Ter kokusu için karbonat kullananlar

Hayır canım ben öyle bı sorun yaşamadım. Vücudum kullanmaya müsait ve tüylü zaten ama öyle bı sorun yaşamadım
Çok teşekkür ederim😊karbonat zaten baya iyi gelmişti terlemeye kokuya ama kurutmuştu cildimi hindistancevizi olursa kurumaz tahriş olmaz gerçekten çok iyi fikir çok teşekkürler 🤗

Çok teşekkür ederim😊karbonat zaten baya iyi gelmişti terlemeye kokuya ama kurutmuştu cildimi hindistancevizi olursa kurumaz tahriş olmaz gerçekten çok iyi fikir çok teşekkürler 🤗
Tabi canım dediğim gibi üç gün koku yok garanti.. deodorant kullanma kesinlikle daha zararlı bu en azından doğal.. 🤗🤗

Birşey daha sorayim unutmuşum kusura bakmayın tahrişe neden oldu mu bu şekilde hindistanyağıyla karbonat? cildi baya kurutuyor da benim soyulma olduydu
Hayır canım. Tek başına karbonay kurutur ama yağla beraber hiç bir tahriş sorunu yaşamadım aksina yumusatiyor

Hayır canım ben öyle bı sorun yaşamadım. Vücudum kullanmaya müsait ve tüylü zaten ama öyle bı sorun yaşamadım
Kullanmaya başladım hindistancevizi yağıyla çok memnunum koku olmuyor hiç deodorantlardan çok daha iyi ama kaşıntı yapıyor biraz karbonatı çok mu koydum acaba siz böyle birşey yaşadınız mı?Az mı karbonat koyuyordunuz?

Kullanmaya başladım hindistancevizi yağıyla çok memnunum koku olmuyor hiç deodorantlardan çok daha iyi ama kaşıntı yapıyor biraz karbonatı çok mu koydum acaba siz böyle birşey yaşadınız mı?Az mı karbonat koyuyordunuz?
Bende kaşıntı olmadı canım fazla koymuş olabilirsin ama gene de kaşıntı yapmaz gibime geliyo

Karbonat bende ciddi reaksiyona sebep oldu ve bir koltuk altimda kararma yapti. Once kasinti, kuruluk sonrasinda kizariklik ve kalici renk degisimi. Hayatta tavsiye etmem ben karbonati 😔

Karbonat bende ciddi reaksiyona sebep oldu ve bir koltuk altimda kararma yapti. Once kasinti, kuruluk sonrasinda kizariklik ve kalici renk degisimi. Hayatta tavsiye etmem ben karbonati 😔
Tek başına kullandıysanız çok kötü yapıyor biliyorum ilk öyle yaptım ben de karbonatlı su yapmıştı koltuk altım soyuldu kurudu baya hindistancevizi yağı koymak iyi fikir o açıdan karbonatı da az koyarsam sorun olmayacak diye düşünüyorum

Koku açısından daha iyi engelleyen deodorant olmadı şu ana kadar sürekli sıkmak gerekiyor karbonat kokuyu baya engelliyor aslında keşke kurutmasa cildi😕lazerden sonra oldu benim ya florası değişiyormuş eskiden iyi gelen deodorantlar şimdi yetersiz kalıyor o açıdan

Ben hiç terlemiyorum desem yeridir ancak 35 - 40 derece sıcaklıkta güneş kremi + bebek pudrası sürüyorum çok memnunum sıkıntı yaşamıyorum :)

Koku açısından daha iyi engelleyen deodorant olmadı şu ana kadar sürekli sıkmak gerekiyor karbonat kokuyu baya engelliyor aslında keşke kurutmasa cildi😕lazerden sonra oldu benim ya florası değişiyormuş eskiden iyi gelen deodorantlar şimdi yetersiz kalıyor o açıdan
Karbonatta maalesef pH bozuyor bende kullandım bir süre ama bi zaman sonra kötü olmaya başladı cildim

X