Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    149
Ben bu grubaa geldiimm 9 ay sonunda rabbim nasip etti 🙏🏻❤️ sat 27 Kasım tahmini doğum 3 Eylül 🙏🏻 Daha çok miniğiz beta 27 inşallah sağlıkla arttığını da görürüm ❤️🙏🏻
Erken öğrenmişsin belirtilerin nelerdi neyden şüphelendin. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin 💗

Merhaba benimde son adet tarihim 26 Kasım. Bende hamileyim Allah isteyen herkese nasip eylesin inşallah 🙏
Benimde aynı ve bugün ben de test yaptim pozitif çıktı hala inanamıyorum hamile miyim acaba doktora gidemedim malesef. 26 Kasım-5 Aralık arası son adetim 7 Aralık ilişki ve bugün test yapmak istedim pozitif cikti hamile miyimdir gerçekten 🥹🥹🥹🥹 (bu arada maşallah der bir maşallah isterim 🥹)

Son düzenleme:
Benimde aynı ve bugün ben de test yaptim pozitif çıktı hala inanamıyorum hamile miyim acaba doktora gidemedim malesef. 26 Kasım-5 Aralık arası son adetim 7 Aralık ilişki ve bugün test yapmak istedim pozitif cikti hamile miyimdir gerçekten 🥹🥹🥹🥹 (bu arada maşallah der bir maşallah isterim 🥹)
Bence hamilesin benimde öyle oldu 26 Kasım adet 7 8 9 yumurtlama günlerimdi. Bi kan ver çıkar zaten hemen

Ben yurt dışındayım sanırım burdaki aciller hamilelik için kan testi almıyor salı gününü beklemem lazım 🥹 pazartesi christmas olduğu için milli tatil 🥲 bunlar da testler 3 tane olan inananamadigim için ilk yaptığım testler tekli olan bu sabah yaptım 🥹 ama pek belirti yok fazla belirti olmaması normal mi? Biz de geçen seneden beri bebis planladık ve 4 5 senelik evliyim 🥹 kızlar lütfen dualarınızı eksin etmeyin ben biraz korkuyorum çok acemiyim adet olacağım diye ödüm kopuyor 😭 maşallah maşallah sübhanallah

Erken öğrenmişsin belirtilerin nelerdi neyden şüphelendin. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin 💗
Hiç aklımda yoktu dişciye muayenem vardı o günün sabahı lekelenmem oldu dişcide muayenem bitince doktor ilaç yazdı bende şüphe duyduğum için kan testi vermeden kullanmak istemedim iyiki de öyle yaptım hamile olduğumu öğrendim 🙏🏻

Merhaba herkese. Son adet tarihinden sonra 28 ve 29. gün yerleşme kanaması benzeri akıntım oldu.
33. gün idrarda pozitif sonucu gördüm ve yine aynı gün beta baktırdım sonuç 135 çıktı.
Değer biraz düşük kimyasal olabilir mi acaba, merak ettim tecrübelerinizi :)

Merhaba herkese. Son adet tarihinden sonra 28 ve 29. gün yerleşme kanaması benzeri akıntım oldu.
33. gün idrarda pozitif sonucu gördüm ve yine aynı gün beta baktırdım sonuç 135 çıktı.
Değer biraz düşük kimyasal olabilir mi acaba, merak ettim tecrübelerinizi :)
Canım benim adetin 24.günü öğrendim 27.06 ile 26.gün 74.40 a yükseldi yerleşme kanamana göre iyi bence çünkü bende ilk yerleşme kanamasını gördüğüm günde 27 ile öğrendim anca yükselmeye başlamıştır ❤️🙏🏻

Ben bu grubaa geldiimm 9 ay sonunda rabbim nasip etti 🙏🏻❤️ sat 27 Kasım tahmini doğum 3 Eylül 🙏🏻 Daha çok miniğiz beta 27 inşallah sağlıkla arttığını da görürüm ❤️🙏🏻
Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah🙏🏻🤰🏻 ben de erken öğrendim tahmini doğum tarihimiz 3 Eylül gözüküyor bizimde görünce yazmak istedim ❤🥰 beklenen adet tarihime 7 gün kala kan testi verdim betam 42,31 çıktı. Yerleşme kanaması yaşamadım, kasık ve bel ağrım var. Sizde durumlar nasıl? Betam sizce düşük mu? Regli tarihimin geçmesini bekleyip doktor kontrolüne gitmeyi düşünüyorum. O zamana kadar da beta yükselir diye düşündüm🙏🏻

Eklentiler

• IMG_1274.jpeg
    IMG_1274.jpeg
    54,4 KB · Görüntüleme: 135
Hiç aklımda yoktu dişciye muayenem vardı o günün sabahı lekelenmem oldu dişcide muayenem bitince doktor ilaç yazdı bende şüphe duyduğum için kan testi vermeden kullanmak istemedim iyiki de öyle yaptım hamile olduğumu öğrendim 🙏🏻
Sağlıkla gelsin inşallah 🙏

Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah🙏🏻🤰🏻 ben de erken öğrendim tahmini doğum tarihimiz 3 Eylül gözüküyor bizimde görünce yazmak istedim ❤🥰 beklenen adet tarihime 7 gün kala kan testi verdim betam 42,31 çıktı. Yerleşme kanaması yaşamadım, kasık ve bel ağrım var. Sizde durumlar nasıl? Betam sizce düşük mu? Regli tarihimin geçmesini bekleyip doktor kontrolüne gitmeyi düşünüyorum. O zamana kadar da beta yükselir diye düşündüm🙏🏻
Yükselir Allahın izniyle çünkü çok erken daha. Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin bizlere de dualarınızı bekleriz 🙏🙏

Kızlar merhaba ben de bugün banyo sırasında yuvarlakca minik pıhtı şeklinde kan geldi acaba yerleşme kanaması mıdır. Hamile olduğumu yeni öğrendim bugün yaşadığım ülkede tatil olduğu için kan vermeye de gidemedim.🥺 korkulacak birsey yoktur değil mi???? 😭 bu arada uygulama 4 haftalık gebelik diyor son adetim 26 Kasım birlesme ise 7 aralıkta oldu normalde adet olmam gerekiyordu olmadım hamilelik testi ise pozitif cikti bu kanama yerleşme kanamasından değil mi? 🥺

Aaa aynı günde gidiyoruz ne güzel 😍🥹 değerin iyi canım bence ben 6 gün kala 27 ile öğrendim bende yarın doktor muayenesine başlıyorum inşallah 🙏🏻🥹 Bel ağrısı bende yatarken çok sık oluyor 🙏🏻

X