Nigde///51

M

MsscooL

Ziyaretçi
Belki vardır bir Niğdeli ama yoksa bi Çanakkale versek olmaz mı lentecim:cool3: Bu arada epeyce güzellikler varmış, tanıtımın için teşekkürler...Çorak deyipte geçme bence...

Vatanımın her karış toprağı güzeldir!

Amannnnnn...... kiz Lente simdi akraba cikariz!!!!!!:laugh: :laugh: :laugh:

yozgatan nigdeye gezmelere geldim lenteeeeee
misafir alirmisin senide yozgat formuna bekleriz canim

bende niğde borluyum.bu sitede niğdelileri görmek çok güzel.herkese selam

slm mehtapçım biz de aslen bor luyuz ama ailem niğde deler.hala niğde de misin canım?belki de tanışıyor olabilriz.cevabını bekliyorum.

bende aksarayliyim
yakin yani :)

lente canimsin :))ne bileyim ben senin nigdeli oldugunu ogrendim bak :) Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı!

Ben Niğdeli Değilim Ama Gelininizim.eşim Niğdeli.niğde Güzel Bir Yer

ben niğdeli değilim ama eşim niğdeli yani gelininizim dedim ama nerde cevap

Sevgili hemşehrilerim bende Ulukışla Beyağıl köyündenim.Köyümüze ait web sitemiz var sizlerde üye olursanız az olan bayan üyelerimizi çoğaltırız hep birlikte her ne kadar az olsakta evvelallah başediyoruz niğdeli beylerle ama bazen birlik olup bizi kızdırıyorlar.

www.beyagil.net ten hem ziyaretçi sayfamıza uğrarsınız hemde forum sayfamıza önce bir göz atar sonra tiryakisi olup bir daha çıkamazsınız.

Niğde li değilim ama yaklaşık 4 yılım orda geçti.Öğrenciye pek iyi davranmazlardı.Birde iki tane Niğde li arkadaşım vardı ve ikisi de çok vefasız çıktı.Ama yine de oraların ben de ayrı bir yeri vardır.Tekrar kısmetse görmek isterim.

selam kızlar bende niğdeliyim ama izmirde oturuyorum.ama üniversiteyi niğdede okudum.lente cim canlı müzik dedin içim gitti valla ne güzeldi ogünler hala unutamıyorum.canlı müzik var mı daha kim söylüyo özledim gerçekten yazın gelcem ama bende koyunludanım canım memnun oldum

selam sevenkız burdayım canım ama ben aliağa da oturuyorum biraz uzak kalıyo ama görüşürüz inşallah sen nerede oturuyosun

Hemşo niğde gazozunu bilir misin? Ben hala niğde'den getirtiyorum :) Bende karşıyakadayım ama aliağada Niğde akrabalarım var :)

Sevgili hemşocuğum ben Ankaraya ablama gittiğimde ulusal kanalda reklamını gördüm ama İstanbul'da oturduğum için bulamadım.Siz kargoylamı getirtiyorsunuz.Benimde Aliağada çalışan köylüm var

X