GELINIMIZLE IPLERI KOPARDIK COK SUKUR

araba konusunda okey haklısın ama diğer konularda bişey yok. resmen kızı azarlamaya yer aramışsın. sen de bi acayipsin.
Nasil yok?? Kendisi diledigi gibi konussun, hakaret etsin biz de susalim oyle mi? Ben de gelinim eger onun gibi ben de esimin ailesine yapsaydim afaroz ederlerdi.
Mesela soyle dusunun ben siz de gelinim ve siz bana mesela 1 su bardagi hediye ettiniz. Ben size " Ay bu ne boyle? Cay bardagi alsaydin keske" dedim.
Sizin esinizin donuna kadar karistim, Cocuklarinizla alay ettim. Hasta oldunuz durumunuzla kafa buldum vs. Vs. Saymakla bitmez.
Gelin, gorumce, damat vs. Vs. Birakin bunlari hangi insan iliskisi bu sekildedir?
Sayfa 15 e bakarsaniz eger uzak durmakta durumu cozmuyor.
O hakettigi muameleyi gordu. Hii anlamis mi? hayir!
Ben kendini artik umursamiyorum ve artik onemsiz biri oldugunu soyledigim halde yine geldi yapisacak.
Siz ne kadar ilimli kalabilirdiniz boyle birine?

Nasil yok?? Kendisi diledigi gibi konussun, hakaret etsin biz de susalim oyle mi? Ben de gelinim eger onun gibi ben de esimin ailesine yapsaydim afaroz ederlerdi.
Mesela soyle dusunun ben siz de gelinim ve siz bana mesela 1 su bardagi hediye ettiniz. Ben size " Ay bu ne boyle? Cay bardagi alsaydin keske" dedim.
Sizin esinizin donuna kadar karistim, Cocuklarinizla alay ettim. Hasta oldunuz durumunuzla kafa buldum vs. Vs. Saymakla bitmez.
Gelin, gorumce, damat vs. Vs. Birakin bunlari hangi insan iliskisi bu sekildedir?
Sayfa 15 e bakarsaniz eger uzak durmakta durumu cozmuyor.
O hakettigi muameleyi gordu. Hii anlamis mi? hayir!
Ben kendini artik umursamiyorum ve artik onemsiz biri oldugunu soyledigim halde yine geldi yapisacak.
Siz ne kadar ilimli kalabilirdiniz boyle birine?

şu yazdığınız konuda hakaret yok, dona kadar karışma yok, çocuklarınızla alay etme yok, hastalıkla kafa bulma yok. nerden bilebilirim. açıp tüm konularınızı okumak mecburiyetinde değilim. yazdığınız konuya göre yorum yaptım.

şu yazdığınız konuda hakaret yok, dona kadar karışma yok, çocuklarınızla alay etme yok, hastalıkla kafa bulma yok. nerden bilebilirim. açıp tüm konularınızı okumak mecburiyetinde değilim. yazdığınız konuya göre yorum yaptım.
Onceden yaptiklari olmasa zaten bu kadar tepki vermez, yaptiklarin yeter demezdim. Diger konulari okuyun demedim ama, konusmanin gidisati zaten oncesi oldugunu isaret ediyor.
Orda yegenime yaptigi saygisizlik patlama noktam oldu. Orda ki uslubu, genel uslup seklidir. Kendisi o sekilde konusur hep ama, ayni uslubun 10 da birini duysa kiyameti koparir.

Onceden yaptiklari olmasa zaten bu kadar tepki vermez, yaptiklarin yeter demezdim. Diger konulari okuyun demedim ama, konusmanin gidisati zaten oncesi oldugunu isaret ediyor.
Orda yegenime yaptigi saygisizlik patlama noktam oldu. Orda ki uslubu, genel uslup seklidir. Kendisi o sekilde konusur hep ama, ayni uslubun 10 da birini duysa kiyameti koparir.
neyse ipleri koparmışsınız gözünüz aydın.

Inanin biz de bu sekildeyiz ama o haric. Dusunce sifir insanlari rahat biraksa mesele degil. Ben esimle onca senelik evliyim esim ailem icin olur. Saygi da hic kusur etmedi annem de cok uzuluyor gelinin yaptiklarina hadi biz ailedeniz ama sonuc ta benim de esim disardan biri.
Esime dengesiz bir laf soyleyince annecigimin basi egiliyor. Kizim kusura bakma esinle konus onun yerine ben ozur dilerim diyor.

Cok gecmis olsun yavrunuz icin :KK43:
Ben de benzer bir durum yasadim. Plansiz bir gebeligim olmustu ve cocuk karnimda buyumus ama hic bir belirti gostermemisti. 2. Oglum da da oyle oldu adet gormeye devam ettim 4. Aya kadar.
Bu da korundugumuz halde aynisi oldu. Ben de bilmeden kortizonlu vs. Agir haplar icmistim karnimda kalbi durmus. Kusmalarim baslayinca farkedildi. Bana kaldirdi di dedi ki kiskaniriz diye mi sakladin gebeligi icini karartirsan boyle olur iste.
O zamanlar susardim.. E be aptal insan benim haberim olsa niye saklayim
Seninde geçmiş olsun:KK43: çok zor günler geçirdim. Allah yeniden nasip etti çok şükür ikinciye hamileyim. Rabbim sanada yine bebek nasip etsin inşallah. O bosandigi kadindan haberi yok yenge diyemem ona bitmiş artik o! Bide bebeğine karsi bizleri dolduruyor inanirmisin? O büyüyünce nefret edecek hepsinden o anasi yüzünden yalanlarla büyüyecek. O masum bebegin hic bir sucu yok. Bilmiyor nerden anliycakti doğruluğu.. Bebeğine " Allah hesatlik fesatlik insanlara bebek nasip etmiyor" demiş bizler için.. Oysa iki tane aslan kardeşleri var onlar ne olacak.. Allah kinadigi insanlara verir. Biz sustuk allaha havale ettik en iyisi uzak durmak.. Bizlerle ugrasmasinlarda naparlarsa yapsin.

Annemin evi olunca gelme de diyemem. O varken de tatil eziyete donusur.
Bir akilda diyor ki cagir uzakta ki arkadaslarini yatili ben huzursuz olacagima kendisi olsun.
Obur gelinimizinde haberi olmus annemlerdeymis. Yaninda tlf. Konusmus annem. Dun yegenime aratti tam konusamiyot bicirdiyordu. Sonra gelin aldi o da konu acmadi ben de ama bana dedi ki abla bak bu defa gel kal darlanirsan kapim acik dedi.
Ben de canim kalma olmaz da sen de gelirsin ben de dedim.

valla beğenmiyorsan gidersin deyin

eşinin kılık kıyafetine ne hakla karışıyor

bir de annenizin evi saray mı

kış günü anneniz babanız var

siz eşiniz çocuğunuz var

bu kadar kişinin yemesi içmesi banyosu yatması kalkması zaten yeter bir de 3 kişi onlar gelip nasıl rahat edeceksiniz ki

onlar bir sonraki hafta gelsin

Arkadaslar...

Nasil yuzsuz biri ile karsi karsiyayim ben yaaa??? Annemle dun konustuk ve anneme yari yil tatili icin benim ne zaman gelecegimi sormus :kızgın:

Ben annemlere tatillerde gider 1 hafta 10 gun falan kalirim. Anneme " Ben de gelip 1 hafta kalayim" demis. :kızgın: Kendiler anneme 10-15 dk mesafede ve her hafta ordalar ve normalde annemlerde gelip kalmaz.

Bu ne yapmaya calisiyor anlamiyorum?? Ben uzak durdukca gelip yapisiyor. Rahat dursa gelsin diledigi kadar kalsin.

Tatilimizi huzurlu gecirmek istiyoruz. Annemle ve babamla ozlem gidermek, arkadaslarimi gormek.

Esim esofmanla otursa oyle oturulmazmis, ayipmis. Sanki don gomlek ya da gece pijamasi ile oturuyor. Adamin az bir izni var burnundan getirecek esime soyledim ben gelmem o zaman onun yaninda rahat edemiyorum cok konusuyor dedi.

Arkadaslarim o varken gelmek istemiyor ben arkadaslarima gitsem ve usulen davet etsem hem gelmiyor hem de biz variz niye gidiyorsun vs. Konusup beni sinirlendiriyor.

Artik ruh hastasi oldugunu dusunmeye basladim. Tatli konustum olmadi, sert konustum olmadi. Yemin ederim kolundan tutup firlatasim geliyor. :KK11:
bence siz alttan aldıkça o ben böyleyim diye gezinmeye alıştı
hep böyle sürecek sandı
baktı ki yanıldı çark ediyor şimdi
bin pişman oldu sizinle yeniden yakınlaşmaya çalışıyor

arayın canım cicim demeden annenizde neden kalmak istediğini sorun
neden soruyorsun derse o kalmak istemiyorsa gelmeyeceğinizi eşinizin rahat edemediğin iaçık açık söyleyin
o böyle davranılmaktan anlıyor

Arsız insanla baş edemessin ne yaparsan yap yine tepene çıkacak çünkü...

Birde Görgüsüz sanırım biraz, ablası 14 yaşındaki kızına genç odası aldı diye el kadar bebeğe genç odası almak hemde 4-5 bin liralık mal için koca arabayı sattırmayı düşünmek...
Ne ile yarış yapıyor merak ettim doğrusu...

Hangi insan şaka ile de olsa senin hediyen daha iyi benim kızıma baksana ne almış der ki, hediye bu sonuçta neyi sorguluyorsun??

Bence sende kabahat diğerine alıp onun çocuğuna almasaydın keşke, nasıl sa öyle de yaranılmıyor böyle de arsıza...
Bırak o zaman almadı diye kudursaydı....

Ben böyle bir kadınla uğraşsam delirirdim ve sanırım en son sabrımın dibine kadar zorlandığında yapcağım şey evire çevire dövmek olurdu...

X