Nişanlandı

Kızın çok güzel olması da seni ayrı bir üzmüş canım benim kıyamam umarım atlatırsinn ama karma diye bişey vardır yaşattığıni mutlaka yaşar görürsün
evet benden daha güzel bir kızla olması daha da üzdü tabiki. karma var diye düşünüyordum o yüzden şaşırdım çok mutlu olmasına böyle de devam edeceğine eminim ve bu bana çok ilginç geliyor sanki o kadar kötülüğü yapan vicdansız o değilmiş gibi

Ya merak etmeyin huylu huyundan vazgecmez simdi butun hesaplarini siler 2. 3 sene sonrada daha fazlasini acar gözü disarda olan erkek asla doymaz.Ama bence siz kurtuldugunuza sevinin demekki allah size cok daha iyisini nasip edecek😉
aslında evlenecek kız arıyormuş o, yoksa sadakatsiz biri değil anladığım kadarıyla. şimdi buldu beğendiği sevdiği kızı aldı gerçekten mutlu devam edecekler gözlerinin içi parlıyor fotoğrafta ve aldatmaya korkar evliyken, korkak birisi zaten aileleri de tanıdıklar

Hiçbir ilişkinin sonsuza dek süreceği garantisi yoktur hayatta. Birlikte olmak kadar ayrılmakta normal, bunu kabul edin öncelikle. Aldatılmış, kandırılmış olmanız çok üzücü tabii ki ama "hani adalet nerede" gibi dramalara bağlamayın bence. O kız bütün bunları bilmesine rağmen nişanlandıysa pek de düzgün biri olmasa gerek, tencere kapak misali. Takip edip, fotoğraflara bakıp üzülmeyi bırakın kendi hayatınıza bakın. Beterin beteri var hayatta.
ben eski sevgilisini vs öğrendiğim zaman bu çocuğun çocukluk arkadaşıyla konuşmuştum niye böyle yaptı haberin var mıydı vs diye. o çocuk bana şunu anlatmıştı; benimkinin şuan nişanlandığı kızla o zamanlar ilk başta arkadaşı konuşuyolarmış ama sevgili olmamışlar sadece konuşma aşamasında bu da malum şahısa söylemiş, bu kızla konuşmaya başladık diye. ve sonra bu kızla benimki konuşmaya başlamışlar o zaman küsmüşler bu iki arkadaş bu mesele yüzünden. bunun üzerinden seneler geçmiş. şimdi tekrar benimkiyle hangi ara konuşup nişan aşamasına geçtiler anlamıyorum, geçmişte kız iki arkadaşla da konuşmuş ama sevgililik yaşanmadı diye sorun etmiyor çocuk demekki. kız güzel diye kıymete binmiş sanırım. ben kötülüğünde iyiliğinde bir şekilde karşılığı var zannediyordum bu hayatta hep ama ben kullanıldım aldatıldım aptal yerine konuldum tek suçumda güvenip inanmak sevmekti en başlarda aklımın ucundan bile geçmiyordu böyle biri olduğu. sonrasında da son bikaç hafta öncesine kadar beni arıyodu her zaman beni sevdiğine inandırmıştı kendisini. aptalımki inanmışım

Kuzum evet kötü bir tecrube ama adi üstünde tecrube. Hepimiz kotu tecrubeler yasamisizdir… ama terapi alacak kadar da kimseye baglanma bir daha, sonuna kadar guvenme. Bir de unutmak icin stalklamaman gerek bakma onun sayfasina.

Ve birde boyle bir insan nasil hala bu kadar sevilirki. Boyle biriyle mi evlenmek isterdin? Önune bak hayat devam ediyor senin icin de.
en başta temiz duygularla başlayan ilklerin yaşandığı aşık olduğum onun da aşık olduğunu sandığım bir ilişkide sonrasında böyle şeyler yaşandı daha sonrada yine beni sevdiğine inandırdı bikaç hafta öncesine kadar arıyodu. inandırdığı için ve geçmişte güzel şeyler olduğu için sevgimde hemen bitmedi çok uğraştım ama duygularımı değiştiremedim. dediğiniz gibi bir daha kimseyi sevmicem zaten ne sevmek ne de güvenmek istemiyorum bir daha hiçkimseye

2 sene önceki konuda nişanlandığını yazmışsınız aradan 2 sene daha geçmiş tekrar nişanlandığını söylüyorsunuz. Bu adam defa defa nişanlandı?
o zamanki lafları sözleri doğru değilmiş nişanlancam demişti sinirle, aylar sonra sinirle söylediğini söylemişti. bu sefer fotoğraflarını gördüm ilk defa nişanlandı. köyden tanıdığı kızla

benim giyimime karışıp uzun giyin siyah giyin renkli giyinme dikkat çekici şeyler takma diyen adam son derece açık ve dikkat çekici giyinen kızla nişanlanmış nasıl oluyor anlamıyorum

ben eski sevgilisini vs öğrendiğim zaman bu çocuğun çocukluk arkadaşıyla konuşmuştum niye böyle yaptı haberin var mıydı vs diye. o çocuk bana şunu anlatmıştı; benimkinin şuan nişanlandığı kızla o zamanlar ilk başta arkadaşı konuşuyolarmış ama sevgili olmamışlar sadece konuşma aşamasında bu da malum şahısa söylemiş, bu kızla konuşmaya başladık diye. ve sonra bu kızla benimki konuşmaya başlamışlar o zaman küsmüşler bu iki arkadaş bu mesele yüzünden. bunun üzerinden seneler geçmiş. şimdi tekrar benimkiyle hangi ara konuşup nişan aşamasına geçtiler anlamıyorum, geçmişte kız iki arkadaşla da konuşmuş ama sevgililik yaşanmadı diye sorun etmiyor çocuk demekki. kız güzel diye kıymete binmiş sanırım. ben kötülüğünde iyiliğinde bir şekilde karşılığı var zannediyordum bu hayatta hep ama ben kullanıldım aldatıldım aptal yerine konuldum tek suçumda güvenip inanmak sevmekti en başlarda aklımın ucundan bile geçmiyordu böyle biri olduğu. sonrasında da son bikaç hafta öncesine kadar beni arıyodu her zaman beni sevdiğine inandırmıştı kendisini. aptalımki inanmışım
Kötülüğün,iyiliğin karşılığı varsa da hemen mi geliyor sanki?
Kimler neler yapıyor da mutlu mesut devam ediyor hayatına.
Sizinki ne ki? Bir anda yıkılıp kalacağını düşündünüz birden?
Biraz haber izleseniz biraz etrafa baksanız yeterdi aslında aaa neden o mutlu dememeye.
Sanki dünya sizin etrafınızda dönüyor.
Bırakın gitsin,düşünmeyin.
Ahınız varsa bir gün ortaya çıkar belki o bile aa bunun için oldu demez sizi düşünüp ama zor günler geçirir mi geçirir.
Siz de çoktan unutmuş olursunuz onun nasıl bir gün geçirdiğini.

o zamanki lafları sözleri doğru değilmiş nişanlancam demişti sinirle, aylar sonra sinirle söylediğini söylemişti. bu sefer fotoğraflarını gördüm ilk defa nişanlandı. köyden tanıdığı kızla

Anladım. Bu konuda da yalan söylemiş. Boş verin yapacak bir şey yok. Bir de hayatta ne olacağını bilemezsiniz.
Arkadaşımda 7 yılık ilişkisi pandemi döneminde erkek arkadaşının ortadan kaybolmasıyla bitti. Sonradan öğrendik ki çocuk evlilik hazırlığı yapıyormuş. Ve tabi ki evlendi. Arkadaşım üzülsede önüne baktı. Uzun bir sürede yalnızdı. Şuan hayatında biri var ve mutlu.

Üzülme demek mantıksız çünkü üzüleceksin. İlk başlarda asla onu unutamayacağını düşüneceksin. Herkeste onu arayacaksın. Ama bunun bir sonu olduğuna seni temin ederim, inan ki geçiyor. Hiç geçmeyecek sanacaksın ama bir gün nasıl geçtiğine kendin bile inanamayacaksın. Unutmaya çalışma, unutmaya çalıştıkça daha çok hatırlarsın. Sadece akışına bırak, her acının bir sonu var

merhaba, çok sevdiğim aşık olduğum kendisininde aşık olduğuna inandığım ilişkimiz boyunca çok üzüldüğüm anlar olduğu ve kötü şekilde ayrıldığım ne yaparsam yapayım unutamadığım o şahıs bugün nişanlandı. ben hala onun yüzünden terapi alıyorum ilaç kullandım, onun fotoğrafına baktım o kadar mutlu ki nişan fotoğrafında. kendi köyünden ailecek görüştükleri bir kız ile nişanlanmış. kız çok güzel ve yaşı benden baya küçük. bu şahıs ile biz kötü şekilde ayrıldık benim canım çok çok yandı yemek yiyemediğim konuşup gülemediğim yaşayan ölüye döndüğüm günler yaşadım üzüntüden 8 kilo vermiştim annem endişenip eczaneye gitmişti vitaminler almıştı halimi görüp korkuyolardı babam ve annem, bu noktaya gelme sebebim ise ona çok güvenmiş ve çok sevmiş olmamdı. sonrasında öğrendimki eski sevgilisine de çektirmiş. bizlerle aynı anda görüştüğü zamnanlar olmuş (eski sevgilisi ben başka bir kız ve şuan nişanlandığı kız) ve şu an nişanlandığı kız bizleri öğrenmişti o dönem. böyle bir tip o kadar güven veren aptal gibi güvendiğim aşık sandığım o şahıs şimdi bambaşka biri olmuş tüm sosyal medya hesaplarını silmiş. sadık aşık bir erkek olmuş. ve çok güzel bir kızla nişanlanmış çok da mutlu. yani ben düşünüyorum çok sevdim inandım güvendim üzmedim, ama o üzüp canımı yakıp gidip mutlu oldu. bu nasıl bir adalet? hani eden bulurdu? alma mazlumun ahını çıkar aheste ahesteydi? o kadar acı yaşatan duyguları yaşananları hiçe sayan gözünün yaşına bakmayan insan gidip mutlu oluyor. ben eski sevgilisi ve diğer konuştuğu kız hepimiz çok etkilenmiştik o zaman o olaydan ve hiçbirimizde nişan gibi durumlar yok. bu kadar üzüp de gidip mutlu olması çok ağırıma gidiyor ben hala terapi alıyorum onun yüzünden oysa onun hayatına hiç var olmamışım gibi onun aklına bile gelmiyorum mutluluğu çok haketmişki mutlu oldu demekki kötü olan benmişim

en son bikaç hafta öncesine kadar arıyordu beni
Bu üstte yazdıklarını daha ağır olarak yaşamış biri olarak söylüyorum gün gelecek iyiki olmamış diyeceksin rabbim o acıların mükâfatını veriyor şuan yanımda yatan canımdan çok sevdiğim eşim ve bitanecik bebeğim var sabır dua tevekkül 😊

2 sene önceki konuda nişanlandığını yazmışsınız aradan 2 sene daha geçmiş tekrar nişanlandığını söylüyorsunuz. Bu adam defa defa nişanlandı?

Siz neden 2 senedir bu adamı, adamın sosyal medya hesaplarını takip ediyorsunuz ?

Siz neden 2 senedir bu adamı, adamın sosyal medya hesaplarını takip ediyorsunuz ?
siz ne zannediyosunuz ben kendi kendime onu takip mi ediyorum sanıyosunuz? 2-3 hafta öncesine kadar beni arayıp duruyordu. bilip bilmeden sırf yargılamak için yorum yapmayın. ya üzülmüşüm canım yanmış şurda dertleşmek için konu açıyorum amacınız ne böyle hesap sorar şekilde yorum yapmaktaki?

Eee nolmuş yani hepimizin bir zamanlar hayatına böyle birileri girdi. Çıktığı için de şükürler ediyoruz. Herkes bir gün evlenecek. Zaten sağlam bir papuç değilse o kişiyle de dikiş tutturamaz. Sana çektirmiş etmiş vs vs. Asıl bunun için tamamen bağlarını koparmalısın peki sen ne yapıyorsun halen yok efendim bir kaç hafta önce beni aradı etti. Ne önemi var? Ararsa arasın. Kafanda bitmeliydi, önemsememeliydin ne yaptığını. Neyse şu olaylar soğusun gerçekleri daha net görürsün.

Üzülme demek mantıksız çünkü üzüleceksin. İlk başlarda asla onu unutamayacağını düşüneceksin. Herkeste onu arayacaksın. Ama bunun bir sonu olduğuna seni temin ederim, inan ki geçiyor. Hiç geçmeyecek sanacaksın ama bir gün nasıl geçtiğine kendin bile inanamayacaksın. Unutmaya çalışma, unutmaya çalıştıkça daha çok hatırlarsın. Sadece akışına bırak, her acının bir sonu var
teşekkür ederim

Bu üstte yazdıklarını daha ağır olarak yaşamış biri olarak söylüyorum gün gelecek iyiki olmamış diyeceksin rabbim o acıların mükâfatını veriyor şuan yanımda yatan canımdan çok sevdiğim eşim ve bitanecik bebeğim var sabır dua tevekkül 😊
sizin adınıza çok sevindim mutluluğunuz daim olsun. ben artık birini sevmeyede korkuyorum artık sevmekte istemiyorum 😢

merhaba, çok sevdiğim aşık olduğum kendisininde aşık olduğuna inandığım ilişkimiz boyunca çok üzüldüğüm anlar olduğu ve kötü şekilde ayrıldığım ne yaparsam yapayım unutamadığım o şahıs bugün nişanlandı. ben hala onun yüzünden terapi alıyorum ilaç kullandım, onun fotoğrafına baktım o kadar mutlu ki nişan fotoğrafında. kendi köyünden ailecek görüştükleri bir kız ile nişanlanmış. kız çok güzel ve yaşı benden baya küçük. bu şahıs ile biz kötü şekilde ayrıldık benim canım çok çok yandı yemek yiyemediğim konuşup gülemediğim yaşayan ölüye döndüğüm günler yaşadım üzüntüden 8 kilo vermiştim annem endişenip eczaneye gitmişti vitaminler almıştı halimi görüp korkuyolardı babam ve annem, bu noktaya gelme sebebim ise ona çok güvenmiş ve çok sevmiş olmamdı. sonrasında öğrendimki eski sevgilisine de çektirmiş. bizlerle aynı anda görüştüğü zamnanlar olmuş (eski sevgilisi ben başka bir kız ve şuan nişanlandığı kız) ve şu an nişanlandığı kız bizleri öğrenmişti o dönem. böyle bir tip o kadar güven veren aptal gibi güvendiğim aşık sandığım o şahıs şimdi bambaşka biri olmuş tüm sosyal medya hesaplarını silmiş. sadık aşık bir erkek olmuş. ve çok güzel bir kızla nişanlanmış çok da mutlu. yani ben düşünüyorum çok sevdim inandım güvendim üzmedim, ama o üzüp canımı yakıp gidip mutlu oldu. bu nasıl bir adalet? hani eden bulurdu? alma mazlumun ahını çıkar aheste ahesteydi? o kadar acı yaşatan duyguları yaşananları hiçe sayan gözünün yaşına bakmayan insan gidip mutlu oluyor. ben eski sevgilisi ve diğer konuştuğu kız hepimiz çok etkilenmiştik o zaman o olaydan ve hiçbirimizde nişan gibi durumlar yok. bu kadar üzüp de gidip mutlu olması çok ağırıma gidiyor ben hala terapi alıyorum onun yüzünden oysa onun hayatına hiç var olmamışım gibi onun aklına bile gelmiyorum mutluluğu çok haketmişki mutlu oldu demekki kötü olan benmişim

en son bikaç hafta öncesine kadar arıyordu beni

Sizde mutlu olun öyleyse. 2 günde unutan şıpsevdi biri demek ki. Gamsız olurlar ve evet acı çekmezler başlarına ne gelirse gelsin b planları vardır. Üzülmeye değmez yani hele saplantı yapmaya hiç değmez.

X