Yüz dolgusu yaptıranlar nerdesiniz?

Aquafilling iğrenç bir dolgu. Kesinlikle Türkiye ye girişi yasaklanmalı. Bunu yapan dr larda sadece para için ınsanları riske atıyor . Aquafilling face alt dudağa yapıldı. İğrenç bir şekilde iltihap etti . Bu madde ve türevleri enfeksiyon yapan maddelerdit. Dr parayı alıyor sorun çıkınca yalnız kalıyorsunuz. Hele memeye popoya aslaaaa sakın !!! 1 haftadır dudakta enfeksiyonla uğraşıyorum. Dr bir işe yaramıyor . Zaten etik bir dr yapmaz . Ha yapıyorsa arkasında duracak sorun çıkarsa çözümü bilecek !!!

Aquafilling iğrenç bir dolgu. Kesinlikle Türkiye ye girişi yasaklanmalı. Bunu yapan dr larda sadece para için ınsanları riske atıyor . Aquafilling face alt dudağa yapıldı. İğrenç bir şekilde iltihap etti . Bu madde ve türevleri enfeksiyon yapan maddelerdit. Dr parayı alıyor sorun çıkınca yalnız kalıyorsunuz. Hele memeye popoya aslaaaa sakın !!! 1 haftadır dudakta enfeksiyonla uğraşıyorum. Dr bir işe yaramıyor . Zaten etik bir dr yapmaz . Ha yapıyorsa arkasında duracak sorun çıkarsa çözümü bilecek !!!
Merhaba benimde yüzümde bu dolgudan var siz kurtulabildinizmi

merhaba arkadaşlar siteye yeni üye oldum dolgu için merak ettiklerinizi cevaplayabilirim ama yavaş yavaş:)
çünkü cumartesi günü dolgu yaptırdım kalıcı dolgu yani ortalama 5 yıllık..şuan için çok olumlu bir sonuç alamadım çünkü göz altlarım şiş daha.ama bir hafta on gün sonra tamamen normale döner dedi doktor onu bekliyorum yine yazıp bilgilendiririm sizleri :)
Merhaba sima yüzüne hangi dolgu yapıldı inşallah iyi sonuç alırsın.. Bende 3 sene ince aquafilling yaptım başıma gelmek kalmadı ilk başlarda herşey iyiydi ama daha so ra yüzümde şiş eler ve enfeksiyon lar oluşmaya başladı yarın Doktor randevum var bakalım çıkarmak için yollar arıyorum

merhaba bende de bu dolgu var. hatta 3 çeşit dolgu var dudağımda. hangisinden dolayı bilmiyorum ama dudaklarımı ördek gibi yaptı ve saçma bir şekilde dudağımın üstüne kayan dolgu topakları var, bastırınca acı veriyor. bence de uzak durun aquafillerdan olmuş olabilir. şimdi bu dolguyu nerede eritebilirim erir mi düşünüyorum

merhaba bende de bu dolgu var. hatta 3 çeşit dolgu var dudağımda. hangisinden dolayı bilmiyorum ama dudaklarımı ördek gibi yaptı ve saçma bir şekilde dudağımın üstüne kayan dolgu topakları var, bastırınca acı veriyor. bence de uzak durun aquafillerdan olmuş olabilir. şimdi bu dolguyu nerede eritebilirim erir mi düşünüyorum
Merhaba bende aquafilling dolgu yapmıştım yüzüm hep enfeksiyon oldu ama çok şükür bunu yüzüme yapan doktor çok büyük bir bölümünü eritti şuan yok denecek kadar kaldı inşallah oda ilerde erir

Yanagima sarkık biraz elmacık kemiklere dolgu toparlar mi. Dolgu maddesi ne olsun ki,ise yarasin ve kalıcı olsun istiyorim.

AQUAFİLLİNG DOLGUDAN
ONLARCA KİŞİ MAĞDURİYET YAŞAMIŞ
KESİNLİKLE YAPTIRMAMAK GEREK

Arkadaşlar ben de ceneme dolgu yaptirmistim bir kac kez ve üst dudagima. Dudagimdaki çok uzun dayandı açıkçası ki çok yaptirmamama çok belli olmamasına ragmen. Her sabah uyandigimda sisiyordu. Sanirim en son 4 sene evvel yaptirmistim. Yeni yeni gecti diyebilirim. Yalniz yaparken burnuma dogru kacma oldu yani dolguyu dudagimdan tasirmis dr :KK43: hala onun izi duruyor ki ünlü bir dr.du :KK43: ceneme de yapmıştı. Çene çabuk eriyor herhalde. En son ceneme 2 sene evvel yine yaptirdim bu sefer yine ünlü başka bir dr.a o daha farklı yontemle yapti. Kemiğe yakin doldurdu derinin çok altina. Canım cok yandi ama daha iyi durdu açıkçası. Ancak cenemde dolgulardan sonra hep kizarik bir goruntu var :KK43: bir de gidim çıktı :KK43: acaba dolgularin erimesine bağlı gidi cikar mi sizce? Simdi bu gidiyi napicam? :KK43:(

Meraba mesaj atamadım size neden bilmiyorum. Hangi Dr lara gittiniz onu merak etmiştim ben. Teşekkür ederim

Merhabalar ben de dün nazolabial dolgu yaptırdım ama burnumun iki yanında yanaklarıma doğru uzanan şişlikler oldu bunlar dolgu mu yoksa şişlik mi? Çok çirkin duruyor...

Edit: Kızlar şişlikler gitgide iniyor. Çok güzel oldu iyiki yaptırmışım nazolabial dolguyu:KK49:

Edit: Kızlar şişlikler gitgide iniyor. Çok güzel oldu iyiki yaptırmışım nazolabial dolguyu:KK49:
Merhaba,
Nazolabial dolguyu ben de istiyorum, ama iğne korkum var ve de acı eşiğim düşük. Suratıma iğne yapılırken kafamı hareketsiz tutabilir miyim şüpheliyim. Güçlü kremlerle uyuşturuyorlarmış ama bilemiyorum. Siz ne kadar acı hissettiniz?

Bende dolgu islemini cok arastirmistim her ne kafar istemesemde . sonra goz altima ve elaciklarima yaptirdim 1 +1 cc yapildi goz altinda hicbir degisim olmadi he!en eskiye dondum elmaciklarda 4 ay kaldi sonra yavas yavas indi . sonra kalici dolgu maddesi diyr bir sey yok zaten . ama dedikleri gibi 2 yil sure veripte bunkadar hayal kirikligi ve bosuna harcama cok uzmustu beni. Sonra boyle islemler icin temkinli oluyorsunuz zaten . ama tum arastirmalarim sonucu yag enjeksiyonuna karar vermistim . kendi dokum ve kok hucre enjekte ediliyor sonucta . senede bir de canlilik ve ve volumu korumak icin nanofat tamam iste misssss.

dolgu işlemi derken yağ enjeksiyonu mu hyaluronikasit mi? normal dolgunun bi zararı yok çünkü ama yağ enjeksiyonunda çok değişken var yapan doktorun bilgisi beceresi, kullandığı malzeme, kişinin yapısı vs.

Merhaba
Adana,Hatay bölgesinde Nazolabial dolgu,göz altı ışık dolgusu konusunda tavsiye edebileceğiniz doktor var mıdır?

Merhaba ben de yeni yaptirdim tum yuz restorasyon dolgu. Eger yuzunuze kanulle girilerek dolgu enjekte edilirse aci cok cok az oluyor. Kesinlikle igne kullandirmayin. Onceden de anestezi kremi suruyorlar hic sikinti olmuyor

merhaba arkadaşlar siteye yeni üye oldum dolgu için merak ettiklerinizi cevaplayabilirim ama yavaş yavaş:)
çünkü cumartesi günü dolgu yaptırdım kalıcı dolgu yani ortalama 5 yıllık..şuan için çok olumlu bir sonuç alamadım çünkü göz altlarım şiş daha.ama bir hafta on gün sonra tamamen normale döner dedi doktor onu bekliyorum yine yazıp bilgilendiririm sizleri :)
Sonuc nasil oldu? Simdiden tesekkurler cevabin icin

İnstagramda ... estetik adında bı hesap var çok guzel sonuçlar var ben inanamadım orda dolgu yaptıran var mı

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben yıllardır dr. Mehtap vatansevere dolgularımı yaptırırım. Yüzümde o kadar dolgu var ve asla şiş ve abartı görüntüm yok. Sadece olanı yerine koyuyor. Eli hafif hep en kalite malzeme ile çalışır. Öle her dr. A dolgu yaptırılmaz. Çoğu ucuz ucuz dolgularla yüze dudağa dolgu yapıyor ya yamuk yumuk oluyor ucuz dolgudan yada 1-2 ayda eriyip gidiyor. İyi araştırın yüz bu başka bişeye benzemez

X