Çocuk sahip olmak isteyenler için duâlar💞

Kızlar 41 meryem süresi olucam ve hergün okunması gereken esmalar var onu okuycam ve fatiha suresi 41 taneydi oda galiba yanlış olursa düzeltirim başparmağımi gobegime koyup okuycam. Bu arada hergün ac karna 1 zeytinyağında incir, brokoli kürü ve 3 hurma yiyorum. Adaçayı içiyorum yarın çıkarsam dışarı papatya çayı ve böğürtlen çayı alicam onlarida içicem. Birde keçiboynuzu özü içicem. Kafeini kestim . Birde hergun gece hamilelik olumlsmasi yapıyorum. Herşey güzel Rabbimin takdiri inşallah. Yüce Mevlam kucaklarimizi hayırlı sağlıklı bebislerle doldursun
Kardeş iyi günler bu dediğiniz kürleri nasıl yaptınız banada söyleyin çaresizim yardım edin bende anne olmak istiyorum geç bir evlilik yaptım 43 yaşında zor bela evlendim şimdi 47 yaşındayım ne olur cevap verirsen sevinirim

Kızlar ben doğduğum günden beri hiçmi hiç gülmedim öz ailem ,çevrem , akrabalarım burnumdan döktü 43 yaşında zor bela evlendim eşimin 2 ci 3 çoçugu var benim ilk eşimin aileside çoçuk istemiyorlar bencede yumurta yetersizliyi hiç bitmeyen miyom yaş oldu 47 ne olur banada bir çare yada birbirimiz için dualar başlatalım olmazmı

Kızlar ben doğduğum günden beri hiçmi hiç gülmedim öz ailem ,çevrem , akrabalarım burnumdan döktü 43 yaşında zor bela evlendim eşimin 2 ci 3 çoçugu var benim ilk eşimin aileside çoçuk istemiyorlar bencede yumurta yetersizliyi hiç bitmeyen miyom yaş oldu 47 ne olur banada bir çare yada birbirimiz için dualar başlatalım olmazmı
Tüp bebek denemesi yaptınız mı?

X