🍀Mayıs & Haziran gebelik planlayanlar🍀

Canım ben kuruma çizgisine benzettim. En kaliteli markalar bile kuruma yapabiliyor maalesef. Bat ne zaman belki erken yaptın hiç belli olmaz. Benim geçen ayki kimyasalımda bat günü negatifdi testim ertesi gün gözle görülür hafif çizgi çıkmıştı. Her zaman derim adet olmadıkça umut hep var
Valla kuzum bat 30 Nisan gösteriyo. Benim hep 12. Gün böyle gösterirdi öncekilerde de öyle oldu. Ama dediğin gibi kuruma olabilir hiçbir teste güvenim kalmadı bekleyip görcem mecbur🥹

Valla kuzum bat 30 Nisan gösteriyo. Benim hep 12. Gün böyle gösterirdi öncekilerde de öyle oldu. Ama dediğin gibi kuruma olabilir hiçbir teste güvenim kalmadı bekleyip görcem mecbur🥹
Bence de bekle canım adet olmazsan öyle yaparsın. Valla benimde hiçbir güvenim kalmadı negatif ise negatif çıkar yani değil mi😒

Merhabalar kızlar, 26sı battı ama hala regl olmadım. Sabah gebelik testi yaptım ama negatif. Genelde düzenlidir reglim ama bu ay neden böyle oldu anlamadım. Bi de bu ay hormon testi yaptıracaktım çok üzüldüm regl olmayınca bi de testi de negatif görünce

Kızlar kimyasal gebelikten dolayı bugün kanamam başladı pazartesi doktora randevu aldım acaba tekrar letu kullanmama izin verir mi
Kuzum kimyasalın oldu 🥺ama bak en azından olamıyor bunu gördük lütfen çok üzme kendini olurmu hem bak artık çok çok yaklaştın kuzum

Merhabalar kızlar, 26sı battı ama hala regl olmadım. Sabah gebelik testi yaptım ama negatif. Genelde düzenlidir reglim ama bu ay neden böyle oldu anlamadım. Bi de bu ay hormon testi yaptıracaktım çok üzüldüm regl olmayınca bi de testi de negatif görünce
Kuzum üzülme dur bakalım daha gelmemiş halen bir umut var 🥰

Bilmiyorum ki ovulasyon testine başlıcam bugün tekrar Napim başka bilemedim
Bazen mevsim geçişlerinde, hastalık stres durumlarında yumurtlama günü kayıyor dolayısıyla regl de gecikiyor. Benim Şubat ayında 5 gün gecikmişti mesela. Ama yumurtlama günüm de normalde 11.gün olurken o ay 16. Gün olduğu için hazırlıklıydım. Ben sadece akıntı ve kasık ağrısı ile takip ediyorum önce akıntı geliyor ertesi gün de kasık ağrısı oluyor genellikle. O zaman çatladığına emin oluyorum ona göre regl tarihimi hesaplıyorum. Bu belirtilerle de takip edebilirsin oluyorsa. Canını sıkma geç yumurtlamışsındır belki geç döllenmedir.🙏

Bazen mevsim geçişlerinde, hastalık stres durumlarında yumurtlama günü kayıyor dolayısıyla regl de gecikiyor. Benim Şubat ayında 5 gün gecikmişti mesela. Ama yumurtlama günüm de normalde 11.gün olurken o ay 16. Gün olduğu için hazırlıklıydım. Ben sadece akıntı ve kasık ağrısı ile takip ediyorum önce akıntı geliyor ertesi gün de kasık ağrısı oluyor genellikle. O zaman çatladığına emin oluyorum ona göre regl tarihimi hesaplıyorum. Bu belirtilerle de takip edebilirsin oluyorsa. Canını sıkma geç yumurtlamışsındır belki geç döllenmedir.🙏
Regl günümden bi gün önce olacakmış gibi ağrım başladı baya ama yok olmadı. Şimdi de ara ara sağ kasığım ağrıyor. Ovulssyın testine başlıcam bi kere daha böyle olmuştu bi ay hiç regl olmamıştım belki yine öyle olucak

Merhaba, 2 ay klomen kullanımından herhangi bir sonuç almadım bir ay ara verdik şimdi yine başladı doktorum son kez deneyelim olmazsa tüp bebeğe geçelim dedi. amh değerim 0.98..
klomen sonrası hangi tedavilere geçtiniz 🤗

Kızlar merhaba bir sorum olucak 20 nisanda adet olmam gerekiyordu adetlerim düzenlidir 5 gün erken oldum 15 nisanda 4 gun sürer normalde ilk gün lekelenme seklinde oldu ikinci gün söküldü ama normalinden azdı sonra bitti hic gelmedi gecmek bilmeyen bir bulantım var hiçbirsey yiyemiyorum akımtımda artıs var kadın doguma gidemedim randevu hiç yok bilgisi olan yardımcı olursa cok sevinirim Baska bir sorun cıkmaz umarım

X