Nigde///51

herşeyin hayırlısı tatlım
ben ancak yaza gidebiliyorum niğdeye belki oralarda olursan kısmet dag daga kavuşmaz insan insana kavuşur demi :)
GÜNAYDINNNNNNNNNN MEMLEKETıMıN GÜZEL BAYANLARI :)

herşeyin hayırlısı tatlım
ben ancak yaza gidebiliyorum niğdeye belki oralarda olursan kısmet dag daga kavuşmaz insan insana kavuşur demi :)
GÜNAYDINNNNNNNNNN MEMLEKETİMİN GÜZEL BAYANLARI :)

evett insan insana kavuşur Niğde'de küçük bi yermiş sizlerden okuduğum kadarıyla her yere yürüyerek gidilebiliyormuş buna çok sevindim ulaşım masrafı az en azındannn

evet rahatlıkla gidilebilir tatlım hele bir mecburiyet caddemiz vardır gerçek adı bor caddesi üniversiteli gençlerimiz oraya mecburiyet diyo herşey o yol üzerinde :))
nerde bu kızlarrrrrrrrrrrrr

günler günler gecmiş ve benim hemşolarımdan hiç sesler yok :KK43:

kızlar nerdeisniz yaaaa
oy bizim eller bizim elller en arka sayfalara kaymış :KK43:((((((
bu kadar mıyıız kk daaaaaaaaa

cı cık cık niğdeliler bitmiş kalmamış elimizde:KK43:

hemşolarım siz burdadegilsiniz ama gelirseniz okursunuz güzel bir gün gecirirsiniz inşallah
yav nerde bu adıvarlar smshms ler :KK43:(((((((((

vay son mesajı yine ben yazmışım
nasılsınız kızlar burayı neden bu kadar unuttunuz

Merhaba Arkadaşlar iş nedeniyle Niğde'ye taşınacağız biraz internetten araştırdım kimi niğde için çok iyi kimide kötü diyor kafam karıştı. Küçük bir bebeğim var kışları çok sert geçtiğinden bir sorun yaşarmıyız diye korkuyorum halkı nasıl gelen yabancılara bakış açısı nasıl bana fikirlerinizi yazabilirseniz sevinirim. ayrıca Niğdenin en elit semtleri neresidir? Niğdeyi hiç bilmiyoruz oturduğumuz yerden pişman olmak istemiyorum o yüzden bilen arkadaşlar bana semtler hakkında bilgi verebilirmisiniz. Ve bu semtlerin üniversiteye yakınlığı hakkında bilgi verebilirseniz çok sevinirim. Çok teşekkürler şimdiden

Merhaba Arkadaşlar iş nedeniyle Niğde'ye taşınacağız biraz internetten araştırdım kimi niğde için çok iyi kimide kötü diyor kafam karıştı. Küçük bir bebeğim var kışları çok sert geçtiğinden bir sorun yaşarmıyız diye korkuyorum halkı nasıl gelen yabancılara bakış açısı nasıl bana fikirlerinizi yazabilirseniz sevinirim. ayrıca Niğdenin en elit semtleri neresidir? Niğdeyi hiç bilmiyoruz oturduğumuz yerden pişman olmak istemiyorum o yüzden bilen arkadaşlar bana semtler hakkında bilgi verebilirmisiniz. Ve bu semtlerin üniversiteye yakınlığı hakkında bilgi verebilirseniz çok sevinirim. Çok teşekkürler şimdiden

niğdeli kimse yokmu??

öncelikle hayırlı uğurlu olsun inşallah... niğdeli değilim ancak niğde de arkadaşlarım var onlardan bildiğim kadarıyla niğde küçük ama memur için çok elverişli bi şehir.. para biriktirmek için ideal diyorlar.. kiraları uygunmuş... niğde evlerinde oturuyor arkadaşım 250 lira ya ve ev sıfır çok güzel.. öğrenciler çok olduğu için alışveriş imkanı da iiyiymiş.. yine soruların olursa arkadaştan öğrenebilirim.. Allah yardımcınızz olsunn a.s.

günaydın kızlarrrrrrrrrrrr
nerdesinizzzzzzzzzzz

on gün önce niğdedeydim çektim memleketimin havasını ciğerlerime oh misler gibi

mecburiyetimde yürüdümmmm

arkadaslar kaynanam agzimizdan burnumuzdan yer bulamazsa totomuzdan büyü sokuyor.evin icinde surekli bisiler topluyorum. ben bozduruyorum o geliyor dosuyor eve. nigdeliler bilirsiniz siz.bu kadina bunlari temin edecek hocalar nerede vardir.burasi kucuk yer fazla degildir diye dusunuyorum.belirli kisilerdir diye tahmin ediyorum.inanki biktim artik. kari akrabasinin kizini ogluna alamadi diye 3senedir yirtiniyor yapmadigi adilik kalmadi.yediklerimize ictiklerimize karistiriyoz. corap kokulu ter kokulu yemekler getiriyor bize.eşim dinlemiyor yiyor. her yemeginden sacinin kili cikiyor.bas edemiyorum cazgir kadinla. hani o hocayi bulsam artik gidip evini basina doseyecegim:KK43:(( kucuk oglum var yuvam yikilmasin diye tahammul etmeye calisiyorum amaa kadindaa kizlaridaa cokk adiler.noluryaaa boyle meshurr bildiginiz hoca varsa soyleyin gidip bulayım sunu bir sorayim bakayimm daha nereye kadar ugrasacak benimle...

mrb kızlar ben niğde üniversitesini kazandm.biraz anlatır mısınız nasıl bi yer :KK3:

arkadaslar kaynanam agzimizdan burnumuzdan yer bulamazsa totomuzdan büyü sokuyor.evin icinde surekli bisiler topluyorum. ben bozduruyorum o geliyor dosuyor eve. nigdeliler bilirsiniz siz.bu kadina bunlari temin edecek hocalar nerede vardir.burasi kucuk yer fazla degildir diye dusunuyorum.belirli kisilerdir diye tahmin ediyorum.inanki biktim artik. kari akrabasinin kizini ogluna alamadi diye 3senedir yirtiniyor yapmadigi adilik kalmadi.yediklerimize ictiklerimize karistiriyoz. corap kokulu ter kokulu yemekler getiriyor bize.eşim dinlemiyor yiyor. her yemeginden sacinin kili cikiyor.bas edemiyorum cazgir kadinla. hani o hocayi bulsam artik gidip evini basina doseyecegim:KK43:(( kucuk oglum var yuvam yikilmasin diye tahammul etmeye calisiyorum amaa kadindaa kizlaridaa cokk adiler.noluryaaa boyle meshurr bildiginiz hoca varsa soyleyin gidip bulayım sunu bir sorayim bakayimm daha nereye kadar ugrasacak benimle...

sürekli kuran oku hiçbir büyü kar etmez...:umursamaz:

enteresan
hangi anne isterki cocugumun yuvası bozulsun
artı bizlerin hacı hocayla işi olmadıgı için sen kaynana sor derim ben yada sen bu konuyla fazla içli dışlı olmuşsun araya araya blursun zaten
:umursamaz:

Hemşolarım bende niğdeliyim çok geç oldu sizi bulmam ama geç olsun güç olmasın ,
neyse konuya gelelim niğde gazozunu çok seviyoruz ama eşim şeker hastası olduğundan eve sokmak istemiyorum, dayanamıyor çok içiyor ayrıca kapasiteyi artırmışlar istanbulda marketlere geliyor .birde tahinlisini hiç bir yerde bulamıyorum hiç bir yerinki niğdenin tahinlisine uymuyor ufyaaaa sanırım acıktım.

:KK71:selam dostum ama niğdeli hemşolar buralara uğramaz olmuşlar galiba:KK71:

X