(Tanisma)Anvers Paylasim Alani

Herkese selamlar,

Ben Anwears'tenim ve tiyatro yapiyoruz, bu seneki oyun vlaman ve turk kulturune dair bir komedi olacak. Bu tiyatroya katilmak isteyen arkadaslar uye olabilirler ve burda oyunlarda rol alarak veya perde arkasinda,teknik konulara yardimci da olabilirler. Bize katilmak isteyen arkadaslarimizi bekliyoruz. Basvurularinizi peysaj02@yahoo.com 'da yapabilirsiniz. SESIMIZ TIYATROSU sesinizi bekliyor.

SESIMIZ TIYATROSU HERKESI KATILIMA BEKLIYOR HAYATINIZA BIR RENK KATMAK ISTIYORSANIZ UYE OLUN VE YENI BIR CEVRE EDININ SICAK BIR ORTAMDA KULTiUREL YONUNUZU GELISTIRIN katilmak icin Antwerpendeyiz:emir_bebek:

Son düzenleyen: Moderatör:
slm kizlar bu topige neden kimse ugramiyo??? bende buarada anvers noordtanim
hadi kislar canlanin biraz

merhaba arkadaslar, bu siteyi yeni gordum, cok sevdim, bende berchem'den,
limburgde dogudum evlendim buraya geldim,a.s

evet ben belcikada dogdum; bende anverse geleli 2 sene oldu. brukselden geldim; alistim ama anverse

Merhaba benimde esim belcikada size 2 sorum olacak 1. Si esimin belcikada 3 aylık kira ve maaş bordrosu yeterli olur mu aile birlesimi başvuruya, 2.de ben turkiyede basvuru için nereye gitmeliyim
Evet canim aile birlesimi vizesiyle geldim,vize islemleri uzun surdu,evraklarini tamamen bitirmeden gitme sakin konsolosluga geri donersin yoksa,ben tam 5 defa gittim iskenderundan ankaraya,ama kagitlari tamamlayip iceriye verdikten sonra 1.5 ayda cikti vizem fazla beklemedim yani,sen hangi sehrine geliyorsun belcikanin?soru demissin,benmi yanlis anladim bilemedim ama konsoloslukta bana hicbirsey sormadilar sadece evrak listesi verip tamamla getir denildi,bende goturdum o kadar,daha sonra beklemeye geciyorsun,baska sormak istedigin seyler varsa yazabilirsin,ben cocu zaman online oluyorum.
Enimde esim belcikada

X