Yerleşme kanaması mı fotograf attim tiksinen bakmasın lütfen

mervecelebi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2024
14
-10
21
Merhaba öncelikle hakkınıza giriyorsam kusuruma bakmayın. Kadınlar arasında olur böyle seyler djye kendimj cesaretlendirerek atiyorum adetim bu ayin 10 unda olmasi gerekiyordu ama olmadim normaldede duzensiz adet oluyorum ama yaklaşık 15 gündür kasıklarımda agrı var kramp gibi batma veya gerilme oluyor ayin 16 sinda fotograftaki gibi silindikten sonra kirmizi kan geldi birdahada gelmedi fotograf bana ait. 18 inde de 2. Fotograftakj gibi bir kan geldifotograf bana ait degil ama aynisi denecek kadar cok benziyo . Ve bugun 2 3 defa yine silindigim zamanlarda cok az olacak sekilde kaan geldi git gide acik kahve veya pembeye calan renge dönüşmüstü akıntı gibi geliyor. Sizce bu yerlesme kanaması mı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Maalesef tiksindim az ama açtim diye yaziyorum dha koyu oluyor kanama bu kırmızı açık kırmıızı

Merhaba öncelikle hakkınıza giriyorsam kusuruma bakmayın. Kadınlar arasında olur böyle seyler djye kendimj cesaretlendirerek atiyorum adetim bu ayin 10 unda olmasi gerekiyordu ama olmadim normaldede duzensiz adet oluyorum ama yaklaşık 15 gündür kasıklarımda agrı var kramp gibi batma veya gerilme oluyor ayin 16 sinda fotograftaki gibi silindikten sonra kirmizi kan geldi birdahada gelmedi fotograf bana ait. 18 inde de 2. Fotograftakj gibi bir kan geldifotograf bana ait degil ama aynisi denecek kadar cok benziyo . Ve bugun 2 3 defa yine silindigim zamanlarda cok az olacak sekilde kaan geldi git gide acik kahve veya pembeye calan renge dönüşmüstü akıntı gibi geliyor. Sizce bu yerlesme kanaması mı. Yasayan varmıEki Görüntüle 3416951 Eki Görüntüle 3416952
Ne olacak yahu hepimizin başına geliyor. Yerleşme kanamasına benzemiyor ne yazık ki canım. Çok parlak. Gebelik testi yaptın mı? Yerleşme kanaması tam kahverengi olmalı yani kan akıntıyla bütünleşip akıntının rengini değiştiriyor

Etmeyin efendim cesaret, biraz mahreminiz kalsin. Nette ne ögrenebilirsiniz
Ztn yasak, birazdan kaldirilacak
E bakmayin demisim zaten demi laf etmeye mi girdiniz. Tiksiniyosan tıklayıp merakına baakmayacaksın eger bakiyosanda yarim edin yazmisim ediceksen yardim ediceksin bos bos yorum yapmaya gelmeyeceksin.

Ne olacak yahu hepimizin başına geliyor. Yerleşme kanamasına benzemiyor ne yazık ki canım. Çok parlak. Gebelik testi yaptın mı? Yerleşme kanaması tam kahverengi olmalı yani kan akıntıyla bütünleşip akıntının rengini değiştiriyor
Gebelik testi yaptim ama negatif cikti. Herzamanki gittigim doktorum var ona gidecegim ama ayin 30unda. Devlet hastaneside gec veriyo randevuyu bekliyorum o yuzden.kafam cok karisti sonrasinda sizin dediginiz gibi akintiyla bütünleşip geldi acik kahve renginde ama ilk gelen kan buydu

E bakmayin demisim zaten demi laf etmeye mi girdiniz. Tiksiniyosan tıklayıp merakına baakmayacaksın eger bakiyosanda yarim edin yazmisim ediceksen yardim ediceksin bos bos yorum yapmaya gelmeyeceksin.

Buna siz karar vermeyeceksiniz
Size baska laf anlatilmaz.
Ztn yasak, kaldirilacak.
Insan once donup bakar ben ne yaptım diye sonra su satirlari yazar.

Gebelik testi yaptim ama negatif cikti. Herzamanki gittigim doktorum var ona gidecegim ama ayin 30unda. Devlet hastaneside gec veriyo randevuyu bekliyorum o yuzden.kafam cok karisti sonrasinda sizin dediginiz gibi akintiyla bütünleşip geldi acik kahve renginde ama ilk gelen kan buydu
Yine için rahatlasın diye kontrolünü yaptır ama düzensiz adetlerde olur böyle şeyler. Yerleşme kanamasında hiç kırmızılık olmaz genelde kahverengilik olur veya pembe veya kırmızımsı kahverengi gibi olur. Sen her türlü bir kadın doğum doktoruna randevu al, bu kadar gecikme ve ağrı hayatını da zehir eder

Kızlar iyi de başlıkta apaçık belirtmiş kızcağız, bakmamalıydınız. İçini kemirmese buraya atacak cesareti zaten bulamazdı, böyle heyecanları bazen kontrol edemiyor insan

Kızlar iyi de başlıkta apaçık belirtmiş kızcağız, bakmamalıydınız. İçini kemirmese buraya atacak cesareti zaten bulamazdı, böyle heyecanları bazen kontrol edemiyor insan

Bisey gormedim ztn, bu sekilde fotoğraf paylasamaz bunu anlatamiyorum. Daha oncede defalarca inat ettiler defalarca silindi
Mahallede çikip bagiramiyorsa bunu da yapamaz nasil anlatalim. Bakin bakalim baska fotoğraf varmi?

Apaçık belirtmesi, başlıkta özellikle yazması bunu normalleştirmiyor ne yazık ki. Çirkin bir şey bu.

Bisey gormedim ztn, bu sekilde fotoğraf paylasamaz bunu anlatamiyorum. Daha oncede defalarca inat ettiler defalarca silindi
Mahallede çikip bagiramiyorsa bunu da yapamaz nasil anlatalim. Bakin bakalim baska fotoğraf varmi?
Tamam silinir gider niye bu kadar dert ettiniz onu anlamadım, abartmaya gerek yok

Apaçık belirtmesi, başlıkta özellikle yazması bunu normalleştirmiyor ne yazık ki. Çirkin bir şey bu.
Çirkin mirkin sağlık söz konusu yani burada siz bakıp tiksinin diye ya da kışkırtmak için atmamış hamile mi değil mi onu öğrenmeye çalışıyor. Yasaksa kaldırılır zaten

Sayfaya ilk defa katiliyorum bi dün birde bugün derdimi yazdim. Sirf bunllar icin jnternet te arastirdim fotograflara baktim yerlesme kanamasi diye birkac fotograf gördüm atacagim bir tanidigim yok malesef bende fotograf atiliyor diye bu sayfada paylastim. Silinecegini yasak oldugunu bilmiyorum sizden ogrendim. Silinmese bile ben acik acik tiksinen bakmasin demisim hakkiniza giriyorum kusuruma baakmayin demisim eger bende zor durumda kalmasam yazmam. Agridan duramiyorum acile gittim gebelik suphen var ilac veremeyiz dedi gonderdi devlet hastahanesi randevuyu gec verdi benim gittigim doktorum özel ona eandevu aldim oda ayin 30 unda bayramdan dolayi o tarihe atti test yaptim negatif cikti bir iki hafta sonra test yapin dediler. Anlayacaginiz birilerine sormam ve soru iseretimi gidermem gerekiyordu. Ama sizin gibj anlayışsız edep ahkamı kesen insanlar yuzunden kimse derdinj acik acik anlatamiyo sende kadinsin basina gelmesin ama gelince anlarsin. Eger tiksiniyosaan ahkam kesmek icin girip bakma başlıgı oku yine birtane bilmez fotograf atmis de geç git. Girip te fotografa bakip yorum yapma

Millete laf yetiştirene kadar orandan çıkan şeyleri ulu orta sitelerde paylaşmamayı öğren. Çok merak ediyosan git doktora sor, 10 lira ver bir test al yap. Git mahallede yayın yap çok normalse

Kızlar merhaba banada yardımcı olur musunuz ? Yumurtalama günümden beri ara ara adet gibi ağrı çekiyorum ve umutlanıp adete 4 gün kala test yaptım silik ama ikinci çizgi vardı çok umutlandım sonrasında adete 2 gün kala test yaptım negatif çıktı ve hemen ardından adet oldum . Fakat normal adet gibi değildi hem erken oldum 2 gün hemde 2 gün boyunca yoğun olmayan normalden az ve pembe renkte kan geldi bugün 3. Gün ve bugünde kahverengi leke geliyor çok az sizce bu yerleşmemi bide bende kist var ama doktor önemli değil adet ile atarsın demişti kistten kaynaklı mı böyle acaba yoksa yerleşme kanaması mıdır

Kızlar merhaba banada yardımcı olur musunuz ? Yumurtalama günümden beri ara ara adet gibi ağrı çekiyorum ve umutlanıp adete 4 gün kala test yaptım silik ama ikinci çizgi vardı çok umutlandım sonrasında adete 2 gün kala test yaptım negatif çıktı ve hemen ardından adet oldum . Fakat normal adet gibi değildi hem erken oldum 2 gün hemde 2 gün boyunca yoğun olmayan normalden az ve pembe renkte kan geldi bugün 3. Gün ve bugünde kahverengi leke geliyor çok az sizce bu yerleşmemi bide bende kist var ama doktor önemli değil adet ile atarsın demişti kistten kaynaklı mı böyle acaba yoksa yerleşme kanaması mıdır
Olabilir canım ama testin negatif çıkması sıkıntılı duruyor. Yerleşme kanaması adet kanamasına benzer tarih olarak ama adet kanaması gibi yoğun ve kırmızı olmaz, senin tarif ettiğin gibi kahverengi ve pembe olup kısa sürer. O yüzden negatif test sonucun dışında bir umut var gibi. En net sonuç için kan testi yaptırmalısın.

X