💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

eveeet yarın test günüm. Arada kendim hiç test yapmadım, totem yaptım 😄 Ama bu sayfada arada test yapanları okudum, pozitif olanları tebrik ediyorum. Yarın için umarım ben de buraya güzel bi değer yazabilirim. Geçmek bilmeyen 12 gün sonunda geliyor, çok heyecanlıyım, içimde pozitif duygular, bakalım sonuç ne olacak 😍😇
beta sonucum 908 😍😍

Canım lütfen ağlama, bebeği de üzme.
Bak kese görünmüş. Doktor çok tehlike görüşe diğer randevuyu cumaya vermezdi
Dimi heralde yarın Çarşamba gene gel bakalımm derdi 🙏 inşallah canım. Ağlamam durdu çok şükür. İnşallah daha iyi olacağım.
Proluton iğneyi transfer olduktan sonra hiç kullandınız mı yoksa ilk defa mı kullanıyorsunuz
İlk defa kanama olunca verdi canım

Kızlar ben çok kötüyüm. Sabah iki peçete dolusu kırmızı kanamam oldu. Doktora gittik. Kese var içi dolu, yolk saç var. Kanama alanı görmedi. Olabilir dedi ama çok yoğun kan geldi. Çok korktum. Eve gelince de pıhtı geldi. Ona da olabilir dediler. Kalçadan iğne yaptılar. Evde dinlenicem 5 gün. Cuma muayeneye çağırdılar Meryemimm Meryemimm bana moral ol 😔 kötüyüm
Hiiç korkma sonra o kanama kahverengiye dönecek azalacak rahim etrafında kanama alanı olmaması çok güzel benimde öyleydi herşeyide görmüşsün rahatla lekelenme kanama çok normalmiş bende çok araştırdım bende iğne oldum şükür bak benimki durdu inşAllah seninde öylr olur canım rahatla kaçıncı haftandasın 😇

Kızlar ben çok kötüyüm. Sabah iki peçete dolusu kırmızı kanamam oldu. Doktora gittik. Kese var içi dolu, yolk saç var. Kanama alanı görmedi. Olabilir dedi ama çok yoğun kan geldi. Çok korktum. Eve gelince de pıhtı geldi. Ona da olabilir dediler. Kalçadan iğne yaptılar. Evde dinlenicem 5 gün. Cuma muayeneye çağırdılar Meryemimm Meryemimm bana moral ol 😔 kötü

Hiiç korkma sonra o kanama kahverengiye dönecek azalacak rahim etrafında kanama alanı olmaması çok güzel benimde öyleydi herşeyide görmüşsün rahatla lekelenme kanama çok normalmiş bende çok araştırdım bende iğne oldum şükür bak benimki durdu inşAllah seninde öylr olur canım rahatla kaçıncı haftandasın 😇
Çok şükür kuzum şuan benimki de kahverengi lekeye dönüyor. Azaldı kanamam. İnşallah biter gider 🙏 yazdıkların çok iyi geldi. İnşallah benim bebişim de sıkı sıkı tutunur annesine, sağlıklı olur 🙏 o kadar telaş yaptım ki, ne doktor dedi ne ben sordum. Foto bile almadık. Benim tahminime göre 5. Haftayız.

Sakın üzülme moralini de bozma . Herşey yoluna girer Rabbimin izniyle. Bir çok arkadastan duyuyoruz bu şekilde. Dualarımız seninle.

Çok şükür kuzum şuan benimki de kahverengi lekeye dönüyor. Azaldı kanamam. İnşallah biter gider 🙏 yazdıkların çok iyi geldi. İnşallah benim bebişim de sıkı sıkı tutunur annesine, sağlıklı olur 🙏 o kadar telaş yaptım ki, ne doktor dedi ne ben sordum. Foto bile almadık. Benim tahminime göre 5. Haftayız.
Benimde tam 5+4 de oldu

Geçen hafta yaşadım bak bu hafta işe başladım 🤣 Düşük tehliken var deseydi ciddi anlamda yatış önerirdi doktor rahatlaaa yerleşiyor bebişinnn edahandro edahandro
🙏🙏🙏 evet bir arkadaşım daha dedi. O da benim doktoruma gidiyor. Ciddi birşey olsaydı. Yatırırdı doktor dedi. O da biraz içimi rahatlattı

🙏🙏🙏 evet bir arkadaşım daha dedi. O da benim doktoruma gidiyor. Ciddi birşey olsaydı. Yatırırdı doktor dedi. O da biraz içimi rahatlattı
Şöyle söyleyim ben ilk leke olana kadar ne bulantı ne iştahsızlık yaşamadım iştahlı biriyimdir çok severim yemek yemeyi bu kanamadan sonra bende iştahsızlık inanılmaz mide bulantısı kokudan rahatsızlık başladı yani tam olarak gebelik ibareleri yaşamaya başladım bence yerleşiyorlar bebişler 😇

Kızlar ben çok kötüyüm. Sabah iki peçete dolusu kırmızı kanamam oldu. Doktora gittik. Kese var içi dolu, yolk saç var. Kanama alanı görmedi. Olabilir dedi ama çok yoğun kan geldi. Çok korktum. Eve gelince de pıhtı geldi. Ona da olabilir dediler. Kalçadan iğne yaptılar. Evde dinlenicem 5 gün. Cuma muayeneye çağırdılar Meryemimm Meryemimm bana moral ol 😔 kötüyüm
Çok önemli ve kritik bişey olsa doktor hemen kontrolün ertesi gününe de çağırırdı diye düşünüyorum ben de. Canınızı sıkmayın nolur, pozitif düşünün 🙏🏻

Şöyle söyleyim ben ilk leke olana kadar ne bulantı ne iştahsızlık yaşamadım iştahlı biriyimdir çok severim yemek yemeyi bu kanamadan sonra bende iştahsızlık inanılmaz mide bulantısı kokudan rahatsızlık başladı yani tam olarak gebelik ibareleri yaşamaya başladım bence yerleşiyorlar bebişler 😇
Benim de dünden beri bulantım var. Ben de ona güveniyordum. Demek ki bebeğim var ki bulanıyor diyordum Rabbim onu bana bağışlasın inşallah

Çok önemli ve kritik bişey olsa doktor hemen kontrolün ertesi gününe de çağırırdı diye düşünüyorum ben de. Canınızı sıkmayın nolur, pozitif düşünün 🙏🏻
Sağol kuzum 🙏🙏🙏 çok sevindim senin adına değerin çok güzel gelmiş 🧿🧿 sağlıkla çoğalarak artsın inşallah kuzum

Korkmakta çok haklısın bana da olsa aklım çıkardı ama doktora gitmişsin ve her şey yolunda demiş. Bana doktorum transfer gününden beri kanama olabiliyor merak etme dedi hep.

Ben gırdım cumarestı günü hem kese hem kalp atışı gördüm 🧿bugünde rutin kan tahlıllerımı yaptırdım ve oksapara rapor cıkarttım doktorum bır ay sonraya randevu verdi
Merhaba hayırlı olsunnn. Oksapara nasıl rapor çıkardınız acaba? Devlette mi yaptırdınız?

Korkmakta çok haklısın bana da olsa aklım çıkardı ama doktora gitmişsin ve her şey yolunda demiş. Bana doktorum transfer gününden beri kanama olabiliyor merak etme dedi hep.
Sağol kuzum, İNŞA'ALLAH benimki de öyle basit bir kanamadır🙏❤senin de değerini gördüm 🧿 sağlıkla artsın inşallah 🙏🙏🙏

X