💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

Progestanı özel hastane de rapor çıkarıyor. Bi de bugün bana hemşire gebeliğiniz oluştuğu için artık sgk üzerinden de ilaçlarınızı alabilirsiniz dedi. Ben de progestan iğne&fitil, oksapar kullanıyorum.
Progestanı hıc duymadım progetsan kapsüle mı rapor cıkartılıyor

Kızlar ben çok kötüyüm. Sabah iki peçete dolusu kırmızı kanamam oldu. Doktora gittik. Kese var içi dolu, yolk saç var. Kanama alanı görmedi. Olabilir dedi ama çok yoğun kan geldi. Çok korktum. Eve gelince de pıhtı geldi. Ona da olabilir dediler. Kalçadan iğne yaptılar. Evde dinlenicem 5 gün. Cuma muayeneye çağırdılar Meryemimm Meryemimm bana moral ol 😔 kötüyüm
Dualarımız seninle canım 🙏🏻

Eklentiler

• FDDA9E8E-1C31-42E5-A10A-5DB69D086643.jpeg
    FDDA9E8E-1C31-42E5-A10A-5DB69D086643.jpeg
    53,4 KB · Görüntüleme: 35
Kızlar ben çok kötüyüm. Sabah iki peçete dolusu kırmızı kanamam oldu. Doktora gittik. Kese var içi dolu, yolk saç var. Kanama alanı görmedi. Olabilir dedi ama çok yoğun kan geldi. Çok korktum. Eve gelince de pıhtı geldi. Ona da olabilir dediler. Kalçadan iğne yaptılar. Evde dinlenicem 5 gün. Cuma muayeneye çağırdılar Meryemimm Meryemimm bana moral ol 😔 kötüyüm
canım benim yeni gördüm yazdıklarını içini ferah tut kesen iyise korkma dualarım seninle.

bende toksoplazma vardı kızlar tüp bebk doktorum araştırma hastanesine yönlendirmişti 6 ay geçtiyse pozitifte olsa bebege geçmez demişti
tüp bebek doktorum buna dayalı olarak başladık 6. haftadayım halen geçmemiş toksoplazma korkamaya başladım:KK43: geçiren oldumu aranızda

Bu iğneleri yapıyorum ve adet günüm geçti, hamilelik testinde pozitif çıktı, benim gibi bu iğneleri kullanıp hamilelik testinde pozitif çıkan var mı

X