💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

Kızlar ben çok kötüyüm. Sabah iki peçete dolusu kırmızı kanamam oldu. Doktora gittik. Kese var içi dolu, yolk saç var. Kanama alanı görmedi. Olabilir dedi ama çok yoğun kan geldi. Çok korktum. Eve gelince de pıhtı geldi. Ona da olabilir dediler. Kalçadan iğne yaptılar. Evde dinlenicem 5 gün. Cuma muayeneye çağırdılar @Meryemimm bana moral ol 😔 kötüyüm
Heyyy şimdi gördüm neler oldu canım benim sakin ol kesede sorun yokmuş bak dinlen bişeyin kalmaz herkeste olabilen bişey kanama 😞 bebek kendine yer açıyordur Allahım korusun bol bol dua edelim 🙏🏻🙏🏻♥️♥️♥️

Canım yarın kan testi sonucunu bekliyoruz hayırlısıyla 🙏❤ inşallah yükselmiştir
Canım sonucum çıktı. 3. Gün çift embriyo. 10. Gün sonucum 32 idi. Bugün 13. Gün sonuç 80 küsür. Heyecandan küsüratı duymamışım. Artış iyi. 3 gün sonra tekrar bakacağız kana. Ayrıca günde 1 adet progestan iğne verdi. Sağlıkla ilerlesin inşallah. Bol dua kızlar. Progestan seviyem 16 çıktı.

Canım sonucum çıktı. 3. Gün çift embriyo. 10. Gün sonucum 32 idi. Bugün 13. Gün sonuç 80 küsür. Heyecandan küsüratı duymamışım. Artış iyi. 3 gün sonra tekrar bakacağız kana. Ayrıca günde 1 adet progestan iğne verdi. Sağlıkla ilerlesin inşallah. Bol dua kızlar. Progestan seviyem 16 çıktı.
Hayırla sağlıkla artsın kuzum değerin 🧿

Heyyy şimdi gördüm neler oldu canım benim sakin ol kesede sorun yokmuş bak dinlen bişeyin kalmaz herkeste olabilen bişey kanama 😞 bebek kendine yer açıyordur Allahım korusun bol bol dua edelim 🙏🏻🙏🏻♥️♥️♥️
Çok yoğun oldu kuzum ya. Hafif lekelenme gibi olsa olabilir dıcektım de öyle bir kanadı ki aklım çıktı. İnşallah dediğin gibidir. Bebek kendine yer açıyordur bitanem

Kızlar ben çok kötüyüm. Sabah iki peçete dolusu kırmızı kanamam oldu. Doktora gittik. Kese var içi dolu, yolk saç var. Kanama alanı görmedi. Olabilir dedi ama çok yoğun kan geldi. Çok korktum. Eve gelince de pıhtı geldi. Ona da olabilir dediler. Kalçadan iğne yaptılar. Evde dinlenicem 5 gün. Cuma muayeneye çağırdılar @Meryemimm bana moral ol 😔 kötüyüm
Abla şimdi gördüm büyük geçmiş olsun ki inanıyorum ki geçti gitti Allah’ın izniyle her hamilelik bir değil ne belirtisi ne oluşumu hepimiz farklı evrelerden geçiyoruz sende öyle demekki senin ufaklık azcık anamı korkutayım demiş 🌸 iyisin iyisin insAllah sonu başından daha hayırlı ve güzel olsun insAllah❤️

İnşallah kesilir gider kuzum. Az az olunca yerleşme oluyormuş sanırım 🙏❤ inşallah sağlıkla görürsün keseni 🙏 senin değerin çok güzeldi. Sımsıkı tutunmuştur bebişin/bebişlerin ❤ stres yapmayalım inşallah

Benzer hikayeleri dinlemek iyi geliyor 🙏 inşallah benimki de bir kaç güne geçer gider. Bu da böyle bir anı olarak kalır 🙏❤ sağol kuzum
Amiin canim Rabbim hepimizin kucagina almayi nasip etsin insallah. Bu ediseler dogana kadar olacak illaki. Rabbim hepiize afiyetli ahyirli gebelik gecirmemizi nasip etsin. Burda olmak iyi geliyo banada destek oluyo herkes birbirine🥰

Canım yeni gördüm. Geçmiş olsun. Bir şey yoktur inşallah. Doktor yok demiş. Görümcem 4. Ayın ortasına kadar kanama yaşamış. Kızçesi 3 e girecek. Kişiden kişiye farklılık oluyor. Bebeğine bir şey olmadı. Kalbini tam tut.

Benim ilaçlarım vardı daha elimde o yüzden detayını sormadım ama Çarşamba günü 2. test içim gittiğimde sorucam ben de, çünkü yeterince yıprandık ilaçlara para vermekten. Yazarım buraya 😇
Aynen oksapar 1050 tl ya hu, 3 ay kullanacağız en az dedi doktor. Çok sevinirim yazarsan ❤️

Bende tsh la uğraşıyorum bayanlar triot hastasıydım ve yüksek dozla kullanıyordum transferim marttı aslında ama 7.5 çıkınca iptal oldu bu ay 3.5 a inince transfer oldum geçen hafta baktırdım 6.5 olmuş endokrine gittim sabah kan vericem dualarınıza talibim 🤲🏻🥲
Ben de tiroid hastasıyım. Hangi doz hangi ilacı kullanıyorsun.

X