Ovitrelle hızlı gebelik 12. Gün testi

Sagolasın cnm haftaya tekrar ver şuan erken dedi benim sevincim biraz kursagmda kaldı ama şuan nasıl hissedicem bilemiyorum
Neden öyle düşünüyorsun ki değerin 12. Güne göre çok güzel Dr a bakma hep en kötüsüne hazirlarlar. Ben 15. Gün 94 le öğrenmiştim sevin sevin hayırlı uğurlu olsun inşallah. Benim de bugün iğne haric 11 iğne dahil 12. Günüm senin belirtilerin oldu mu

doktor öyle deyince acaba diyor insan daha iyi bilir sonuçta dedim kendi kendime. Benim ikinci hafta iğne etkisi tamamen geçti normal hayatıma döndüm ama ilk hafta çok ağrım oldu karnımın içi yürürken acıyordu resmen. Bu hafta hiçbir şey hissetmiyordum. Bugün sadece hafif açık kahvemsi renkte minik birkaç leke oldu okadar çok teşekkür ederm 🙏 sağlıkla ilerler inşallah sizin çocuğunuz var sanırım

doktor öyle deyince acaba diyor insan daha iyi bilir sonuçta dedim kendi kendime. Benim ikinci hafta iğne etkisi tamamen geçti normal hayatıma döndüm ama ilk hafta çok ağrım oldu karnımın içi yürürken acıyordu resmen. Bu hafta hiçbir şey hissetmiyordum. Bugün sadece hafif açık kahvemsi renkte minik birkaç leke oldu okadar çok teşekkür ederm 🙏 sağlıkla ilerler inşallah sizin çocuğunuz var sanırım
Var canım 2. İçin uğraşıyoruz 8 yasin da

Maşallah rabbim sağlıklı hayırlı ömür versin anasına babasına vatanına hayır evlat eylesin🙏 ilk bebekte zorlandınızmı olması açısından peki

Merhaba çok erken yapmışsınız testi 15. Gün normalde yapılıyor elbette gebelik yine de olabilir ama öncesinde yapılan testler sonucu hep hayalkırıklığı oluyor .. 3-4 güne pozitif de olabilir negatif de adeti beklemek daha garanti zaten en geç 18.gün adet olunuyor oda gecikirse

69.6 çıktı ama doktor erken dedi bana az evvel yorumlarda erken yapmışssın diyende oldu kahverengi akıntıyı demedim doktora ama

Teşekkür ederm cnm destek olan ve güzel yorumlarda bulunan herkese teşekkür ederim allah razı olsun hepinizden🙏

Canım doktor haftaya tekrar ver dedi benm ilk hafta ağrım oldu çok karnımın içi yürürken acıyordu ve 2.hafta hiçbirşeyim kaldı normaldim tamamen hiçbişey hissetmiyordum erken gebelik yaptım 12. Gün silik çıktı 13. Gün kan verdm yani bugün inşallah sağlıkla ilerler 🙏 dua edin, bana ettiğiniz duaların kat ve katı sizlerin olsun inşallah🙏

Canım doktor haftaya tekrar ver dedi benm ilk hafta ağrım oldu çok karnımın içi yürürken acıyordu ve 2.hafta hiçbirşeyim kaldı normaldim tamamen hiçbişey hissetmiyordum erken gebelik yaptım 12. Gün silik çıktı 13. Gün kan verdm yani bugün inşallah sağlıkla ilerler 🙏 dua edin, bana ettiğiniz duaların kat ve katı sizlerin olsun inşallah🙏
Bende pzartesi aşılama olucam, nelere dikkat ettiniz önerecğşjiz şeyler varmı? Sebepsiz infertilite miydi kaçıncı denemenizdi acaba

İnfertilite değildi, Benim adet düzensizliğim vardı hormonlarımdaki eksiklikten kaynaklı imiş biz bunları ilaç kullanarak tamamlamaya çalıştık ve bu nedenle doktora gidip geliyordum 2. Kez yumurta takibi yaptırıyorum ama daha önce de denedim klomen ile yumurtalarımın büyümediği de oldu bu nedenle gonalf yaptık bu kez 3 tane yumurtam gelişti 3 tane daha vardı onlar diğerleri kadar büyümemişti sonrada ovitrelle yaptık. İnşallah güzel geçer sağlıkla kucağına alırsın cennet kokusunu. Evde yatıp dinlendim normal işleri çok üstünde durmadan yüzeysel yapmaya çalıştm kendimi yormamaya dikkat ettim hergün meryem suresi dinledim. birde bende yorumlarda görmüştüm 2. Hafta Hergün bitane avakado yedim toplasan 3-4 tane

X