Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Editor

Edidir Edi
İçerik Editörü
12 Temmuz 2006
1.263
2.984
Merhaba değerli anne adayları,

Bildiğiniz gibi kısa bir süre önce açtığımız gün gün hamilelik, gebelik sayfasında hamilelik boyunca bebeğinizin gelişimini gün gün ve tarihe göre izleyebileceğiniz bir uygulama paylaşmıştık. Türkiye'de bir ilk olan bu uygulama sayesinde tahmini doğum tarihini girerek bebeğinizin gelişimini izleyebiliyorsunuz.

Artık bu uygulamada kullanılan bilgileri imza alanınızda diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz.

Yapmanız gereken : Profil sayfanıza girerek, Kişisel Bilgiler bölümündeki Bebeğinizin Tahmini doğum Tarihi alanına bebeğinizin tahmini doğum tarihini gün-ay-yıl formatında yazmanız. Örneğin : 14-02-2025

Bebeğinizin tahmini doğum tarihini doktorunuzdan öğrenebileceğiniz gibi, sitemizde bulunan tahmini doğum tarihi ve gebelik hesaplama sayfasından da kendiniz hesaplayabilirsiniz.

ANNE ADI 🌸YAŞKAÇINCI ÇOCUKSATKESEKALP ATIŞITAHMİNİ CİNSİYETCİNSİYETTAHMİNİ DOĞUM TARİHİBEBEĞİN İSMİ🧸ŞEHİR

Bu ay bende burda olmayi umit ediyorumm. Bu ay erken yumurtlama gördüm akintinin ilk gunu ve son gunu dergerlendirme yaptik. Akintidan sonra ki gunu sayarsak 9 gun var.

gerçekten zaman geçmiyor beklenen adet tarihim bugün dü ama adet olmadım adet olmadan önce ki hiçbir belirtim de yok son adet tarihime göre hesaplarsam ve eğer hamileysem yarın 4 haftalık olucak test yapsam beli olur mu acaba bu ayda salmıştım kendimi evi kaldırıp indirdim temizlik yaptım bahçede çalıştım abur cubur yedim vs normalde dikkat ettiğim herşeyi bi kenara attım yani

internetten erken gebelik testi söyledim çoklu alınca uygun oluyor diye cuma cumartesi gelmiş olur o zamana kadar düşünmemeye çalışmalıyım

Hanımlar merhaba benim sat 28 Nisan adetime 4 gün var 4.5 yaşında tüp bebekle olan ikiz çocuklarım var dün test yaptım ve hamileyim sudan çıkmış balık gibi Oldum henüz kan vermedim şubat annesi oluyorum sanırım bu hesaplamaya göre doğum günümle aynı zamana denk geliyor doğum

Eklentiler

• IMG_4161.jpeg
    IMG_4161.jpeg
    179 KB · Görüntüleme: 21
Hanımlar merhaba benim sat 28 Nisan adetime 4 gün var 4.5 yaşında tüp bebekle olan ikiz çocuklarım var dün test yaptım ve hamileyim sudan çıkmış balık gibi Oldum henüz kan vermedim şubat annesi oluyorum sanırım bu hesaplamaya göre doğum günümle aynı zamana denk geliyor doğumhayırlı olsun
Hayırlı olsun canım sağlıkla al kucağına, bizlerede dua et ❤️

X