Popüler Konu 2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Bizde akşama kadar gaz sancısı çektik acıdan kıvrandı yavrum bende aglıcamtım nerdeyse şimdi uyudu bakim inşallah geçer seninkide susar mışıl mışıl uyurlar inşallah 😇😇
İnşallah ya
Aynıymışız canım bişey sorucaö bebeğin kakası çok kokuyor mu benimki hep çok kokuyor ve çok fazla gürültülü yapıyor
Benim de öyle koku var ya:KK43:
Bu da beni uyutmuyo bacım 😂😂😂
klasik bir söz
Bol bol uyu özge 🤣

Sanmıyorum canım bence bastırmıslar bana cok bastırdılar zaten amelıyat esnasında 3 kere
Evet bana da bastırdılar karnına masaj yapıcaz dediler o sırada olmuş olabilir
Arkadaşlar sezeryan sonrası gece refakatçi olarak sadece eşim kalacak ama becerir değil mi çok zor olmuyor annemler akşama kadar durur onlar gider gece eşimle kalmak istiyorum.
Kanama vs çok olursa o kısmını düşünüyorum sadece
Eşin tek yeter bence canım bir şey olursa hemşirelerden yardım istersiniz. Benim annem ve eşim ikisi kaldı ama eşim bilgisayardan çalışıyordu ondan öyle yaptık tek eşim de yetermiş. Tuvalete o götürdü bir de depend değişimini o yaptı bebek bakımını da annem halletti.
kızlar 39 hafta oncesi doğum yapanlar bebislerde hayırlısıyla bir sorun olmadı demi? 38+1 de sezaryen istiyorum ben doktorum 39.hactaya kadar beklemekten yana.
Ama okuduğum kadarı ile öncesinde zaten ciğer gelişimi oluyormuş.
Benim doktor rutin şekilde sezaryende 39 da doğurtuyor hep risk istemiyor heralde.
Küvezde vb kalma olayı yaşadınız mı? Çocuk çok kalınca da kaka yapma yeme y da kordon dolanma oluyor diye tedirginim
Ben tam 39 da doğurdum sıkıntı olmadı 40 ı geçerse o riskler oluyor diye biliyorum
Benim de var canım normal koca bir operasyon geçirdik. Yavaşça geçiyor az kaldı benimki
Aa öyle mi ben de bir tek bende sandım kimse bahsetmeyince iyi bari sevindim 😊

İyi geceler hanimlar. Sezeryen olan tecrubeli annelere bir sorum olacakti depend kullandinizmi kullandiysaniz kac adet kullandiniz? Onceki dogumdan kalma 3adet var 1paket almalimiyim? Unuttum oncekinde ne kadar kullandigimi 🙃 dikis yerini kapatmamak gerekiyormus birde uzun sureli kullanim onermiyorlar sanirim sezeryende

Yok canım kalmadı şükür ıkı hafta once gittiğimde bırsey yoktu suyu gayet ıyıydı son gıttıgımde suyu azalmıs dedı doktor hareketlerı azalmıstı 2 3 gundur oyle de deyınce direk yarın alalım dedı rıske atamam dedı beklenır ama senın oykun var dedı cıft rahımlıyım bebek strese gırebılır dedı aldı
Çok teşekkür ederim, söyledikleriniz içime su serpti Allah razı olsun. Minnoşunuzla sağlıklı uzun musmutlu hayatlarınız olsun inşallah 💕

Ayağında salla golden ellerini de sıkıca tut kızar gibi bağırarak pış pış de, muma dönüyor 🤣
Eşim en son kızdı sımsıkı kundak yaptı yatağını da pıs pıs salladım uyudu şimdi uyandı emzirdim yazık yavrumun sirti terlemiş ama emince de uyudu eşim de bırak bırak uyanırsa uyumaz sonra değiştirelim dedi 😅 inşallah hasta olmaz

sulti tutti sulti tutti saat 10dan beri bu saat oldu uyumuyor yiyor gazınıda aldım altınıda değiştirdim yok inat etti asla uyumuyor, kucağıda tam uykuya dalıyor yatağa koyduğum an direk uyanıyor, halim kalmadı gerçekten 😢
Bugün bizimki de hep kucakta uyudu. Kendi yatağında bir nebze uyuyor da oturma odasında falan tam dalamiyor:KK43:

Benim bacaktan ağrı kesici yaptılar orası da mosmor olmuş, kolumdan oksapar yaptılar orası da mor baya ama acımıyor ikisi de. Bu bölge acıyınca dikiş kaynaklı morarma mı diye tedirgin oldum. İnşallah önemli bir şey değildir. Sana da geçmiş olsun 😢
Amin inşallah önemli bir şey değildir cnm.
Sagol🙏 sana da geçmiş olsun 🙏

X