2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    242
Ben ihmal ettim biraz işin doğru keşke kanamam durmadigi Zaman hemen test yapsaydım. Bence hiç bekleme kan testi ver hemen. Ben korunmuyordum tabi o da var.

Evet bende sağlıklı değilmiş diyorum çok şükür nasip olmuş bebeğin kucağında bende kızım için şükür diyorum sağlıklı bir evladım var kucağımda. Benjm kanama baya uzun sürdüğü için dış gebelik ihtimalini düşünüyorum.

Evet haklısın çok şükür. Rabb'im beterinden korusun inşallah ❤️
teşekkür ederim,evet,çok şükür,6 yıl sonra gebelik oluştu,1 hafta sonra 1 yaşı olacak.Bende kanama 10 gün sürmüştü,ağrılıydı,bir kaç gün yatdım,çok üzülmüştüm,eşim yemek yapmış,evi toparlamıştı,sağ olsun.Aceleyle akşam gitdiğim bir ultrason doktoru dış gebelik,hatta boruda görüyorum demişti,2 gün sonra kendi doktoruma gitdiğimde bu hcg ile asla ultrasonda görünmez demişti,kimyasal gebelik yaşamışsın,bu iyi bir şey demek ki hamile kala biliyorsun,geçmişi unut,önüne bak,tekrar hamile kalacaksın demişti.

teşekkür ederim,evet,çok şükür,6 yıl sonra gebelik oluştu,1 hafta sonra 1 yaşı olacak.Bende kanama 10 gün sürmüştü,ağrılıydı,bir kaç gün yatdım,çok üzülmüştüm,eşim yemek yapmış,evi toparlamıştı,sağ olsun.Aceleyle akşam gitdiğim bir ultrason doktoru dış gebelik,hatta boruda görüyorum demişti,2 gün sonra kendi doktoruma gitdiğimde bu hcg ile asla ultrasonda görünmez demişti,kimyasal gebelik yaşamışsın,bu iyi bir şey demek ki hamile kala biliyorsun,geçmişi unut,önüne bak,tekrar hamile kalacaksın demişti.
Çok Şükür valla o kadar stresli ki bu olaylar çok şükür gerçekten 🙏🙏
Dış gebelik de ağrı yaşanıyor demek bende hiç ama hiç ağrı yok o kadar rahatım ki arada bir ufak bel ağrısı sadece.
Ultrason da tüp un içi görünmüş mu ben görünmüyor diye biliyordm şaşırdım

Çok Şükür valla o kadar stresli ki bu olaylar çok şükür gerçekten 🙏🙏
Dış gebelik de ağrı yaşanıyor demek bende hiç ama hiç ağrı yok o kadar rahatım ki arada bir ufak bel ağrısı sadece.
Ultrason da tüp un içi görünmüş mu ben görünmüyor diye biliyordm şaşırdım
dış gebelik yaşamadım,ağrı olup olmadığınl bilmiyorum,bende adetten bir az daha ağrılıydı,halsizlik vardı. tüpün içi görünüyormu ben de bilmiyorum,dış gebelik olduğunu nasıl anlıyorlar?Görünüyor herhalde.

Muane oldum düşük yapmışım. Neyse ki çok şükür korktuğum gibi değil.
Canım gelmiş geçmiş olsun bununla birlikte 🙏🏻 bir sonraki sağlıklı bir gebelik olsun inşallah. Dış gebelikte değer çok yükselir öyle kendiliğinden kolay kolay düşmez ve ağrı yoğun olur. Dış gebeliğe hiç ihtimal vermemiştim açıkçası. Sağlıklı değilmiş ki düşmüş canım elbet üzülürsün ama hemen toparlan biz yanındayız ve elbette güzel kızın 🙏🏻🌸

Canım gelmiş geçmiş olsun bununla birlikte 🙏🏻 bir sonraki sağlıklı bir gebelik olsun inşallah. Dış gebelikte değer çok yükselir öyle kendiliğinden kolay kolay düşmez ve ağrı yoğun olur. Dış gebeliğe hiç ihtimal vermemiştim açıkçası. Sağlıklı değilmiş ki düşmüş canım elbet üzülürsün ama hemen toparlan biz yanındayız ve elbette güzel kızın 🙏🏻🌸
Teşekkür ediyorum Canm benim burası sizler o kadar iyi geliyorsunuz ki gerçekten kelimelerle ifade edilmiyor 🌺❤️🌸💕 Allah hepinizden razı olsun.
Çok şükür en azından oluyor diyip yoluma bakcam dediğin gibi sağlıkszmis düşmüş.
Rabb'im sağlıklı iyi evlatlar nasip etsin yavrularımızin bahtı iyi olsun 🤲🍀❤️

Teşekkür ediyorum Canm benim burası sizler o kadar iyi geliyorsunuz ki gerçekten kelimelerle ifade edilmiyor 🌺❤️🌸💕 Allah hepinizden razı olsun.
Çok şükür en azından oluyor diyip yoluma bakcam dediğin gibi sağlıkszmis düşmüş.
Rabb'im sağlıklı iyi evlatlar nasip etsin yavrularımızin bahtı iyi olsun 🤲🍀❤️
Amin canım
Tabi ki oluyor canım zaten sağlıklı bir evladın varya elhamdüllilah
Daha yakın zamanda bir arkadaşım bi düşüğün ardından hemen hamilelik geçirdi sağlıklı bir evladı oldu
Anne için çok zor biliyorum da üzgünüm ama vücut sağlıksız bebeği atar derler hep büyüklerimiz canım , inşallah güzel şeyler konuşacağız burda😊

Amin canım
Tabi ki oluyor canım zaten sağlıklı bir evladın varya elhamdüllilah
Daha yakın zamanda bir arkadaşım bi düşüğün ardından hemen hamilelik geçirdi sağlıklı bir evladı oldu
Anne için çok zor biliyorum da üzgünüm ama vücut sağlıksız bebeği atar derler hep büyüklerimiz canım , inşallah güzel şeyler konuşacağız burda😊
AA bana neden özelden mesaj gelmiyor ki geliyordu bakarım ayarlara.

Şükür çok şükür kızıma, 2 yıl öncesine kadar 1 evlat için yanıp tutuşuyordum bu günüme çok şükür tabi 🤲💕
Herşeyin hayırlısı ya ben inanıyorum zaten yine anne olacağıma o yüzden dert etmiyorum şuan bide korktuğum olmadı ya tamamdır benim için 😌😌

X