tüm dileklerimiz için kün feyekün duasını okuyalım mı?

yok bende oyle yaptimda acaba dogrumu yaptm diye merak ettim..aynen bende isteklerinizi soyleyerek dua ettim..insallah rabbim...sizede saglikli hayirli evlat masip eder...

ysmnjoy canim senin duanida okudum allah kabul etsin insallah...rabbim saglikla hayirlisiyla bebeginin sana tutunmasini sana nasip etsin...her ikinizede rabbim hayirli ve saglikli evlatlar versin..amin

allah razi olsun canim..amin insallah hayirli haberlerle sonuclarin hepimizin istegi duasi...istemesi bizden kubul buyurmasi rabbimizden insallah...

tamam canim allah razi olsun...ne olur okurken oglum çınar ege nin kromozon testi sonucunun temiz cikmasina diye niyetlene bilirmisiniz.. daha 40 yeni cikti ve tam.kirk.gundur mahvoldum...cok caresiz kaldim uzuntuden...kimin duasinin.kabul olacgi belli olmaz...sizde duada bir yer var orayi 3, 5, veya 7 defa okuyorsunuz degilmi arkadaslar...
Canim arkadasim dualarimiz seninle Rabbim bu zor gunlerinin hurmetine dualarimixin hurmetini niyet ve ayetlerinin hurmetine Cinarinin tum sonuclari temiz ciksin insaAllah.. Herduamda sizede yer var merak etmeyin ... Sonuclar ne zaman belli olacakti ?

sendende allah razi olsun canim..hic tanimadigimiz insanlarin bir yerlerden bizim.icin dua etmesi kadar guzel birsey yoktur heralde su dunyada..rabbim su cuma gunu yuzu suyu hurmetine herkesin kalbinden gecenleri hakkinda hayirlisi ile nasip etsin insallah...(amin)

amin insallah...canim sonuclarimiza birbucuk ay demislerdi..iste bir ayi bitti sayilir bu ay sonu yada onumuzdeki ayin baslarinda sonuclanmasini bekliyoruz..en son hastaneyi aradigimizda daha cikmadi dedilerdi...hersey allahin takdiri...9 ay hamileligim.super gecti iki ayri doktora gitmeme ragmen ve tum tarama testlerim temiz cikmasina ve en ufak bir suphe dahil olmamasina ragmen dogumda bu sekilde bir suprizle karsilasmamiz bizi sok etsede rabbimden umidimizi kesmiyoruz...ve bize dusende dua etmek oldugu icin dua ediyoruz...o yuzden rabbim herkese herseyin hayirlisini versin arkadaslarim...

İnşalah canım benim... ben her sabah okuyorum ve hepimize ve sizlere ve Komşuları ada dua ediyorum niyetimde hep isimleriniz geçiyor .... Dualarımda unutmuyorum sizi merak etmeyin,...inşallahü Teala alacağız kucağımıza :))

sa kızlar topiği yalnız bırakmadığınıza ve birbirinize dua etmenize çok sevindim Rabbim hepimizin gönlünün hayırlı muratlarını versin inşallah dua hakkında açıklamak istediğim birşey var duayı 7 kere okumuyoruz belirtilen yerde kimin için ve hangi niyetle okuduysak orda 3,5 yada 7kere dileğimizi söylüyoruz .bu arada topiğe çok sık girmiyorum çünkü moralim çok bozuk 3 defa olumsuz tüpbebek tedavi geçirdim maddi ve manevi çöküntü yaşadım ama inanıyorum ki sizlerinde dualarıyla tekrar ayağa kalkıcam inşallah yeni bir liste oluşturalım ve birbirimize karşılıklı dua okuyalım duanın en makbulü günahsız ağızla birbirimize dua etmemiz duaları kabul olunanlardan oluruz inşallah şimdi dua listesine katılmak isteyenler lütfen isimlerini ve dileklerini yazsınlar

X