2023 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    292
Insallah bende mart annesi olurum 2014 eylul annesiydim simdi de mart annesi olmaya niyetlendim ocak olmadi subat olmadi insallah mart olur Allah hayirlisini versin

Insallah bende mart annesi olurum 2014 eylul annesiydim simdi de mart annesi olmaya niyetlendim ocak olmadi subat olmadi insallah mart olur Allah hayirlisini versin

Merhaba herkese , hesaplarima göre mart annesi olacağım sanırım 🥰 herkese bebegini saglikla kucagina almak nasip olsun inşallah 🙏🙏 tahminlerime göre bebeğim şuan 3+5 ( tüp bebek transferden önce iki hafta sayiliyormus ona gore hesapladim) 10 haziran transfer , 6 temmuzda kese ve kalp atisi iicin gidecegiz nasipse

Şubat kaçtı bari mart olsun lütfen lütfen lütfeeenn :dua:

Selam kızlar 🥰 Ben de pazartesi günü hamile olduğumu öğrendim. Salı günü kan verdim beta 64 çıktı. Yarın tekrar kan vereceğim. Ama çok gergin ve stresliyim çünkü daha önce 2 kimyasal gebelik geçirdim ve kan pıhtılaşmam çıktı. Şuan coraspin b12 ve folik asit kullanıyorum. İnşallah bu sefer sağlıklı olur kalbim ağzımda. Psikolojik olarak sürekli akıntı gibi bişeyler hissedip lavaboya koşuyorum. Bugünler nasıl geçecek bilmiyorum. Dualarınızda unutmayın lütfen 🙏🌸

Merhabalarrr. Bende mart annesi olacak gibiyim. 2.cocuktan sonra bu hamileligim cok buyuk bi supriz oldu. Gerci hala duygularimdan emin degilim 🙈34 gunde bir regli olan ben erken yumurtlama sokuyla hamile kaldım

Merhaba kızlar sata göre bende Mart annesi olabilirim 22 hazirandaki beta testim 234 çıktı bugün yine kan vereceğim artış nasıl ilerliyor diye. Bu arada reglime daha 6 gün var reglim birer bitmez gebe kaldım bu hesaba göre. Yalnız benim 1 kızım var 11 yaşında 3/4 sene sonra yine denedik 5 düşük yaptım sebebi bilinmiyor..histeroskopi ameliyatı oldum ondan sonra hiç normal yollardan gebe kalamadım. 3 yıl boyunca aşılama ve tüp bebek yapıldı. Takviye vitaminler aldım dr MfK ürünlerini 1 ay kullandım. Şimdi doğal yollardan gebe kaldım ama çok korkuyorum düşük olacak diye böyle durum yaşayanlar var mı arkadaşlar sağlıklı gebelik belirtileri neler hiç bilmiyorum

Kızlar kimse yazmamış yok mu Mart ayı annelerimiz burada biraz gebelik başlangıçlarından bahsetseniz bize hepimiz karşılaştırıp değerlendirsek kızlar

Kızlar kimse yazmamış yok mu Mart ayı annelerimiz burada biraz gebelik başlangıçlarından bahsetseniz bize hepimiz karşılaştırıp değerlendirsek kızlar
Merhaba benim transferin 10. Günü 355, 12. Günü 950 cikti suan 6 temmuzda kese ve kalp görmeyi bekliyoruz. Bel ağrısı , sık tuvalete çıkma dışında bir belirtim yok.

Merhabalarrr. Bende mart annesi olacak gibiyim. 2.cocuktan sonra bu hamileligim cok buyuk bi supriz oldu. Gerci hala duygularimdan emin degilim 🙈34 gunde bir regli olan ben erken yumurtlama sokuyla hamile kaldım
Merhaba hayırlı olsun diğer çocuklarınız kaç yaşında 😊

Merhaba benim transferin 10. Günü 355, 12. Günü 950 cikti suan 6 temmuzda kese ve kalp görmeyi bekliyoruz. Bel ağrısı , sık tuvalete çıkma dışında bir belirtim yok.
Değeriniz çok güzel çıkmış, bende tüp bebek yaptırmıştım 1. Transferim hiç tutmadı 2.transferim de tuttu ama 3,haftaya girmeden düşük yaşamıştım değerlerin düşmeye başladı. Ama mide bulantısı yaşıyordum sadece. Sağlıkla kucağımıza almak nasip olsun en yakın arkadaşım. Da tüp bebek yaptı şimdi kızı 2 aylık çok şükür

Merhabalar ben de dün gebe olduğumu öğrendim sanırım daha çok yeniyim kanda değerim 85 çıktı ilk gebeliğim karışık duygular içindeyim ☺️
O zaman sana da hayırlısı olsun aramıza hoş geldin canım. Benim de 22 Haziran beta 234 çıktı 24 haziranda da 677 çıktı 10 gün sonra muayeneye gideceğim ben biraz erken öğrendim belirtiler yüzünden regli günüme 6 gün var canım. Mart anneleri olarak buradan takiplerimizi paylaşıp birbirimize destek olalım

Kızlar şu an gebeliği netleşen kimler
B beyzosh B Betus1905 S_lidya S_lidya 4 kişi miyiz şuan. Her hafta tecrübelerimiz yazalım birbirimize ben kalp atışına kadar kesinleştiremem ama.tablo yapmayı beceremiyorum yapabilecek varsa yapsın olur mu?

B beyzosh B Betus1905 S_lidya S_lidya 4 kişi miyiz şuan. Her hafta tecrübelerimiz yazalım birbirimize ben kalp atışına kadar kesinleştiremem ama.tablo yapmayı beceremiyorum yapabilecek varsa yapsın olur mu?
Benimki kesin şuan ama keseyi görmedik bekliyoruz inşallah sağlıklıdır. Tablo ben de hiç yapmadım ya nasıl yapılıyor acaba 😬

Değeriniz çok güzel çıkmış, bende tüp bebek yaptırmıştım 1. Transferim hiç tutmadı 2.transferim de tuttu ama 3,haftaya girmeden düşük yaşamıştım değerlerin düşmeye başladı. Ama mide bulantısı yaşıyordum sadece. Sağlıkla kucağımıza almak nasip olsun en yakın arkadaşım. Da tüp bebek yaptı şimdi kızı 2 aylık çok şükür
Çok teşekkür ederim inşallah saglikla guzel gunler gorelim bizde 😍🥰🥰🥰❤️❤️ arkadaşınız gibi darisi bizlerin basina 🥰🙏🙏🙏 suan hic belirtim yok diyebiliirm yada kendimi dinlemeyi biraktim galiba 🙈

Benim kalp atışı ve kese 6 temmuzda 🥰
Liste yapmayı bende bilmiyorum hep katilan oldum🙈
Suan kan testinden sonra hic muayene olmadim muhtemelen 4 üncü hafta icindeyim ya da 5 o muayeneye gittimde belli olacak.
Bu hafta cok belirtim yok gibi bel agrim azaldı mide yanmam var ama o belirti mı bilmiyorum cok su iciuorum oyuzden sık tuvalete cikiyorum bendekiler bunlar ❤️🙏

X