Yumurtlama ovulasyon çatlama

numunehas

Üye
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2024
111
14
23
Merhaba sat : 2 nisan 7 Nisan bitiş
2 Mayıs ovulasyon testinde pik gördüm
3 Mayıs siliklesti çatladı sanırım o günü değerlendirdik.
Adetimin üstünden 25 gün geçince yumurtlama olması garip geldi bana dün kan testi verdim 0.20 çıktı ( benim gibi 0 lı beta değeri çıkanda gebelik alameti olmazmış diye okudum burada doğru mu bilmiyorum ama)
Bugün 36 gün geçti son adetimden yumurtlama olalı 12 gün
Özellikle sağ kasığımda böyle oturup aşağı doğru eğilince sanki baskı var gibi hissediyorum o tarafta gebelik mı diye düşünemiyorum artık.
Yani yumurtlama bu kadar geç olduğu için acaba geç döllenme mı diye düşünüyorum bir yandan da iki haftadır süre gelen hafif kasık ağrılarım var aynı şekil göğüs hassasiyetim de kafam çok karışık yardımcı olabilecek arkadaşlar destek olursa çok sevinirim. 🤲🏼

Adetimin üstünden 25 gün geçince yumurtlama olması garip geldi bana dün kan testi verdim 0.20 çıktı ( benim gibi 0 lı beta değeri çıkanda gebelik alameti olmazmış diye okudum burada doğru mu bilmiyorum ama)
Özellikle sağ kasığımda böyle oturup aşağı doğru eğilince sanki baskı var gibi hissediyorum o tarafta gebelik mı diye düşünemiyorum artık.
Yani yumurtlama bu kadar geç olduğu için acaba geç döllenme mı diye düşünüyorum bir yandan da iki haftadır süre gelen hafif kasık ağrılarım var aynı şekil göğüs hassasiyetim de kafam çok karışık yardımcı olabilecek arkadaşlar destek olursa çok sevinirim. 🤲🏼
Sürekli tuvalete gitme ihtiyacım da oluyo ama bugünden dediğim gibi sağ kasığımda hissedilen ağrım var

Son adet tarihin ne zamann peki kan testinde çıkmadıysa gebelik yoktur

Durumunuz ne oldu adet oldunuz mu benimde yumurtlamam bu ay 25. Günde oldu. Döllemmeye dair bir şey hissetmiyorum bugün yumurtlama üstünden 7. Günüm testte silik çizgi bile yok adet belirtisi de yok göğüste hassasiyet kaç gün sonra başladı yumurtlamadan sonra sizde acaba umarım hayırla bebek haberi alırsınız inşallah 💕🌸

Ben son 24 mayis adet gordum. Normalde duzenlidir bu ay ilk defa 4 gun reglim gecikti kan testi negatif. Bu ay doltor kandan yumurtlamaya bakmisti yumurtlama olmamis ben dun testte pik gordum 30. Gun yumurtlama oldu. Simdi ne zaman regl olurum geri. Cok kafam karisti artik

X