Bakımlıyım, öz güvenim var ama neden düşüncelerde çıkmazdayım bilmiyorum🤷‍♀️

Senelerce yuzunu gormedigi biriyle sevgili oldugunu sanmak icin baya hayatsiz olmak lazim.
Erkekler sevdiginde görmeden duramiyor ayrica, 5 dk gormek icin bile biyerlerini yirtiyorlar bir sure gorusemeyince.
Seni senelerce gormemesinden belli zaten degersiz buldugu bunu anlamak icin kuzenine "arkadasiz" demesi gerekmiyordu.
Hala kendini seviliyor sanmaya devam ediyorsun.

90lı yıllarda sosyal medya falan olmadığı için can sıkıntısından ya da duygusal boşluktan olabiliyordu bu tarz şeyler. Beni yanlış numaradan biri aramıştı, sonra sesinizi çok beğendim tanışalım mı yazmıştı. Bu tarz şeyler yaşanıyordu. Ancak aradan 10 sene geçmiş, bugünün şartları ve yaş olgunluğuyla böyle şeylerin devam etmesi inanılmaz absürt ve komik.
Ya gerçekten oluyordu ergenlik, msn vs ama 10 sene geçmiş üstünden gerçekten absürt.

Hayali bi sevgili yaratmışsın.
Onu istediğin gibi hayal edip arada seks fantezileri kuruyosun.
Çektiğin acı bile sahte. Yaşanmışlık yok.

Yapay zekanın sesine aşık olan adamın hikayesini anlatan bir film vardı. Öyle bi aklıma getirdin.

Bunların hepsi hayatsızlıktan. Git biraz sosyalleş, normal bir çevre edin. Eğer var diyorsan onları değiştir, sana gereken heyecanı katmıyorlar. Bir şeyler çok eksik ki hiç görmediğin bir adama yıllardır takılı kalmışsın. Ben çocuklarımın babasını bir yıl görmesem soğurum. Çünkü adam yokki. Adamın görüntüsü sesi var ama adam yok aslında. Senin kafandaki adam yok. Öyle bir adam yok. Casper o. 👻👻

Ya gerçekten oluyordu ergenlik, msn vs ama 10 sene geçmiş üstünden gerçekten absürt.

Konu sahibi 28 ben 31 yasimdayim yani yine de normal bulamadim. Ben mi cok gercekciymişim o zaman bilemedim yani en ergenligin tavan oldugu zamanda bile yok seni seviyirum derken sesi kısık cikti, kiskaniyorum kizim dedi diye boş seyleri romantze edip gormedigim insana asik olmadim. Eeennn fazla hoşlanmişimdir ki sonrasinda da bulusma olmustur mutlaka.
O dönemlerde gormeden msnden ilişki yurutmeyi ailesinden kaynakli disariya vs pek cikamayan kizlar yapiyordur muhtemelen. Ama adam deger verse gelirdi yine de. 😀 O bile rahatini bozmamis.

Güzellikler nereden başlayacağım gerçekten. Elimden geldiğince kısa anlaşılır şekilde yazmaya çalışacağım.
Öncelikle 19 lu yaşlardayken annemin çok çok uzak akrabsıyla tesadüfen tanısmış olduk. Tabii ki sosyal medya :) İşin en garipsencek yanı şu ki hiç yüz yüze gelmedik. O zamanlar sürekli teklif etti gel v.s falan. O zamanki yaşların sımarıklığıyla hep kaçtım , uzattım. Görüntülü konuşuyoruz , doğum günümde hediye falan. Çok alışık olunan bir erkek tipi değildi o huy olarak yada bana öyleydi. Hiç yüz yüze gelmediğim için takdir edersiniz ki tahmin edebiliyorum sadece.

Duygularını,sorunlarını çok dile getirmez üstün körü söyler geçer, romantik değil garip bir duruşu vardı. Mesela birgün hiç unutmam tartışmıştık. 1 hafta boyunca yazmadm v.s aradığında seni seviyorum derken ben sok olmuştum neee ben neler duyuyorum falan olmuştum. seni seviyorum derken ki o kısık sesle çekinerek sesi içine kaçmış gibi söylemesini hiç unutamam. Neyse detayları geçiyorum. Direk kıskançlığını falan belli etmezdi, ünv okurken attığım fotoğraftaki erkekten bile kıskandğnı tesadüfen telde konuşurken kıskanıyorum kızım seni demeleri. Bu tarz küçük noktalara olayları daha iyi anlamanız için yazıyorum.

Ben ki herkese süpheyle yaklasan ona garip bir güvenim oluştu zamanla, hemde görmeden etmeden kendimi çok sorguladım bu anlamda. Velhasıl 3-4 Sene konuştuk iyisiyle kötüsüyle. Ayrıl barışlar cok oldu. Birgün her zaman ki gibi bozuştuk, kuzenime ekran görüntüsü atmıştım, rehberden sildiğim için numarası görünüyordu. Evet tahmin ettiğiniz gibi kuzenim bunu arıyor. bu kızı neden üzüyorsun uzak dur falan diyor. O da biz aradaşız falan diyor. Çok iyi çok güzel kalbi falan var diyor. Bir ara onunla evlenmeyi düşündüm falanda diyor. kuzenimde ona karşılık sen ne diyosun ya hatır gönülle evlilk mi olur falan 2-3 dkklık telefon görüşmesi yapılıyor. Ben sabah kalkıyorum ondan bir mesaj ben başkasıyla evlenmeyi düşünüyorum sende yoluna bak artık falan. o günleri hafızamdan silemiyorum. Sonra kuzenim bana yoklama çekiyor napıyosun falan diye. attığı mesajı falan söyledim. Sonra bu bana anlattı herseyi. Aslında anlatmıcakmış öyle sözleşmişler onunla. Ama kuzenim söyledi. Köpek gibi ağladım isteyim wcye girdim ama nasıl ağrıma gitti arkadsız deyip beni inkar edip, değersizleştirmesi falan kendimi bir bokmuşum gibi hissttm. neyse 1-1.5 sene gecti artık tamamen iletişim bitmişti benim hayatmda birisi oldu.

Sonra bu bana birşey olmamış gibi yazmalar falan. Sevgilimle durumumu gördü aradı ee ne zaman evleniyosun bilmem ne. Bana karşı hep beğenisi vardı buna çok eminim. Sevgiliyken konuşmadığımız cinselliği şuan hala hiçbişeyimken konuşuyoruz. O günler aklıma geliyor. Buz kesiliyorum, o içimde uhte kaldı çünkü acaba yüz yüze gelseydim nasıl olurdu diyorum hep. Şuan aynı şehirdeyiz ve benimle görüşmek istıyor. Onunla cinsellk(birliktelik falan yasamadım bunu o da biliyor) konusmak hoşuma gidiyor ama o sadece o anlamda bakarken ben ona umut ettiğim tutkuyla bakıyorum. Bu aralar o kadar cok sorguluyorum ki kendimi. O kuzenimle olan konusmasından dolayı hiçbirşey dile getirmedi özür dilerim yanlış yaptım kırdım demedi. niye konşuyosun kızım diyorum kendime. Yüz yüze gelince , çok eskilere dalmadan bana o son yaptığını unutmadım. Sen bir kez bile kırdığını farketmedin demek istiyorum. Zamanında hissettiklerime pişman değilim ama senin birşey yapmamış tavırların çok garip, benim olayım bu şekilde çirkinleşmeseydin keske normal sekilde bitirseydin demek. Fakat öfkeli kızgın bir mizaçla değil gülümseyerek. Durum bu senelerdir süren garip bir iletişimin içindeyim. 19 yaşımda tanıdım 3-4 sene sürdü, şuan 28 yaşımdayım ( o ise 32).

Uzak şehirlerdeydik fakat şuan aynı şehirdeyim. Buluşmak istiyor ama kaçıyorum resmen. Kafam doluyken bir ortama adapte olamıyorum, karşıssında enerjim düşük olmak istemiyorum. Ben böylryken kimseyle görüşmem çünkü yapım öyle. yeni şehir , yeni iş, maddi sıkıntılar falan herseyi oturutp öyle görüşsem diyorum. Görüşssem yakınlaşsak etkilenirim biliyorum. Sonrası farklı gelişirse evet üzülürüm.

Belki hayal diceksiniz ama ben onun için hala dua ediyorum. Devranın dönmesi için, beni sevmesi için hatta evlenmemiz için. Filmlerde olur belki bilmiyorum. İlk defa yüz yüze gelmek beni hem heycanlandırıyor, ehm korkutuyor. Eleştirilerinize açığım, çünkü bu şehirde yeniyim ve ruhen yalnızım. Kadın kadının yurdudur diyerek , okuyan , yol gösteren, iyi,kötü yorum yapan herkesi kucaklıyorum :) Ayrıca ben deli dolu, ruh hali çabuk değişen, yerine göre bıriyim, çevrem bana çok yönlüsün der :KK70: Bakımlıyım, öz güvenim var. Ama neden düşüncelerde çıkmazdayım bilmiyorum. Baya yazdım be hiçte sevmem uzatmaları :KK43: cevaplar geldkçe detaylara orada devam ederim .Hepinizi öpüyorum :)
Yani sevgilini aldattin

Güzellikler nereden başlayacağım gerçekten. Elimden geldiğince kısa anlaşılır şekilde yazmaya çalışacağım.
Öncelikle 19 lu yaşlardayken annemin çok çok uzak akrabsıyla tesadüfen tanısmış olduk. Tabii ki sosyal medya :) İşin en garipsencek yanı şu ki hiç yüz yüze gelmedik. O zamanlar sürekli teklif etti gel v.s falan. O zamanki yaşların sımarıklığıyla hep kaçtım , uzattım. Görüntülü konuşuyoruz , doğum günümde hediye falan. Çok alışık olunan bir erkek tipi değildi o huy olarak yada bana öyleydi. Hiç yüz yüze gelmediğim için takdir edersiniz ki tahmin edebiliyorum sadece.

Duygularını,sorunlarını çok dile getirmez üstün körü söyler geçer, romantik değil garip bir duruşu vardı. Mesela birgün hiç unutmam tartışmıştık. 1 hafta boyunca yazmadm v.s aradığında seni seviyorum derken ben sok olmuştum neee ben neler duyuyorum falan olmuştum. seni seviyorum derken ki o kısık sesle çekinerek sesi içine kaçmış gibi söylemesini hiç unutamam. Neyse detayları geçiyorum. Direk kıskançlığını falan belli etmezdi, ünv okurken attığım fotoğraftaki erkekten bile kıskandğnı tesadüfen telde konuşurken kıskanıyorum kızım seni demeleri. Bu tarz küçük noktalara olayları daha iyi anlamanız için yazıyorum.

Ben ki herkese süpheyle yaklasan ona garip bir güvenim oluştu zamanla, hemde görmeden etmeden kendimi çok sorguladım bu anlamda. Velhasıl 3-4 Sene konuştuk iyisiyle kötüsüyle. Ayrıl barışlar cok oldu. Birgün her zaman ki gibi bozuştuk, kuzenime ekran görüntüsü atmıştım, rehberden sildiğim için numarası görünüyordu. Evet tahmin ettiğiniz gibi kuzenim bunu arıyor. bu kızı neden üzüyorsun uzak dur falan diyor. O da biz aradaşız falan diyor. Çok iyi çok güzel kalbi falan var diyor. Bir ara onunla evlenmeyi düşündüm falanda diyor. kuzenimde ona karşılık sen ne diyosun ya hatır gönülle evlilk mi olur falan 2-3 dkklık telefon görüşmesi yapılıyor. Ben sabah kalkıyorum ondan bir mesaj ben başkasıyla evlenmeyi düşünüyorum sende yoluna bak artık falan. o günleri hafızamdan silemiyorum. Sonra kuzenim bana yoklama çekiyor napıyosun falan diye. attığı mesajı falan söyledim. Sonra bu bana anlattı herseyi. Aslında anlatmıcakmış öyle sözleşmişler onunla. Ama kuzenim söyledi. Köpek gibi ağladım isteyim wcye girdim ama nasıl ağrıma gitti arkadsız deyip beni inkar edip, değersizleştirmesi falan kendimi bir bokmuşum gibi hissttm. neyse 1-1.5 sene gecti artık tamamen iletişim bitmişti benim hayatmda birisi oldu.

Sonra bu bana birşey olmamış gibi yazmalar falan. Sevgilimle durumumu gördü aradı ee ne zaman evleniyosun bilmem ne. Bana karşı hep beğenisi vardı buna çok eminim. Sevgiliyken konuşmadığımız cinselliği şuan hala hiçbişeyimken konuşuyoruz. O günler aklıma geliyor. Buz kesiliyorum, o içimde uhte kaldı çünkü acaba yüz yüze gelseydim nasıl olurdu diyorum hep. Şuan aynı şehirdeyiz ve benimle görüşmek istıyor. Onunla cinsellk(birliktelik falan yasamadım bunu o da biliyor) konusmak hoşuma gidiyor ama o sadece o anlamda bakarken ben ona umut ettiğim tutkuyla bakıyorum. Bu aralar o kadar cok sorguluyorum ki kendimi. O kuzenimle olan konusmasından dolayı hiçbirşey dile getirmedi özür dilerim yanlış yaptım kırdım demedi. niye konşuyosun kızım diyorum kendime. Yüz yüze gelince , çok eskilere dalmadan bana o son yaptığını unutmadım. Sen bir kez bile kırdığını farketmedin demek istiyorum. Zamanında hissettiklerime pişman değilim ama senin birşey yapmamış tavırların çok garip, benim olayım bu şekilde çirkinleşmeseydin keske normal sekilde bitirseydin demek. Fakat öfkeli kızgın bir mizaçla değil gülümseyerek. Durum bu senelerdir süren garip bir iletişimin içindeyim. 19 yaşımda tanıdım 3-4 sene sürdü, şuan 28 yaşımdayım ( o ise 32).

Uzak şehirlerdeydik fakat şuan aynı şehirdeyim. Buluşmak istiyor ama kaçıyorum resmen. Kafam doluyken bir ortama adapte olamıyorum, karşıssında enerjim düşük olmak istemiyorum. Ben böylryken kimseyle görüşmem çünkü yapım öyle. yeni şehir , yeni iş, maddi sıkıntılar falan herseyi oturutp öyle görüşsem diyorum. Görüşssem yakınlaşsak etkilenirim biliyorum. Sonrası farklı gelişirse evet üzülürüm.

Belki hayal diceksiniz ama ben onun için hala dua ediyorum. Devranın dönmesi için, beni sevmesi için hatta evlenmemiz için. Filmlerde olur belki bilmiyorum. İlk defa yüz yüze gelmek beni hem heycanlandırıyor, ehm korkutuyor. Eleştirilerinize açığım, çünkü bu şehirde yeniyim ve ruhen yalnızım. Kadın kadının yurdudur diyerek , okuyan , yol gösteren, iyi,kötü yorum yapan herkesi kucaklıyorum :) Ayrıca ben deli dolu, ruh hali çabuk değişen, yerine göre bıriyim, çevrem bana çok yönlüsün der :KK70: Bakımlıyım, öz güvenim var. Ama neden düşüncelerde çıkmazdayım bilmiyorum. Baya yazdım be hiçte sevmem uzatmaları :KK43: cevaplar geldkçe detaylara orada devam ederim .Hepinizi öpüyorum :)

Bence sen en kısa zamanda hastaneye gidip chechup mıdır nedir ondan yaptır. Bir kan değerlerine baksınlar.

Akrabanla sevgililik hayali kurup, onun anası babasıyla zaten akrabayken daha da akraba olma hevesi nedir.

Bunları da düşünüyorum tabii. sextinge bende izin vermiş oluyorum haliyle. Zamnında da sevmemiş olabilir evet, erkekler görmediğini sever mi sevmez. Bununla yüz yüze gelmeden ne bir adım ilerlerim, ne bir adım geri giderim gibime geliyor. olumsuzda olsa en azından beynim , düşüncelerim okeylenmiş olcak.İnşallah önümü görebilirim. tesekkür ederim
yaa böyle uzaktan uzaktan nasıl sevebiliyorsunuz, belki adamın ağzi kokuyor belki sürekli ter kokuyor vs. hiçmi kötü bir düşünce gelmiyor aklınıza 😁

Çok fazla hayal aleminde yaşıyorsunuz. 10 senedir sürekli hayal etmekten zihninizden atanmışsınız. Böyle giderse 10 sene daha devam edecek bu döngünüz.

Konu sahibi 28 ben 31 yasimdayim yani yine de normal bulamadim. Ben mi cok gercekciymişim o zaman bilemedim yani en ergenligin tavan oldugu zamanda bile yok seni seviyirum derken sesi kısık cikti, kiskaniyorum kizim dedi diye boş seyleri romantze edip gormedigim insana asik olmadim. Eeennn fazla hoşlanmişimdir ki sonrasinda da bulusma olmustur mutlaka.
O dönemlerde gormeden msnden ilişki yurutmeyi ailesinden kaynakli disariya vs pek cikamayan kizlar yapiyordur muhtemelen. Ama adam deger verse gelirdi yine de. 😀 O bile rahatini bozmamis.
Bu yorumun keşke alnı olsa da öpsem 😂 ama gerçekten ben çevremde de gördüm ya oluyordu, misal benim lisede aynı sınıfta okuduğum kız arkadaşım, tövbeler olsun her gün aşk acısı çekerdi, çocuğu dışarıda tesadüfen bile görmüşlüğü yok düşün. Ağlamalar, zırlamalar ne ararsan var, ders arasında kızlar bunu tuvalete falan götürüyor yüzünü yıkıyor hahaha 😂
Aile yapısı kaynaklı biraz daha baskı altında hisseden, evden çıkmakta zorlanan kızlarda daha çok yaşanıyordu doğru ama onlar bile 1-2 sene sonra konuları kapattı. Şimdi kazık kadar olduk, sorsak aklımda kaldı demezler

Belki hayal diceksiniz ama ben onun için hala dua ediyorum. Devranın dönmesi için, beni sevmesi için hatta evlenmemiz için. Filmlerde olur belki bilmiyorum. İlk defa yüz yüze gelmek beni hem heycanlandırıyor, ehm korkutuyor.
Kafanızda canlandırdığınız bir hayale aşık olmuşsunuz çünkü yıllarca hiç yüz yüze gelmemişsiniz gerçekte nasıl bir karakter bilmiyorsunuz, sizinle yazışırken başka kadınlarla da flört ediyor muydu ? Karakteri nasıl ? Hiçbir fikriniz yok aslında, bazı kadınlar gizemli erkeği oynayanları daha ilgi çekici bulur.

Konuyla alakalı bir örnek mi olacak bilmiyorum belki metafor diyebiliriz bu yazacaklarıma, bir zamanlar Beyazıt Öztürk radyo programcılığı yapıyordu popülaritesi artınca radyo programı tvye aktarılmaya başlandı, karanlık bir ortamda sadece beyaz gömleği gözüküyor yüzü ise bir silüetten ibaretti, bir ses bir beyaz gömleğe aşık bir sürü kadın türedi çünkü gizemli olması kadınların daha çok ilgisini çekti, kendini gizledikçe merak ve ilgi arttı, istedikleri ilgi ve seyredilirliğe ulaşınca yüzünü de gösterdiler bunu yaparken bile fırsata çevirip şova dönüştürdüler, yüzü göründüğünde ona görmeden aşık olan kadınların bir kısmı ilgisini devam ettirirken bir kısmı pufff bu muymuş dedi belki de, sizinki de o hesap.

O karakterini bile bilmediğiniz adamla gerçek manada sevgili olsanız evlenmek için dua etmez kaçacak yer arardınız zira bence adam kıskanç kısıtlayıcı incelikleri olmayan dümdüz bir adam, sevgiliniz varken bunu bile bile size yazıp üstüne bir de cinsel içerikli şeyler yazması karakterinin olmamasını gösteriyor, insan evladı hiç kimse başkasıyla ilişkisi olan birine yürümez, yürüyorsa tek maksadı vardır içimde ukde kalacağına cinsellik yaşayayım diye düşünüyordur sonra herkes yoluna.

Tabii uzaktan bile akraba olsanız cinsellik yaşayıp ayrılırsanız bunun birçok çirkin getirileri de olur sizin için, adamın ağzı torba değildir her yerde konuşur bence, bu kanaatte olma nedenim ise sizin bir zamanlar ilişki sandığınız görüşmelerinizi kuzeninizin öğrenip adamla konuşması sonrası omurgasız davranıp ilişkiyi kabullenmek yerine arkadaşız demesi.

Adam ona hala ilginiz olduğunu biliyor ve bunu fırsata çevirmek istiyor ya silkelenir kendinize gelirsiniz ya da omurgasız bir adamla bin pişman olacağınız bir ilişki yaşayıp hayatınızı mahvedersiniz.

Konunun başlığını neden değiştirdiniz? Bakımlıyım, özgüvenliyim seni üzerim yapsaydınız keşke 😂🤦‍♀️
Başlığı ben değiştirdim, konu başlıkları içerik hakkında fikir vermeli, konu sahibinin attığı başlık bu özellikleri taşımıyordu başlık bile sayılmazdı, aklımdan bir başlık yazmak yerine konu içeriğinden bir cümle almak zorunda kaldım😬

Başlığı ben değiştirdim, konu başlıkları içerik hakkında fikir vermeli, konu sahibinin attığı başlık bu özellikleri taşımıyordu başlık bile sayılmazdı, aklımdan bir başlık yazmak yerine konu içeriğinden bir cümle almak zorunda kaldım😬
Pardon o zaman Mune 🙈

Pardon o zaman Mune 🙈
pardona gerek yok ☺ üye değiştirdi sanıp oradan yürümeyin diye şeettim😂 kurallar gereği başlıklarda acil çok acil imdat yandım anam :)))) vs yazılmaması gerektiği gibi başlığın konu içeriği hakkında fikir de vermesi gerekiyor🥸

Sevgilin var ve elin adamıyla cinsellik konuşuyorsun yaşın 28 :) Aman ne büyük aşkmış ki bitmiyor külleri

Adam sizi görmeye tenezzül bile etmemiş 3-4 sene:) 22-23 yaşındaki erkek otobüse atlayıp her yere gidebilir ki o zaman otobüs biletleri ucuzdu:)
Adam kısık sesle seni seviyorum dedi diye aşık kabul etmişsiniz de telefonda hiç sevmediğim birine istesem hüngür hüngür ağlayarak aşkımı ilan edebilirim bu aşkımdan değil rol yeteneğimden:)

Ama haklısınız ki normal sevgililik yaşamak size fazla bence:) 3-4 sene görüşmeden sevgili olmak müstahak size:)

X