Üroloji - İdrar Yolları Hastalıkları buz gibi ayaklar ve kronik idrar yolu enfeksiyonu

Screenshot_20201222_231201.jpg

ayak ısıtıcı bant bu aliexpresste var birde urinonvef gıda takviyesi var ben kullanıyorum çok iyi geldi enfeksiyonuma 30 tablet 35 40tl nette

ayaklarım hiç isinmiyor evde sürekli sıcak su torbası ile geziyorum. dün okula da götürdüm. Çünkü geçen hafta ayaklarım okulda bir saat dondu diye hemen idrar yolu enfeksiyonu oldum. Bunu yaşayıp cozebilen varmı.
Ben cozdum hem usumeyi hem de idrar yolları problemini

Bu ben 😔 birde ayaklarım üşüyünce devamlı tuvalete gitme ihtiyacı oluyor ya offf en kötüsü.
2 kalın çorap üst üste giyip baya kalın iyi bir bot giyiyorum. Eve gelince hemen sıcak su torbası ayaklara bide gecede yapıyorum sıcak su torbasını

Eki Görüntüle 2745893
ayak ısıtıcı bant bu aliexpresste var birde urinonvef gıda takviyesi var ben kullanıyorum çok iyi geldi enfeksiyonuma 30 tablet 35 40tl nette
Aliexpersten ben alışveriş yapmıyorum baska yerde yok mu acaba bantin calisma prensibi ne cıtlatarak mi yoksa kendiliğinden mi ısınıyor

Bu ben 😔 birde ayaklarım üşüyünce devamlı tuvalete gitme ihtiyacı oluyor ya offf en kötüsü.
2 kalın çorap üst üste giyip baya kalın iyi bir bot giyiyorum. Eve gelince hemen sıcak su torbası ayaklara bide gecede yapıyorum sıcak su torbasını
ben uyanık olduğum ve evde olduğum süre boyunca ayaklarım sıcak suya yada kalorifere yapışık yatıyorum. ısınsın diye birbirine sürtmekten derim döküldü. Evde böyle yaşamaya alıştım ama dışarıda perişan oluyorum. Gerçekten ayaklarım demir gibi ve hemen enfeksiyon problemi çok zor oluyor tuvaletten çıkamıyorum. Doktora da gidemedim bu yıl. 10 yıldır kislari hep Üroloji ziyaret ederim. anlamıyorum kronik olduğu için mi yaşıyorum bunu ayağım usudüğü için mi

Benimde ayaklarım cok sık üşür. Eski sevgilim üsüyorum diye bir corap verdi böyle yünlü elyaflı adını bilmiyorum giyer giymez yürüdüğümde sıcaktan orgazm oluyorum. Sıcak tutuyor. Çıkardığımda anında enfeksiyon.... panduflar giyebilirsiniz sıcak su torbasına iyice alıştırmanız lazım.

ayaklarım hiç isinmiyor evde sürekli sıcak su torbası ile geziyorum. dün okula da götürdüm. Çünkü geçen hafta ayaklarım okulda bir saat dondu diye hemen idrar yolu enfeksiyonu oldum. Bunu yaşayıp cozebilen varmı.
Allahımmm aynı bem eşim bile bune ya burnun bile buz gibi der.hatta bugün doktora çıktım ölüyorum ağrıdan tuvaletimi yapamıyorum ağrıdan.birsürü ilaç yazdı miden bulantısıda var

Kendi sürecimi anlatayım siz de kendinizden pay biçin ,
Öncelikle kan değerlerimin özellikle demirin sürekli dusup yükseldiğini farkettim doktor alakasi yok desede cazgırlik yaptim 🤭6 ay demir ilacı kullandım
Günde 3 ila 4 litre su içiyorum cay corba falan onlar haric bu miktar
Beslenmemde abur cubur özellikle çok tuzlu ve çok şekerli olan her şeyi bıraktım örneğin cips ile halley gibi şeyler..
Uykudan Uyanır uyanmaz kan şekerini hemen yükselten şeyler yemek yerine su icip bekledim salatalık havuç falan yedim yemek yapıp adam gibi yemeğimi yedim
Kızartma yemeklerinden kaçındım
Ve uyku 1 2 ay gunde en az 8 saat uyudum bazen gunduz de uyudum uykusuzluk yorgunlukta üşüme yapıyor.
Demir ilacının yanına bir de multivitamin ekledim
Tabi bu süre zarfında enfeksiyon geçirdim kaşındım , t....ol ile c...... adli kremlerden sürdüm ama asla doktora gitmedim çektim yani bu acıyı
Idrarimi sürekli kontrol altına aldım rengi hep şeffaf su gibidir azıcık koyulassa o günkü su miktarını artırıp hatta limonlu su yaparım o günlerde yeme içmeyi azaltıp sıvıya yönelirim sadece
Haftada 1 günü detoksa ayırıyorum çiğ sebze yiyorum karnabahar brokoli havuç salatalık maydanoz su ve benzeri
Banyo yaptıktan sonra saçlarımı iyice kurutup eşarp takıyorum kat kat çorap giyiyorum evde bir nokta soğuğa gelmez bizim gibiler hemen azıyor çünkü enfeksiyon .
Dışarı çıkacaksam tayt taytın üstüne pantolon , çoraplar uzun olacak , ay rezildim ben eylül ayında spor ayakkabıdan çoraplarım kepaze gibi görünürdü 😂
Sıcak su torbası kullanıyorsunuz mesela vücudunuzu ısıtıyor ısınan yer soğuyor bu ısı değişikliği de sürekli sıcaklık istemenizi tetikliyor bunu sadece evdeyken bel boşluğuna bir tane rahime karna bir tane koyun akşamları ve battaniye altında oturun
Valla yoruldum yazmaktan ama zor bi süreçti inanın bıkmıştım ben bıkmış kendinize bebek gibi bakın yoksa geçmiyor ben çok hastanelik oldum artık pandemi de var bu isi çözmem lazım dedim ve çözdüm, kendinizi tanıyın doktoru olun kendinizin deneyin yanılın illa bir şeyler yaramıyordur ters gidiyordur.

Ben de arada bir sistit oluyorum üşümeden dolayı. Maydanoz suyu çok iyi geliyor. Hatta içer içmez etki ediyor. Söylenenlere göre sıcak maydanoz suyuna oturma banyosu da iyi geliyormuş hatta rahim akıntılarına bile iyi geliyormuş ben denemedim.

Yalnız hamileler veya hamilelik şüphesi olanlar kullanmasın. Vücuttaki iltihabı sökerken bebeğin düşme ihtimali olabilir.

X