Lazer Epilasyon Lazer epilasyon sonrası terleme

dlr90__

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Haziran 2017
11
2
34
Yaklaşık 6 seans koltuk altına epilasyon yaptırdım, tamamen bitmese de gözle görülür derecede azalma oldu. Sonuçtan gayet memnun kaldım ama son zamanlarda terlemem çoğaldı gibi geliyor. Bazen epilasyondan sonraki birkaç gün böyle bir sorun oluyordu, hemen geçiyordu. Ama şimdi yaklaşık 1 buçuk aydır yaşıyorum bu durumu sürekli roll on deodorant kullanıyorum bir türlü çözüm bulamadım. Tam ter kokusu gibi de değil değişik bir koku gelip duruyor burnuma. Nasıl başedeceğimi bilemedim. Böyle bir sorun yaşayan var mı? Yardımcı olabilir misiniz?

Ben de yaşamıştım fakat lazer seansları bittikten sonra geçti biraz koku yönünden sancılı geçiyor süreç sabretmeniz gerekicek bir süre.

kalıcı olmasın da sabrederim :) tamamen bittikten bir kaç ay sonra oldu bende de öncesinde yoktu. bekleyelim bakalm, teşekkürler

Benim başımda da aynı sıkıntı var ama geçiyormuş tamamen bittikten sonra.Annem de yaptırdı bitti onun ki de geçti

Yaklaşık 6 seans koltuk altına epilasyon yaptırdım, tamamen bitmese de gözle görülür derecede azalma oldu. Sonuçtan gayet memnun kaldım ama son zamanlarda terlemem çoğaldı gibi geliyor. Bazen epilasyondan sonraki birkaç gün böyle bir sorun oluyordu, hemen geçiyordu. Ama şimdi yaklaşık 1 buçuk aydır yaşıyorum bu durumu sürekli roll on deodorant kullanıyorum bir türlü çözüm bulamadım. Tam ter kokusu gibi de değil değişik bir koku gelip duruyor burnuma. Nasıl başedeceğimi bilemedim. Böyle bir sorun yaşayan var mı? Yardımcı olabilir misiniz?
Benimde ilk 3 seans olmustu sonra gecti.

tenden tene göre değişiyor anladığım kadarıyla... hala yaşıyorum sıkıntıyı çözüm bulamadım :KK43: hava sıcak zaten terliyorum çok zorlanıyorum. güneşten sürekli kaçıyorum, kolsuz bluz giyip devamlı ıslak mendil su ne bulursam temizlemeye çalışıyorum :KK43: vallahi ne yapıcam bilmiyorum

Benim başımda da aynı sıkıntı var ama geçiyormuş tamamen bittikten sonra.Annem de yaptırdı bitti onun ki de geçti

aslında bana da bitti gelme bir daha , kalan 3 5 taneyi ameliyat eldiveniyle al dediler. tekrar bir seans daha gitsem faydasını görür müyüm acaba? bundan 2 3 ay önce 3 tane çıkıyodu şimdi biraz çoğaldı gibi zaten. gitmeye de korkuyorum daha beter olur diye

Benimde ilk 3 seans olmustu sonra gecti.
Ben yaklasik 3-4 sene once gitmistim lazere, tuylerimden kurtuldum ancak hic terlemeyen ben hem terliyorum hem de berbat kokuyorum. Dus almak, pudra surmek kar etmiyor.
Kokan insanlardan nefret ederim, kendiminkine tahammulum kalmadi.
Botoks vs. arastiriyorum.
Lazer seanaslariniz bitti mi? Hangi makinayi kullanmislardi size?
Acaba yanlis kullanimdan mi boyle magdur oldum?

Ben yaklasik 3-4 sene once gitmistim lazere, tuylerimden kurtuldum ancak hic terlemeyen ben hem terliyorum hem de berbat kokuyorum. Dus almak, pudra surmek kar etmiyor.
Evet bitti %90 sonuc aldim. Bende ter kokusundan nefret ederim. Gerci her turlu kotu kokudan nefret ederim diyim.Burnumda cok hassastir ufacik bir kokuyu dahi alirim. Dedigim gibi ilk 3 seansta oldu sonra gecti. Alexandrite epicare kullanilmisti.

Evet bitti %90 sonuc aldim. Bende ter kokusundan nefret ederim. Gerci her turlu kotu kokudan nefret ederim diyim.Burnumda cok hassastir ufacik bir kokuyu dahi alirim. Dedigim gibi ilk 3 seansta oldu sonra gecti. Alexandrite epicare kullanilmisti.
Cevabiniz icin tesekkur ederim, benimde tek tuk kaldi ama yillardir bu kokuyu cekiyorum.
Yazin daha berbat bir hal aliyor, botoks yapinca ilk hale donuyormus ama kesin donuyor mu henuz tatmin olamadim, kullanici yorumlarindan.
Lazer oncesi mis gibiydim, bana kullandiklari alex' ti ama hangisi onu bilemedim candela var bir de galiba.

Cevabiniz icin tesekkur ederim, benimde tek tuk kaldi ama yillardir bu kokuyu cekiyorum.
Yazin daha berbat bir hal aliyor, botoks yapinca ilk hale donuyormus ama kesin donuyor mu henuz tatmin olamadim, kullanici yorumlarindan.
Lazer oncesi mis gibiydim, bana kullandiklari alex' ti ama hangisi onu bilemedim candela var bir de galiba.
Rica ederim.Botox ter kokusuna iyi geliyormu

Terlemeye iyi geliyor. Yegenim yaptiriyor cunku ondan biliyorum.
Cevabiniz icin tesekkur ederim, bende koku ve terleme hic olmazdi. Epilasyon surecim bittikten uzun zaman sonra koku basladi, bu aralar karbonat kullaniyorum belki de ondan suan sorunum kalmadi. Cok berbat bir kokuydu.

Cevabiniz icin tesekkur ederim, bende koku ve terleme hic olmazdi. Epilasyon surecim bittikten uzun zaman sonra koku basladi, bu aralar karbonat kullaniyorum belki de ondan suan sorunum kalmadi. Cok berbat bir kokuydu.
Benimde 2.nci ve 3.ncu seanslarda olmustu. Sonra gecti gitti. Burnumda cok hassastir ufacik bir kokuyu alitim.

Benimde 2.nci ve 3.ncu seanslarda olmustu. Sonra gecti gitti. Burnumda cok hassastir ufacik bir kokuyu alitim.
Ayni sekilde ben de oyleyim. Seansin uygulandigi gun sadece makina kokusu gibi bir koku olur, dus sonrasinda gecerdi.
1 ay oncesine kadar ne kadar dikkat etsem de dustan sonra bornozu cikarmadan baslardi koku burnuma gelmeye.

Merhaba sorununuzu çözebildiniz mi ben de aynı durumdan mağdurum

Merhaba sorununuzu çözebildiniz mi ben de aynı durumdan mağdurum

Merhaba kendiliginden gecti bir sure sonra. Zaten benim lazer uygulamasi bittikten birkac yil sonra koku olmustu, uzunca bir sure sebebini bulamamistim. Dus sonrasi karbonat, pudra veya limon surun az daha olsa rahatlatiyor.

X