Vazelin-Limon-Eldiven üçlüsüyle harika eller....

arkadaşlar bilirsiniz burada bişiy öneriyorsam öncelikle kendim denerim ve memnun kalır-sonuç alırsam sizlere öneririm...
el bakımım az önce bitti ve hemen buradan paylasmak istedim...

öncelikle ellerime yoğun olarak vazelin krem sürdüm....
ardından yarım limonu ellerime sıkıp ellerimi iyice ovaladım...
son olarakta ellerime hastanelerde kullanılan steril ameliyat eldivenlerinde geçirdim....

bu arada normal olarak işime devam ettim yani öylece oturup beklemeye gerek yok bu bakım inşanı işindende alıkoymuyor...

yarım saat sonra eldivenleri elimden çıkardığımda ellerimin müthiş görüntüsü eşimin bile hoşuna gitti...
yumuşacık bembeyazhatta ojeden sararmalar meydana gelmeye başlamış tırnaklarım bile bembeyaz olmuştu..

ellerimi halen yıkamadım birazdanda suyla yıkayıp normal bir nemlendirici süreceğim...

kesinlikle tavsiye ederim....
kusura bakmayın siz paylaşalı çok olmuş ama ben yeni gördüm bu bakımı günlük olarakmı yapıyosunuz yoksa haftalıkmı haftalıksa haftada kaç şimdiden cevabınız için teşekkür ederim ☺❤

Ben vazelin limon ikilisini deneyecegim.yalnız bir sorum olacak.ben aksamdan yapip oyle yatmak istiyorum yani sabaha kadar dursa sıkıntı olurmu. Birde doktor eldivenleri olur mu. Birde vazelin nereden bulabilirim?

X