazlam kalmıştı. Şimdi üstün e 10 kilo daha aldım. Oğlum 2 yaşını dolduracak bu ay. Emziriyorum. Nasıl gidecek bu kilolar :KK43:

Kızlar bende geldim burdayım kızım 75 günlük 10 kilo fazlam var hadi başlayalım yediklerimizi yazalım birbirimizi motive edelim.

Bu grup ne güzeldi cidden. 12 kilo vermiştim 6 kilo fazlam kalmıştı. Şimdi üstün e 10 kilo daha aldım. Oğlum 2 yaşını dolduracak bu ay. Emziriyorum. Nasıl gidecek bu kilolar :KK43:
Ben de emziriyorum kiz hala.. bisey oldu mu meme..memeye kosuyo.. uyumasi da memeyle. Gece uyaninca da memesiz asla uyumaz .. aah ah ben de 63lere dustydum 68 oldum :KK43:

Ben varım ama kimse aktif değil heralde grubu kursak da artık başkalaşmak mı yaaa yoksa bu gidişle kilo vermek değil üstüne kilo alıcam

Canım şuanda aktif değil ama 1. 2. Derken aktif olur bende 1 Eylül’de Doğum yaptım 22 kilo aldım şuan 10 kilosu kaldı dikkat etmek istiyorum ama olmuyor belki buraya yazarsak yediklerimizi dikkat ederiz biraz daha bekleyelim grubu kurup başlayalım... sen kaç kilo aldın bakalım doğumda

Canım şuanda aktif değil ama 1. 2. Derken aktif olur bende 1 Eylül’de Doğum yaptım 22 kilo aldım şuan 10 kilosu kaldı dikkat etmek istiyorum ama olmuyor belki buraya yazarsak yediklerimizi dikkat ederiz biraz daha bekleyelim grubu kurup başlayalım... sen kaç kilo aldın bakalım doğumda
Merhaba grup kuralimmi yeni ?
Ben toplam da 18 kg aldim suan da 13 kg dogum ve sonrasi olmak uzere 2 haftada gitti .
Bende geri kalani vermek istiyorum
Cubku zaten hamilelik öncesinden de dogum kontrol hapi yuzunden kilo almistim ..
Yeni konuyu acalimmi ne dersin ?
Bugun baslayalim ben kahvaltiya kefir ve elma yicem :))

Merhaba grup kuralimmi yeni ?
Ben toplam da 18 kg aldim suan da 13 kg dogum ve sonrasi olmak uzere 2 haftada gitti .
Bende geri kalani vermek istiyorum
Cubku zaten hamilelik öncesinden de dogum kontrol hapi yuzunden kilo almistim ..
Yeni konuyu acalimmi ne dersin ?
Bugun baslayalim ben kahvaltiya kefir ve elma yicem :))
Kuralım canım bana uyar yarından ititbaren başlayalım

X