Popüler Konu Elhan ile MasterFit

Başınız sağolsun canım, Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun 🤲🏼🤲🏼
Başsağlığı veren herkese teşekkür ederim çocuk olunca insan bi ayrı üzülüyor sağolun hepınız okudum yazdıklarınızı ama etıket yapamıcam kusura bakmayın kaçtı alıntılamamışım

Günaydın kııızzzllaaarrr 😘 hepinizi öpüyorum güzel bir gün diliyorum 🥰

Çok halsizim afedersiniz sabaha kadar wc ye taşındım. Umarım bugün biter gider yarın öbür gün hastane işlerim var.
Kollarımda ve bacaklarımda eskiden kalma çizik izleri var bir sürü krem denedim olmadı dermatoloğa göstericem bakalım eski yaraların rengini düzeltecek bir çözüm var mı lazerden başka.

Aralıklı oruç yapabilirsin öğünlerinede sebze agırlıklı koyarsın ek olarak meyve de eklersin sonra yine devam 💫
Zaten çoğunlukla sebze ağırlıklı besleniyorum. Ara öğünlerde elma 🍏 yiyorum.

Bir ara bebek düşündüğümde,doktor diyabet ilacını vermişti. o kilo vermemi hızlandırmıştı pcos olduğum için. Acaba doktor onayı ile tekrar o ilacı mı alayım.

WC varda bu ara çok düzensiz beslendim 🙁

Yaptım canım buldum ♥️

Çok geçmiş olsun
Bazen çok güçlü oluyorlar bazen çok narin. Benim küçük karyoladan düşmüştü. Köprücük kemiği kırılmıştı 🙄
Şükür birşey kalmadı ♥️
Oy oy çok geçmiş olsun, çocuklar gerçekten çok güçlüler 🧿

Bulaşıcı hastalık sırayla yokluyor bizi aynı dar boğazdan geçtim kuzum seni çok anlıyorum. Anlayarak mealden Kur'an okudum , okuyorum hâlâ. Rabbimin öyle güzel hitaplari geldi ki inanılmaz rahatladım . Naçizane aklında olsun. Bizi bilen , gözeten, yardım eden yaradicimiz var sen de ona teslim et yüreğini şifa olacağına eminim. :dua::KK200:İzin süreleri çok riskli nolur bunu da aklında bulundur beni hep geriye itti. Hazırlık çok iyi gelecek en azından gerilmeden cabalamaya devam edersin. Dualarimdasin bitanem. :KK60:
Öyleyse hazırlıkta olurum
Minik yeni yürümeye çalışıyor, hiç yerinde durmuyor. Neyseki evde yardım edecek adamım çok ama gecesi bana ait olacak, Rabbim büyük, çabuk atlatırım inşaAllah 🤲🏼
Kuran meali iyi fikir, daraldıkça dinlerim inşaAllah
Bugün yataktan kalkamadım, şimdi koşturmacadayım 🥰

gezegenfeza gezegenfeza hoşgeldin canımm, haftasonuna birlikte güzel gireceğiz inşallah :KK60:

LenaG LenaG seni kaybettiğim için çok üzgünüm ama tebrikler, daim olsun kilo vermelerin çiçeğimm :KK60:

ben teşekkür ederim bitaneemm güzel yol arkadaşlığın için :KK68:

afiyet olsun canım :KK68:

canım çok karbanhidratlı bir menü olmuş, bugünü biraz sebze ağırlıklı geçirirsen dengelersin, afiyet olsun :KK60::KK68:

yemeklerine hayran olduğumu daha önce 456211578433 kere söylemiştim sanırım bir daha demenin zararı yok di mi :KK23:

afiyet olsun çiçeğim :KK68:

hpşgeldiiiinnnn canımmmm :KK68::KK68:

ahhh kuzular yaa çok çok geçmiş olsun :dua:

canım sebze hiç yok, lif almazsan wc sıkıntısı yaşarsın bu da kilo verimini etkiler, bugün kahvaltına yeşillik, öğle ve akşam öğünlerine sebze yemeği koy olur mu, afiyet olsun :KK68:
hoşbuldum kaptanım
Önümüzdeki 3 gün açlık yapacağım, menü yok
🥰🥰

Günaydın kııızzzllaaarrr 😘 hepinizi öpüyorum güzel bir gün diliyorum 🥰

Çok halsizim afedersiniz sabaha kadar wc ye taşındım. Umarım bugün biter gider yarın öbür gün hastane işlerim var.
Kollarımda ve bacaklarımda eskiden kalma çizik izleri var bir sürü krem denedim olmadı dermatoloğa göstericem bakalım eski yaraların rengini düzeltecek bir çözüm var mı lazerden başka.
Gönlünce bir gün olsun canım, düzelir inşaAllah 🤲🏼

X