Ne yapsam?

Bu kişiyi takip ederseniz mi olurmuş? Size moral olsun, ümit edin diye sallamıştır. Çocuk zaten reddetmiş isteği. Bir şey de kaybetmezsiniz aslında. Takip edin ama siz ilk adımı atmayın. En azından olamayacağını görürsünüz.
Yok şey demiş ilerde belki sevgilin olabilir hani olmaya da bilir ihtimali söylemiş

Bulamiyorum kimseyi bostayim
Ben sana birini ayarlayacagim :) çocukla konuşayım okey derse instagramini verirsin.

Bir gün birisi böyle mesaj atıp seni fena halde zor durumda bırakacak görürsün gününü. Şu internetten çık bir iki kitap oku kendini gelistir, sosyal medyada gördüğün çiftler zaten o ekran için öyle şatafatlı.

Benim onceden begendigim biri vardi bunun sevgilisi oldu sevgilisinden ayrilinca instagramdan ekledim benim oldugumu anlayınca cikardi aradan birkac sene geçti yeniden eklesem saçma mi durur ne yapayım sizce?
Ya seni istemeyen birinin peşine neden düşüyorsun ??

Denenmiş olmamış aynı yolu gitmek anlamsız hiç uğraşmayın hem sizin önünüze çıkan başkaları olur bence ona engel olursunuz böyle yaparak enerjiyi olmayacak kişilere harcamayin bu önemli

Benim onceden begendigim biri vardi bunun sevgilisi oldu sevgilisinden ayrilinca instagramdan ekledim benim oldugumu anlayınca cikardi aradan birkac sene geçti yeniden eklesem saçma mi durur ne yapayım sizce?
Sizi çıkaran adamı yeniden mi ekleyeceksiniz!! Gururlu olun. Kaç sene geçmiş bir de. Erkek soyuna kıran mı girdi, yolunuza devam edin

X