Vazelin-Limon-Eldiven üçlüsüyle harika eller....

denedim çok güzel oldu ama eldivenlerin pis kokusu bir türlü gitmedi zemuszemus

eldiven yoksa poşette olur kızlar ayrıca eldivenlerin içindeki pudra kötü kokmasına sebep veriyo
ben işim dolayısıyla sürekli kullandığım için
diyebilirim ki eldiveni ters çevirip takın o zaman koku oda pudra da olmuyo

eldiven yoksa poşette olur kızlar ayrıca eldivenlerin içindeki pudra kötü kokmasına sebep veriyo
ben işim dolayısıyla sürekli kullandığım için
diyebilirim ki eldiveni ters çevirip takın o zaman koku oda pudra da olmuyo

daha once nasil akil edemedim:uhm:
supersin tavsiyen icin tsklerŞeniz

birde bunu deneyin...
türk kahvesinin telvesiyle elinizi iyice ovun...
sonuca şaşıracaksınız...

kızlar ben de şimdi yaptım ama eldiven yokmuş evde yarın alıcam,yarına kada dayanamadıgım için de eski çoapları geçirdim elime:KK1: ilk denemeyi yarım saatlik yapıcam ama bundan sonrakinde ben de gece eldiven takıp uyumayı düşünüyorum :) paylaşım için teşekkürler süpersiniz:KK66:

bende akşam 7de vazelin sürdüm örme eldiven geçirdim ellerime. sabah 7 gibi de çıkaracağımmm. . umarım sonuç güzeel olur:nazar: En Büyük KK

Bu yün ya da pamuklu eldiven dediğiniz ne ki? :26:

Bende bunu sormak istiyorum.Bide pamuklu çorap var ayaklara vazelin sürülüp pamuklu çoraplar giyinince güzel oluyormuş.Eldivenin veya çorabın pamuklu olup olmadığını nasıl anlayacağız.Evde bir tane eldivenim birsürü çorabım var ama bence onlar yün.Yada gidip sorsam ben pamuklu çorap alacağım desem bana gülmezler demi.Ciddi olarak soruyorum cahilliğimi maruz görün.

Ve denemişşş bulunmaktayımmm Yumuşacıkkk ellerrrr pamukssuuu dokunuşşş:)))Haftadaaa bir deneyeceğimmm:KK39:

benim ellerimin de çok ihtiyacı var buna :KK43: ben de denemek istiyorum ama bu yumuşaklık ne kadar sürüyor? mesela ben yoğun bir krem sürüyorum. ellerimi yıkayana kadar sorun yok. yıkadıktan sonra sürmemişim gibi. her yıkamadan sonra da süremiyorum. bu da öyle mi oluyor acaba.

ben eldiveni az önce çıkardım. ciden ellerim bembeyaz olmuş. bu aralar ellerime takmış durumdayım. çok çirkinler. bu hafta hayatımda ilk defa maniküre gideceğim.

arkdşlr ben braya yeni üye oldum:d ck gzl bi site oncelkle bunu soylemek ıstyrum:d we de yumusacık ellernız ıcın sıze ıkı tawsyem war 1.si vaselin krem bildiimz vazelin diil hani şu marka adı olan vazelın warya o cikoltalısı bıle war ama ben yesilimsi sarımsı ambalajda olanını kllanıoorm we manıkr yapmdn suryrm sbh uyandıımda yumusacık ellerm oluo:KK70: 2.si ise ipek el kremii suanda bende aryrum ama hcbyrde bulamıorm ıpek diip geçmein yumuşacık eller yapıo bulursanz kacrmdn alın derm:d

Kizlar benim ellerimde limon suyuna karsi allerji var,limon suyu degdiyi zaman ellerimin uzeri kizariyor,hafif yaktigini hissediyorum.Ama ben el bakimi icin hangi maskeyi okusam hep limon suyu yaziyor,onun yerina baska ne kullana biliriz acaba?:KK14:

X