Ne yapsam?

Benim onceden begendigim biri vardi bunun sevgilisi oldu sevgilisinden ayrilinca instagramdan ekledim benim oldugumu anlayınca cikardi aradan birkac sene geçti yeniden eklesem saçma mi durur ne yapayım sizce?
Neden bu ısrar takıntılık takip etme isteği bu da tacize girer rahatsız etme daha fazla bence ekleyecekse biri karşı taraf eklemeli bu saatten sonra bence

Benim onceden begendigim biri vardi bunun sevgilisi oldu sevgilisinden ayrilinca instagramdan ekledim benim oldugumu anlayınca cikardi aradan birkac sene geçti yeniden eklesem saçma mi durur ne yapayım sizce?
Memlekette erkeğe kıran mı girdi? Niye takip ediyorsun adamı, sal bir ya tövbe tövbe erkek yapsa sapık diyoruz biz takıntılı diyoruz böylesine😅

Aradan birkaç sene geçti ve siz hala aynı yerde misiniz? Ben adamın yerinde olsam saplantılı mı bu derim

İlla birini bulacaksınız değil mi ?

X