Popüler Konu Emziren annelerin zayıflama grubu

Sgm

Bşlngç 71,7* 1.Hdf 65*2.Hdf 55* trh 07.03.2018
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2016
287
302
ve 04.05.2018 tarihli listemiz:)))

04.05.2018.jpg

Emziren ve kilo vermek isteyen anneler her cuma 23:00 a kadar

-geçen hafta
-Bu hafta
-Fark

Olacak şekilde kilomuzu bildirelim. Hergün menümüzü paylaşalım ve bir birimizi motive edelim. Emzirmemizi de etkilemeyecek şekilde sağlıklı biçimde kilolarımızı verelim

İki hafta üstüste kilo bildirimi yapmayan listeden çıkartılacaktır.

Aramıza katılmak isteyen emziren anneler varsa;
-Kilo
-1.Hedef kilo
-2.hedef kilolarını bildirsinler...

lütfen devamlılık sağlayacak arkadaşlar aramıza katılsınlar

Bol zayıflamalı günlerimiz olsun...

buradan fikirlerimizi, öğünlerimizi, nasıl zayıflayıp aynı zamandada sütümüzü korumamız için neler yaptığımızı paylaşalım. zayıflarken sütümüzün azalmaması çok önemli. yapacağımız öneriler faydalı olacaktır diye ümit ediyorum. En önemli etken motivasyon olduğundan birbirimizi motive edelim ve fazlalıklarımızdan kurtulalım… gitsin artık şu kilolar...

Eklentiler

• 13.04.2018.jpg
    13.04.2018.jpg
    50 KB · Görüntüleme: 430
  • 23.04.2018.jpg
    23.04.2018.jpg
    49,2 KB · Görüntüleme: 580
Son düzenleme:
Şu an tatlı krizindeyim. Tabi yılbaşında mola vermiştim resmen vücudum istiyor kendimi zor tutuyorum şuan sarelleye saldırmamak için :KK14:

Şu an tatlı krizindeyim. Tabi yılbaşında mola vermiştim resmen vücudum istiyor kendimi zor tutuyorum şuan sarelleye saldırmamak için :KK14:
2 gündür kahvenin yanında çikolata yemiyorum. İş yerindede aksilik gibi çikolata stoğu yapmışım, bir de yılbaşı diye gelmişti. Evde de masanın üstünde bir kütü duruyo. Çok zor şartlarda diyet yapıyorum anlaycağın :kk77:

evveet ilk menü paylaşımı benden olsun..

Kahvalti, 2 dilim tt ekmek, 1.5.kk peynir, 2.dilim füme hindi,az pekmez ve bal yeşilçay eşliğinde
Ara. Bir büyük kase ev yogurdu
Öğle. Tuzsuz yağsız yeşil salata. Bol.tavuk etli tarhana corbasi.
Ara. Tarım elma
Aksam. 2 yk bulgur pilavi, 2.yk tavuk eti, 1 büyük kase yogurt.
Su. 1,2 lt
Bitki cayi 700 ml.

Spor, 30 dk kondisyon bisikleti, 15 dk bacak hareketleri

Bende geldim kızlar hadi başlayalım şu işe :)) bu arada bebeklerinizi günde kaç kez emzırıyorsunuz benım şöyle sabah kalkınca anne sütü sonra kahvaltı sonra yıne anne sütü sonra öğle yemeği sonra süt sonra meyve sonra süt ve muhallebi ile bitiyor geve de 1-2 kere emer sabaha dek yanı 24 saatte6 kere normal mi

Menü paylaşımına katılıyorum hemen
Sabah : peynirli omlet 3 yeşil zeytin 1 kasık bal ince dilim ekmek
Ara öğün: 1 mandalina 1 ceviz
Öğlem: büyük kase yoğurt çorbası
Ara öğün: küçük muzun yarısı 1 fincan süt
Aksam :ızgara 2 dilim palamut 1 ince dilim ekmek
3 litre su 2 fincan ıhlamur spor yapamadım dün yürümüştüm belim bugün fena

Bende geldim kızlar hadi başlayalım şu işe :)) bu arada bebeklerinizi günde kaç kez emzırıyorsunuz benım şöyle sabah kalkınca anne sütü sonra kahvaltı sonra yıne anne sütü sonra öğle yemeği sonra süt sonra meyve sonra süt ve muhallebi ile bitiyor geve de 1-2 kere emer sabaha dek yanı 24 saatte6 kere normal mi

Ben çalıştığım için sağıp bırakıyorum ama evdeyken gündüz her öğünden 40 dk kdr sonra emziriyotım. Gece ise o kadar çok uyanıyor ki sayamıyorum attık

Menü paylaşımına katılıyorum hemen
Sabah : peynirli omlet 3 yeşil zeytin 1 kasık bal ince dilim ekmek
Ara öğün: 1 mandalina 1 ceviz
Öğlem: büyük kase yoğurt çorbası
Ara öğün: küçük muzun yarısı 1 fincan süt
Aksam :ızgara 2 dilim palamut 1 ince dilim ekmek
3 litre su 2 fincan ıhlamur spor yapamadım dün yürümüştüm belim bugün fena
Öğlen doğdun mu sadece çorbayla? Bana az gibi geldi

X