Yerlesme kanaması mı? Lütfen yardım 👶🏻❤️

bernisko

Popüler Üye
Pro Üye
Anneler Kulübü
13 Mart 2019
1.731
7.418
Merhaba kızlaaaar.
Ayın başından beri korunmuyoruz. 10 Nisan yumurtlama günüm degerlendirdik.
Sonrasında grip oldum ve ilaç kullanımı icin gebelik var mı yok mu diye kan verdim.
Yani yumurtlamadan 8 gun sonra adetten 1 hafta once. Sonuç negatif. 0.100
Ama bunun degisebilecegini erken oldugunu söylediler ve umudum var hala.

Bugun sabahtan beri sol kasıgımda agrı var ve bacagımada vuruyor.
Biraz once tuvalete gittigimde peçeteye kahverengi akıntı geldi ve cok az acık renkli kan vardı ama bayaa bi az.
Bu yerlesme kanaması olabilir mi? Adetime son 4 gün. Lütfen bilgi verir misiniz?

Merhaba kızlaaaar.
Sonrasında grip oldum ve ilaç kullanımı icin gebelik var mı yok mu diye kan verdim.

Biraz once tuvalete gittigimde peçeteye kahverengi akıntı geldi ve cok az acık renkli kan vardı ama bayaa bi az.
Bu yerlesme kanaması olabilir mi? Adetime son 4 gün. Lütfen bilgi verir misiniz?

adetten 1 hafta önce kan testi negatif çıktıysa belki birşey yoktur... çünkü genelde kan testi hemen sonuç verir ama belki sizin geç döllenmeden dolayı da çıkmamış olabilir.. bende sizin gibiyim sol kasık ağrısı çekiyorum bacağıma vuruyor ve benim sürekli tansiyonum düşüyor.. bende 1 hafta önce test yaptım negatif çıktı ama adetime daha 1 hafta var yani ben adetime toplam 2 hafta varken kan tahlili yaptım negatif çıktı.. Umarım vardır bekleyin biraz daha bende bekliyorum adet günümü.. dediginiz kahverengi akıntı da yerleşme kanaması diye duymuştum.. öncelikle hayırlısı olsun insALAH rabbim gönlünüze gore versin...🤲🏻💕

adetten 1 hafta önce kan testi negatif çıktıysa belki birşey yoktur... çünkü genelde kan testi hemen sonuç verir ama belki sizin geç döllenmeden dolayı da çıkmamış olabilir.. bende sizin gibiyim sol kasık ağrısı çekiyorum bacağıma vuruyor ve benim sürekli tansiyonum düşüyor.. bende 1 hafta önce test yaptım negatif çıktı ama adetime daha 1 hafta var yani ben adetime toplam 2 hafta varken kan tahlili yaptım negatif çıktı.. Umarım vardır bekleyin biraz daha bende bekliyorum adet günümü.. dediginiz kahverengi akıntı da yerleşme kanaması diye duymuştum.. öncelikle hayırlısı olsun insALAH rabbim gönlünüze gore versin...🤲🏻💕
evet canım dedigin gibi belkide dogru sonuctur ama benim sadece adetten onceki gün kahve alıntım gelir oda baya cok olur bu ilk kez oldugu icin kafam karıstı. amin canım benim seninde gonlune göre versin 🥰🙏🏻

Merhaba kızlaaaar.

Kuzum gebelik en erken yumurtlamadan 11 gün sonra kanda çıkar. Lekelenmen kırmızıya dönerse regli olmussundur ama 1-2 gün içinde kesilirse tekrar bi kan ver bence

Kan testi hemen değil en erken yymurtlamadan 11 gün sonra çıkar canım ben yumurtlamadan sonra 15. Gün öğrendim

Benim de aynı şekilde. Yumurtlama günüm ayın 10 uydu. Değerlendirdk biz de. Dün gebeliği erken belirten testten yaptım sonuç negatifti. Kızıma hamile iken yerleşme kanaması diye bişe yaşamadım ben. Sizinle tarihler aynıymış pazartesi günü kan testi mi yaptırsak acaba.ben de meraktayım vr mı yok mu dye

Benim de aynı şekilde. Yumurtlama günüm ayın 10 uydu. Değerlendirdk biz de. Dün gebeliği erken belirten testten yaptım sonuç negatifti. Kızıma hamile iken yerleşme kanaması diye bişe yaşamadım ben. Sizinle tarihler aynıymış pazartesi günü kan testi mi yaptırsak acaba.ben de meraktayım vr mı yok mu dye
tekrar yaptırıp uzulmek istemiyorum canım geçerse yaptıracagım ben ama sen yaptırırsan bana yaz

Sizlere bir sey sormak istiyorum. Benim de 12 martta kanamam oldu ardından 24 martta ara kanamam oldu sonrasında da lekelenme oldu doktora gittim 5 nisanda kan degerime bakıldı beta hcg 0.07 ama sonrasında yine lekelemöe 12 nisanda normal kan geldi. 3 doktora gittim ultrasonda baktılar ilk gittiğim doktor kafamı karıstırdı sadece. Cok endise ediyorum. Bu ara yüksek stres yasadım. Gebelik gibi bi durumum yoktur dmi?

Merhaba kızlaaaar.

Büyük ihtimalle yerleşmedir, kahverengi ve azsa.. Hcg de kişiden kişiye değişir cnm, mesela bnm kızımda öğrendiğimde değerim 1+4 ken 184 tü, bazılarının aynı haftada bini geçiyor bazısı daha az. Çıkmaması 1 hafta varken gebelik olmadığı anlamına gelmiyor. Bnmde tahminen 9-10 Nisan yumurtlamam. Bekliyorum bakalım. Güzel sonuçlar alırız inşallah 😉🤲🙏💕

Büyük ihtimalle yerleşmedir, kahverengi ve azsa.. Hcg de kişiden kişiye değişir cnm, mesela bnm kızımda öğrendiğimde değerim 1+4 ken 184 tü, bazılarının aynı haftada bini geçiyor bazısı daha az. Çıkmaması 1 hafta varken gebelik olmadığı anlamına gelmiyor. Bnmde tahminen 9-10 Nisan yumurtlamam. Bekliyorum bakalım. Güzel sonuçlar alırız inşallah 😉🤲🙏💕
evet canım az geliyor sadcee peceteye oda her defasında degil. insallah güzel olur canım cok sagol 🤗🙏🏻🤲🏼🤲❤️

Ben ilk hamileliğimde adetimin 34.gününde yerleşme kanaması yaşamıştım bildiğiniz kan geldi peçetede az miktarda o gün 2.defa oldu dahada olmadı 4 gün sonra test yaptım kopkoyu çift çizgi çıktı. Demekki kan geldiği gün yapsaydım yine çıkardı silikde olsa...
Sizinki erken daha varsada çıkmaz şimdi biraz daha beklemeniz lazım

X