Safra Kesesinde taş olan arkadaşlar...Her gün

Konu baya eski ama belki araştıran olur da görür diye yazayım. Sakın böyle kür mür yapmayın. Eşim ameliyat olmak istemediği için bu kürleri yaptı, ölümden döndü resmen. 2 operasyon geçirdi, 2 hafta hastanede yattı. Yapmayın etmeyin, taş varsa aldırın direkt. Hele o taşları sakın ufaltmaya çalışmayın. Ufak taş, kum en tehlikelisi. Kanala düşer de tıkarsa karaciğerinize hatta pankreasınıza dahi hasar verebilir. Aman diyim.

Çok uz6n zaman önce yazılan bi post ama belki görürsünüz diye yazmak istedim ilk başta çok geçmiş olsun.bende haftaya safra ameliyatı olacağım ama olsam mı olmasam mı tereddütteyim sonrası için kilo alımı oluyormuş sürekli karında şişlik oluyormuş karaciğer yağlanması tip 2 diyabet vs gibi sıkıntılar zaten insülin dirnecim triodim vae kilo vermiyor ameliyat sonrası neler yaşadınız

aç karnına sabah ,keten yağı içilmesinin taşları ve kumu erittiğini ,söyledi dr tvde ,ve kesinlikle safranızı aldırmayın dedi,
20 gün süreyle içilcek, hiç bir yan etkisi yok dedi,paylaşmak istedima.s.
Arkadasim yeni ameliyat oldu ama safrasi tas doluymus.keske bu yaziyi daha once gorseydim.ama agrisi cok fazlaydi dayanamiyordu artik

slm arkadaşlar ben safra kesesindeki taşları döksün diye keten tohumu yağı içiyordum 12 gün boyunca içtim sonra internette araştırdım keten tohumu yağı eksi7 derecede soğuk bir ortamda hazırlanıp soguk koşullarda saklanması gerektiği aksi taktirde kansere sebeb olacağı yazıyordu halbuki ben yağı oda sıcaklığında saklıyordum zaten eşim yağı aktardan alırken aktarda rafdan vermiş yani soğukta muhafaza etmiyormuş o yüzden korktum içmedim bu günde doktora gittim taşlarım olduğu gibi duruyordu hiç bir etkisi olmamış belki ben sadece12 gün içtiğim için etkisi olmadı ama genede risk almak istemedim önceki gittiğim doktor kesinlikle ameliyat demişti fakat bu gün gittiğim doktor ilaç verdi taşlar çok küçük olduğu için ilaçla eriyebilir dedi bu ilaçları kullanıp taşlardan kurtulan hastalarımız var dedi eğer sizinde taşlarınız benimki gibi milimetrik boyutta ise taşlar büyümeden doktora gidip muayene olun erken teşhis ve tedavi ile kurtulabilirsiniz belki bu arada doktorum kapalı ameliyat olmamda hiç bir sakınca olmodığınıda söyledi artık taşlar erimesede en azından kapalı ameliyat olma şansı beni sevindirdi hepimize rabbim acil şifalar versin
Merhaba safra kesesi ameliyatı oldunuz mu acaba?

X