Ovulasyon testi koyu çizgi

Eklentiler

• 1610305.jpg
    1610305.jpg
    5,8 KB · Görüntüleme: 83
Göğüs ağrım vardı sonra geçti bir hafta sonra şiddetli ağrıdı midem bulandi.dün değil dünden önceki gün kan verdim 9 kusur çıktı bugünde verdim 42.95 çıktı geç döllenme oldu benim adet günümde ovulasyon poztifiti çünkü hadi senden de hayrlı haberler inşallah canım❤️
Adet günü ovülasyon pozitif çıkınca mı hamilelik var diyebiliriz? Nasıl oluyo anlamadım pek

Kizlar merhaba ben adetten bir gün önce ovulasyon testi yaptım pozitif çıktı değerlendirdik ... O günde ben şansa beta HCG yaptırdım negatif çıkmıştı . Sonra adet günüm geldi tekrar test yaptım bu sefer c silik t siyaha yakın çıktı adet günümde yumurtladim şaka gibi :) o günüde degerlendirdik bugün de ovulasyon testi yaptım siliklesti şimdi yumurtlama gerceklesmismi oluyor . Adet olmadım hala adetten öncede göğüsüm agrirdi kasık ağrım olurdu ama bu sefer göğüs ucum ağrıyor yumurtlama pik olduğu günden beri tutmusmudur bilmiyorum Allah blir 112 kiloyum o yüzden hamile değilimdir kilodan ötürü diyorum ama bı yandan da ya tuttuysa diyorum dua edinn❤️❤️❤️böyle birsey başına gelen varsa yazsın lütfen konuşmaya ihtiyacım var...pik olan ovulasyon testini ekledim

Eklentiler

• IMG_0126.jpeg
    IMG_0126.jpeg
    263,8 KB · Görüntüleme: 4
Evet bende gebeliğimi ovulasyon testi yapmıştım adet günümde şüphelenip gebelik testi yaptım ovu benimde böyle çıkmıştı 🥰
Kızlar merhaba 2022 yazıyor ama ben yeni okudum ben de yeni tes yaptım fakat’T tarafı çok kırmızı çözemedim kafam karıştı sizce ne olabilir

X