tüm dileklerimiz için kün feyekün duasını okuyalım mı?

Ben ilk defa okuyacagim kizlar yardimci olursaniz sevinirim.ilk sayfadaki duayi niyet ederek okuyoruz bu kadar mi?
evet canım ilk sayfadaki dua okunuyor sıradaki arkadaşın ismi ve niyetini belirtilen yerde niyet ederek ismen dua ediyorsun mesela bana sıra gelince ben niyetimi söyliycem herkes benim için okuyacak duanın bir bölümünde yazıyor zaten burda niyet söyleniyor 3.5 yada 7 defa sırayla her arkadaşa okuycaz

evet canım ilk sayfadaki dua okunuyor sıradaki arkadaşın ismi ve niyetini belirtilen yerde niyet ederek ismen dua ediyorsun mesela bana sıra gelince ben niyetimi söyliycem herkes benim için okuyacak duanın bir bölümünde yazıyor zaten burda niyet söyleniyor 3.5 yada 7 defa sırayla her arkadaşa okuycaz
Teşekkür ederim canim :KK66:

arkadaşlar yarın cuma günü isterseniz bluedew arkadaşımız için duamızı başlatalım arkadaşım lütfen niyetini yaz
Rabbim sana sonsuz inanıyorum. Gönlümün muradını tez vakitte bana nasip et. "Ol" de ki olsun Allahım. Duam hayırsız ise hayırlıya çevir. Duamı bana yasat ve ömrümce sana duam için şükretmeyi nasip et Amin amin amin.

Duam: Rabbim sana sonsuz inanıyorum. Gönlümün muradını tez vakitte bana nasip et. "Ol" de ki olsun Allahım. Duam hayırsız ise hayırlıya çevir. Duamı bana yasat ve ömrümce sana duam için şükretmeyi nasip et Amin amin amin.
M Mihrisaah pozitifhatun pozitifhatun nurusima81 nurusima81
Yarın senin için okudum canım benim Rabbim inşallah duani kabul eder.

X