Yerlesme kanaması mı? Lütfen yardım 👶🏻❤️

niye agliyorsunuz kendinizi üzüyorsunuz.. biliyorum çok kafaniza takıyorsunuz çok istiyorsunuz.. bende 7 aydır uğraşıyorum çok istiyorum.. önceden adet günüm geçsin diye dua ediyordum şimdi ise alıştığım için adet günüm geldi biran önce olayım da bitsin diyorum.. kafana çok takarsanız kendinizi üzersiniz.. yapmayın öyle kendimden biliyorum ALLAH ne zaman nasip ederse o zaman olur zaten bu ay olmadı diğer ay diğer ay olmadı diğer ay ama bu kadar takip kendinizi üzmeyin... hem yeni denemeye başlamışsınız zaten elbet birgün insALLAH bu güzel haberi sizde bizlere verirsiniz.. 🌷
güzel cevabınız icin cok tesekkur ederim, cok iyi geldi. İnsallah canım benim insalllah ❤️🙏🏻🤲🏼💕

sagol canım benim adete dondu 😔 cok uzuldum agladım kafama takıyorum daha yeni deniyoruz ama neden bu kadar uzuluyorum bilmiyorum😭
Canım benim 10 aydır deniyoruz, ilk aylar bende böyleydim. Ha ağlamıyordum ama içim paramparça oluyordu sanki.. Alıştım şimdi..
Sen yeni bırakmışsın korunmayı, o yüzden dengesizlik oluyor böyle. Kızımda da 6 ay böyle oldu, korunmayı bıraktıktan sonra, 6 ayında oldu. Sabır cnm, yine deneyeceksin, yine deneyeceksin, elbet hayırlı bir zamanı var.. Rabbim yar ve yardımcın olsun, en kısa zamanda kucağını doldursun inşallah 🤲🙏

Canım benim 10 aydır deniyoruz, ilk aylar bende böyleydim. Ha ağlamıyordum ama içim paramparça oluyordu sanki.. Alıştım şimdi..
Sen yeni bırakmışsın korunmayı, o yüzden dengesizlik oluyor böyle. Kızımda da 6 ay böyle oldu, korunmayı bıraktıktan sonra, 6 ayında oldu. Sabır cnm, yine deneyeceksin, yine deneyeceksin, elbet hayırlı bir zamanı var.. Rabbim yar ve yardımcın olsun, en kısa zamanda kucağını doldursun inşallah 🤲🙏
sağol canım benim amin 🙏🏻 guatr var bende o engel oluyor gibi geliyor. En yakın zamanda doktora gidecegim. Hayırlısı 👶🏻

sağol canım benim amin 🙏🏻 guatr var bende o engel oluyor gibi geliyor. En yakın zamanda doktora gidecegim. Hayırlısı 👶🏻
Git cnm mutlaka 🙋‍♀️ ama korkma tedavisi olan bişey bu. Bnm bir komşumun eltisinin guatrı var hamile, başka bir komşumunda 2 oğlu var. Yani ikinciyi yeni öğrendim.
Olur bebişin Allah'ın izniyle, sabretmek zor biliyorum, ama ümitle duayla sabret balim🤗💕 Hayırlısı ile olur inşallah 🤲🙏💕😘

Git cnm mutlaka 🙋‍♀️ ama korkma tedavisi olan bişey bu. Bnm bir komşumun eltisinin guatrı var hamile, başka bir komşumunda 2 oğlu var. Yani ikinciyi yeni öğrendim.
Olur bebişin Allah'ın izniyle, sabretmek zor biliyorum, ama ümitle duayla sabret balim🤗💕 Hayırlısı ile olur inşallah 🤲🙏💕😘
Gidecegim canım ailemde var guatr olanlar insallah benimde bebegim olur cok sağol💕

Merhabalar benim de bugun kahve rengi akintim olur genelde reglim boylle baslar ama allahtan umudu kesemiyorum.son iliskimiz gecen cumartesi gecesiydi ayin 13 u gecesinden itibaren 5 krz filan yapmisizdir yumurtlama testi uygulamadim busefer adet oldu isem bugin 27.gun her ay degisiyor bazen 25 27 31. Gununde oluyorum

X