Miyom ameliyatı olanlar

Hangisi içinize sindiyse ona gidin. Ben içim çok rahat bir şekilde gittin gökhan hocaya. Ebru hocayla da hanifi hocayla da konuşmuştum.Akşam geç saatte olsa dönüş yapmışlardı. Hatta Hanifi hocayla akşam saat 21.30 da konuştum.Bilgi vermek için üşenmiyorlar. İşinden bıkan doktorlardan bıktım artık. Bunlar öyle değildi. Ben Doktorum açısından okadar rahattım ki bu anestezi sen uyanma şeklimi bile etkiledi. Hemşire uzun zamandır bu kadar güzel uyanan hasta görmedim dedi ☺Vakit kaybetmeyin
Birde ameliyattan çıkınca sonda takili oluyor mu?ameliyattan çok sondadan korkuyorum 😑😄

Sonda acıtıyor yazmışlar o yuzden ya.Daha önce de hiç ameliyat olmadığım için korktum😒😊
Valla benim canım tatlıdır acıya çok dayanamam. Sondayı uyuttuktan sonra takmışlar uyandığımda sondayı fark etmedim. Çıkartırken hemşire hanım azıcık canın yanabilir dedi. O da fazla acıtmadı. Hiç bir aşamada korkacak bişey yok. Ben her çekilirken bile bayılma üzereydim. Burda herkes hafta için hiç agrı olmadı regli agrısı gibi birşey diye yazmışlardı ama bende travma yarattı resmen. Bir süre alttan muayene olamadım. Ameliyat benim için daha kolaydı :)) Hiç korkacak bişey yok.Ameliyattan sonra gaz birikmesi biraz agrın yaptı bende başkada bişey yoktu. 12 gün oldu o kadar rahatladımki çok şükür.

Valla benim canım tatlıdır acıya çok dayanamam. Sondayı uyuttuktan sonra takmışlar uyandığımda sondayı fark etmedim. Çıkartırken hemşire hanım azıcık canın yanabilir dedi. O da fazla acıtmadı. Hiç bir aşamada korkacak bişey yok. Ben her çekilirken bile bayılma üzereydim. Burda herkes hafta için hiç agrı olmadı regli agrısı gibi birşey diye yazmışlardı ama bende travma yarattı resmen. Bir süre alttan muayene olamadım. Ameliyat benim için daha kolaydı :)) Hiç korkacak bişey yok.Ameliyattan sonra gaz birikmesi biraz agrın yaptı bende başkada bişey yoktu. 12 gün oldu o kadar rahatladımki çok şükür.
Anladım vallahi aklımdaki bütün sorulara cevap yazmissiniz çok çok teşekkür ederim 😊merak ettiğim herseyi öğrendim suan çok sagolun 😄benim icin de artık hayırlısı, bakalim..

Merhaba geç gördüm kusura bakmayın. Ebru diken soyları da hanifi şahinle de görüştüm. İlgili ve güven veren doktorlardı haklarını yemeyeyim. Ben 55 60 arası ödeme yaptım. 2 hastanede amelşyat yapıyor ben kızılay da oldum. Fiyat daha uygun. Diğer doktorlar 80-120 arası fiyat verdiler ama tabiki tahmini. Birde o doktorlar daha pahalı bir hastanede yapıyordu heralde o yüzdendi. Benim durumum kapalı ameliyata uygundu. 1 gün hastanede yattım ertesi gün öğlen çıktım. Ameliyattan çıkınca ağrım vardı ama serumla iğneyle azaldı. Benim ağrı eşiğim çok düşüktür. Benim gibi değil senin çok ağrınız olmaz heralde. Sonra hızlıca iyileştim. Ameliyay olmanız gerekiyorsa ve korktuğunuz için olmuyorsanız hiç durmayın bugun randevunuzu alın gidin derim. Beni tüp bebek doktorlar o engelledi. Bebeğe engel değil sadece ağrılı bir hamilelik olur dediler. Ama öyle değil işte myom rahim kanlanmasını engelliyor. Rahim de bebel de kanka besleniyor. Pıhtılaşma bozuluğumda var myom 2 defa düşük yapmama neden oldu. Çok geç kaldım ameliyay için keşke daha önce olsaydıö ama nasip değilmiş. Rabbim en yakın zamanda kolayşılşa isteklerimize kavuşmayı nasip etsin hepimizin.
Canım selam bende dün ameliyat oldum sürecin nasıl ilerliyor benim agrım var bugün

Siz hangi doktora oldunuz, kapali mi oldunuz birde?süreçten bahsedebilir misiniz?
Ataşehir memorial da mesut polat. Şuan 5. Gün gayet iyiyim umarım hep iyi olur ilk adet bi gelsin diye bekliyorum ultrasonla bi kontrol etsin. 4 taneydi 7 taneymiş kapalı yaptı sonrasında tek dikiş 4 tane yer var. Çok titiz ve güler yüzlü bi adam bir sürü doktora gittim onda okeyledim 50 bin tl

Ilk gunden sonra agrilar azaliyor senin de azalmistir heralde. Kendinizorlayacak isler yapmamaya dikkat et. Kesi yeri fitigi yada myom boslugunda hematom olusmasin. Ben agrim yok diye dikislerin iyilesmedigi unutup fazla hareketlendim hematom olustu. Zamanla kendiliginden yok olacakmis. Bende de 1 tane myom var diye biliyorduk. 3 tane de 1-2 cm lik myom cikarmis doktor. Onlar usg de hic gozukmemisti daha once. Onun disinda gayet iyiyim cok sukur

Ataşehir memorial da mesut polat. Şuan 5. Gün gayet iyiyim umarım hep iyi olur ilk adet bi gelsin diye bekliyorum ultrasonla bi kontrol etsin. 4 taneydi 7 taneymiş kapalı yaptı sonrasında tek dikiş 4 tane yer var. Çok titiz ve güler yüzlü bi adam bir sürü doktora gittim onda okeyledim 50 bin tl
Anladım çok teşekkür ederim zaten 50 bin den aşağı bu ameliyati yapan doktor yok , tekrar tesekkurler😊

Ilk gunden sonra agrilar azaliyor senin de azalmistir heralde. Kendinizorlayacak isler yapmamaya dikkat et. Kesi yeri fitigi yada myom boslugunda hematom olusmasin. Ben agrim yok diye dikislerin iyilesmedigi unutup fazla hareketlendim hematom olustu. Zamanla kendiliginden yok olacakmis. Bende de 1 tane myom var diye biliyorduk. 3 tane de 1-2 cm lik myom cikarmis doktor. Onlar usg de hic gozukmemisti daha once. Onun disinda gayet iyiyim cok sukur
Valla ikinci gün yüz üstü yatıyodum hep yan yattım inş sıkıntı olmamıştır. 4 tane birer dikişlik kesi var açtı. Contratpeks sür dedi 6 hafta sonra ultrasonla bakacakmış. Bekliyorum bakalım umarım o arada adet olurum

Selam canım senin ameliyat sonrası yumurtlaman nasıldı benim ilk adetten 8. Gün şuan fena bel agrımve akıntım var yumurtluyormuuum aceba

Selam canım senin ameliyat sonrası yumurtlaman nasıldı benim ilk adetten 8. Gün şuan fena bel agrımve akıntım var yumurtluyormuuum aceba
Ben ameliyatta 42 gun sonra regli oldum.ilk regli agrili olur demisti doktorum. Ben kurtajla birlikte myom ameliyati oldugum icin benim regli ve yumurtlama zamanim karisti.Yalniz benim reglim cok uzun surdu. Kanamam devam ederken yurmutlama oldu.Ameliyat cok sukur yumurtlamayi olumsuz etkilemedi sanirim.Agri fazlaysa agri kesici al.Doktor bana bu agrilar cok normal endiselenme. Agri kesici almaktan da cekinme dedi. Gecmis olsun

Ben ameliyatta 42 gun sonra regli oldum.ilk regli agrili olur demisti doktorum. Ben kurtajla birlikte myom ameliyati oldugum icin benim regli ve yumurtlama zamanim karisti.Yalniz benim reglim cok uzun surdu. Kanamam devam ederken yurmutlama oldu.Ameliyat cok sukur yumurtlamayi olumsuz etkilemedi sanirim.Agri fazlaysa agri kesici al.Doktor bana bu agrilar cok normal endiselenme. Agri kesici almaktan da cekinme dedi. Gecmis olsun
Çok teşekkürler kuzu sonraki sürecin nasıl oldu peki

Çok teşekkürler kuzu sonraki sürecin nasıl oldu peki
Bu soylediklerim daha yeni. 2 ay once ameliyat oldum ameliyat agrilari falan gecti tabi ama rahmin kendini toparlamasi normale donmesi zaman alacak. Onumuzdeki reglide yumurta toplanacak insallah. Birkac defa yumurta toplayip havuz yapilacak. Iyice iyilesince de transfer olacak Allah in izniyle. Planlar boyle ama bakalim insallah

Bu soylediklerim daha yeni. 2 ay once ameliyat oldum ameliyat agrilari falan gecti tabi ama rahmin kendini toparlamasi normale donmesi zaman alacak. Onumuzdeki reglide yumurta toplanacak insallah. Birkac defa yumurta toplayip havuz yapilacak. Iyice iyilesince de transfer olacak Allah in izniyle. Planlar boyle ama bakalim insallah
Ayy hadi hayırlısı olsun bu süreçte bol avokado ye peki gebelik nezaman planlanıyor benim doktorum 4 adet görücez dedi

X