Böyle hayat geçmez

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
ayy okudukça üzüldüm o çocuklara, bak dalga geçmek laf sokmak için yazmıyorum ama sen boş ver eltiyi kv'yi, çocuklarına odaklan ya, ellerine telefonu süreli ver, oyun oynayın parka çıkın, dövme annesi onları, sevgini göster, eltinin çocuklara da kızma günah onlar da çocuk, elti de aynı şeyleri yaşıyor eminim, bence birlik olmalısınız kavga edeceğinize.
Çok teşekkür ederim bazıları gibi dalga geçmiyorsunuz diye🌹ben istesem de arkadaşım boş veremiyorum sürekli burnumun dibindeler ama İnşaAllah biraz zorlarsam belki olur🤲🏻Bu sabah gerçekten çok sinirlendirdi oğlum beni .ya abla kardeş hep kavga ediyorlar ben en çok buna kızıp onlara vuruyorum.ha geceye gelince ben kendimi doğru açıklayamadım.ben guya kızıma bağırırmış gibi yapıp ortaya söylüyordum tüm lafları.”kurtulamadım şu evden de her gün sinir her gün sinir ,sanki bana çok lazımlar bunlar”gibi lafları kızıma mı söylüyorum sizce?birliğe gelince ben onu sevmiyorum gözüme görünmese hiç yaşadığını bile umursamam

Senin nasıl sinirini çıkaramayınca içinde patlayıp çoluk çocuğa sardığını okuyoruz ya çiçeğim, yazıyorsun ya hani.
Çoluk çocuğa sarmadım ortaya genel söyledim.sadece guya kızıma bağırıyordum gibi.”bununla sinirlen şununla sinirlen bana çok mu lazım bunlar?evim hazır olmuyor ki kurtulayım şu evden ama yok sinirden gebereyim sonra hazır olur gibi ”lafları kızıma mı etmiş oluyorum?)

Çoluk çocuğa sarmadım ortaya genel söyledim.sadece guya kızıma bağırıyordum gibi.”bununla sinirlen şununla sinirlen bana çok mu lazım bunlar?evim hazır olmuyor ki kurtulayım şu evden ama yok sinirden gebereyim sonra hazır olur gibi ”lafları kızıma mı etmiş oluyorum?)
Git ortaya bağır o zaman? Kızın mı tutuyor seni o evde?

Korkunç bi annesin, o çocukların sizin elinizden alınması lazım. Biraz anne olun, kocanız seks istedi mi hayır diyemiyorsunuz çocukların yanında yapıyorsunuz, kızınıza deli gibi bağırıp şiddet uyguluyorsunuz kendi küçük egonuzu tatmin ediyorsunuz, kocaya karılık yapmaya gelince var, eltiye göz dağı vermeye gelince var ama “anne” olmaya gelince psikolojim bozuk. Hadi ordan, yaşadığın tüm mutsuzlukları hak ediyosun. Birde başka çocukların yapıp sizinkinin yapamadıklarını karşılaştırıyosunuz utanmadan. Gidin tedavi olun biraz kendinizi geliştirin.
Ben öncelikle şunu belirteyim ki ben onu reddetmiyorum diye bir şey yok.ben namaz kılıyorum o da bunu biliyor yani anlayacağınız her gün olmuyor bu iş.benim de zaten kalbim atmıyor onun için her gece olsun bu.(Türkçesini bilmediğim için)Sürekli bu lafı edip durmayın.bıktım aynı şeylerden.ben çok mu istiyorum böyle bir şeyi?çocuklarla aynı odada yatmayı?!

Kızım sebep yarattı anladınız mı?
Nilu çocuk o çocuk. Sen evdeki bir dünya yetişkine laf anlatabildin mi, çocuğun yaptığı kusur kaldı? Çocuk beni dinlemiyor diyorsun, çocuk senin robotun mu? Sen ne kadar yırtınsan da gidecek kuzenlerinin yanına, sen analarını babalarını sevmiyorsun diye onlar geri durmayacak. Umurlarında değil yani sizin kavgalarınız, neden olsun ki?

Haklısın da ama 1 odamız var

Yapmayın o zaman. İlla yapacaksanız da gidin banyoda manyoda yapın. Bu ne saçmalık, ne iğrençliktir 🙄
Sana üzülüyordum ama senin çocuklarına yaptığın kötülükler kendi anne babanın sana yaptığı kötülüklerle yarışıyormuş.
O evdeki herkesin yatışlı tedaviye alınması lazım bence. Hiçbiriniz normal değilsiniz. Yazık o çocuklara.

Yapmayın o zaman. İlla yapacaksanız da gidin banyoda manyoda yapın. Bu ne saçmalık, ne iğrençliktir 🙄
Sana üzülüyordum ama senin çocuklarına yaptığın kötülükler kendi anne babanın sana yaptığı kötülüklerle yarışıyormuş.
O evdeki herkesin yatışlı tedaviye alınması lazım bence. Hiçbiriniz normal değilsiniz. Yazık o çocuklara.
3 göz evde 3 aile olursa böyle olur ne bekliyorduk ki? Kadınlar yanlarında s*gara içse ağzına vurup yuttururlar ama yarım saat önce kayınçonun çimdiği banyoda yıkanınca, g.t g.te yaşayınca sorun yok. Anormaller normalleri olmuş artık, umurlarında değil, tek şikayetçi zavallı gelinler.

Son düzenleme:
3 göz evde 3 aile olursa böyle olur ne bekliyorduk ki? Kadınlar yanlarında s*gara içse ağzına vurup yuttururlar ama yarım saat önce kayınçonun çimdiği aynı banyoda yıkanınca, g.t g.te yaşayınca sorun yok. Anormaller normalleri olmuş artık, umurlarında değil, tek şikayetçi zavallı gelinler.

Ay ne bileyim, bu kadarını tahmin etmemiştim. Ev çok odalıdır, en kötü ihtimalle çocukların hepsini alt alta üst üste tek bir odaya yığmışlardır diye düşünüyordum.
Adam para versin diye çocukların olduğu odada iş görmeyi kabul edeceği aklıma gelmezdi.
Utanmadan yazmış bir de, ben onun istediğini yapıyorum, o da benim isteklerimi yapıyor para veriyor diye.
Şu rezilliğin içinde tek dert elti sanki.

Ay ne bileyim, bu kadarını tahmin etmemiştim. Ev çok odalıdır, en kötü ihtimalle çocukların hepsini alt alta üst üste tek bir odaya yığmışlardır diye düşünüyordum.
Adam para versin diye çocukların olduğu odada iş görmeyi kabul edeceği aklıma gelmezdi.
Utanmadan yazmış bir de, ben onun istediğini yapıyorum, o da benim isteklerimi yapıyor para veriyor diye.
Apartman dairesinde yaşıyorlar ya baya, büyük olsa ne olur ki? Her okuduğumda daral geliyor bana, 3+1 evde 3 aile, kendi evimde o kadar insan hayal edemiyorum, ama ne kocasının ne de ailesinin zerre umrunda değil, memnunlar hallerinden çok ilginç.

Yani iki çocuğun yanında birlikte olmaları bile tek başına yeterli bir sebep.
Bir de yazmayın şunu demiş. E canım yazmayınca yapmamış mı oluyorsun? Millet odadan çocuk odasına ses gider mi diye dertleniyor. Bunlar aynı odada yapıyor.
Dünyanın hiçbir yerinde normal değil bu davranış. Çocuğun görebileceği alanlarda seks yapılmaz. Televizyonda öpüşme sahnesi çıkınca ne yaparsın desem hemen kanal değiştiririm dersin eminim. E ama aynı odadayken birlikte oluyorsun?
Çocukları mahvediyorsunuz.

Ben öncelikle şunu belirteyim ki ben onu reddetmiyorum diye bir şey yok.ben namaz kılıyorum o da bunu biliyor yani anlayacağınız her gün olmuyor bu iş.benim de zaten kalbim atmıyor onun için her gece olsun bu.(Türkçesini bilmediğim için)Sürekli bu lafı edip durmayın.bıktım aynı şeylerden.ben çok mu istiyorum böyle bir şeyi?çocuklarla aynı odada yatmayı?!
Siz tercihlerinizin sonuçlarını yaşıyorsunuz, öyle bi ortama çocuk doğurmayacaktınız o zaman. Namaz kılıyorum diyorsun bide kızına bas bas bağırıp alnın secdeye varınca Allahtanda mı korkmuyosun? Çocuklar bize Allahın emanetleri bide dindar’mış gibi namaz namaz diyip durmayın. Çocuklar sizin sinir boşaltacağınız stres topunuz değil koskoca kadınsınız madem oluru yok adamı boşayın ama boşamaya gelincede bahaneler hazır, aynı odadayken istemiyorum diyin size tecavüz mü edecek? Siz normal değilsiniz çocuklarınızda size benzeyecek yazık gerçekten. Kalbiniz kararmış sizin ileride büyüdüklerinde göreceksiniz karşılığını o zamanda ama ben anneyim triplerine sakın girmeyin.

Çocuklarınız için dışarıdan bir bakın. Huzursuz kalabalık bir ev. Bağıran vuran döven bir anne. Gece çocuklarının yanı başında cinsel ilişkiye giren çocuklarını umursamayan bir anne baba. Bu arada cinsellik mevzusunun çocuğu istismara açık hale getirdiğini biliyor musunuz? Bu konuda eğitin lütfen, normalleşmesinn onlar için. Kocanızdan önce çocuklarınızı düşün. Hayır deyin, ev tutana kadar, siz ve çocuklarınız refaha ulaşana kadar hayır deyin koca ya da baba olamamış o kişiye. Buraya yazıyorsunuz ama şikayet edilseniz devlet o çocukları 1 dk düşünmeden elinizden alır biliyorsunuz değil mi? Gerekirse çocuklarınız koridorda salonda yatsın. Sinirlerinizi kontrol etmek için de bir psikiyatra gidin sakinleştirici alın. Bir şeye birine vurmak istiyorsanız da yastık yumruklayın, bardak kırın ama çocuklarınızın kılına dokunmayın. Onları iyi ve güvende hissettirmek ebeveynlerin görevidir, zorunluluktur.

Nilu kucucuk cocuklardan cok sey bekliyorsun. Kardesiyle kavga ediyor diye vuruyorum yazmissin. 2 cocuk bir araya gelip kavga olmamasi mumkun mu? Öyle bir sey yok illa olir anlasmazlik kavga. Ayrica cocuklar sizin eltinizle aranizdaki kini, nefreti anlayamaz yani cocuk bunlar ve kuzenler, bugun kavga etse yarin unutur oyun oynamak ister canlari. Bunlar normal cocuk hareketleri.
Cocuklar cocuk gibi yaşamaya calisiyor diye devamli dayak yiyip, avaz avaz bagirti dinliyorlar. Asla bu konuda hakli degilsiniz.
Cocuklari siz keyfinizden yaptiniz, sinirden catlasan da boyle davranmaya hakkiniz yok.

Çocukların yanında cins. İ nedemek ya.. Görseler bunun vebalini nasıl alacaksınız... Dindarım diyorsunuz birde... Bizide günaha sokuyorsunuz 😬

Allah akıl fikir versin, Allah ıslah etsin

Yani iki çocuğun yanında birlikte olmaları bile tek başına yeterli bir sebep.
Bir de yazmayın şunu demiş. E canım yazmayınca yapmamış mı oluyorsun? Millet odadan çocuk odasına ses gider mi diye dertleniyor. Bunlar aynı odada yapıyor.
Dünyanın hiçbir yerinde normal değil bu davranış. Çocuğun görebileceği alanlarda seks yapılmaz. Televizyonda öpüşme sahnesi çıkınca ne yaparsın desem hemen kanal değiştiririm dersin eminim. E ama aynı odadayken birlikte oluyorsun?
Çocukları mahvediyorsunuz.
Yeter artık ya size de malzeme çıkmış ben ne yazdım ilk siz nerelere gidiyorsunuz yeter !

Siz tercihlerinizin sonuçlarını yaşıyorsunuz, öyle bi ortama çocuk doğurmayacaktınız o zaman. Namaz kılıyorum diyorsun bide kızına bas bas bağırıp alnın secdeye varınca Allahtanda mı korkmuyosun? Çocuklar bize Allahın emanetleri bide dindar’mış gibi namaz namaz diyip durmayın. Çocuklar sizin sinir boşaltacağınız stres topunuz değil koskoca kadınsınız madem oluru yok adamı boşayın ama boşamaya gelincede bahaneler hazır, aynı odadayken istemiyorum diyin size tecavüz mü edecek? Siz normal değilsiniz çocuklarınızda size benzeyecek yazık gerçekten. Kalbiniz kararmış sizin ileride büyüdüklerinde göreceksiniz karşılığını o zamanda ama ben anneyim triplerine sakın girmeyin.
Benim dindarlığı sorgulamak sana düşmez.evet namaz da kılıyorum 30 gün oruc da tuttum.şu “s.x “konusunu da bir kapatın artık !

Yeter artık ya!!!!bıktım ya!size de malzeme çıkmış beni çocukların yanında seks yaptığımı gördün mü ?!

Nilu kucucuk cocuklardan cok sey bekliyorsun. Kardesiyle kavga ediyor diye vuruyorum yazmissin. 2 cocuk bir araya gelip kavga olmamasi mumkun mu? Öyle bir sey yok illa olir anlasmazlik kavga. Ayrica cocuklar sizin eltinizle aranizdaki kini, nefreti anlayamaz yani cocuk bunlar ve kuzenler, bugun kavga etse yarin unutur oyun oynamak ister canlari. Bunlar normal cocuk hareketleri.
Cocuklar cocuk gibi yaşamaya calisiyor diye devamli dayak yiyip, avaz avaz bagirti dinliyorlar. Asla bu konuda hakli degilsiniz.
Cocuklari siz keyfinizden yaptiniz, sinirden catlasan da boyle davranmaya hakkiniz yok.
Elticik çocuğunu yanımızdan götürünce ben de çocuğuma diyorum ki konuşma onlarla odasına girme

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X