Masal Bitti

yazmayacağımı biliyorum çnkü normalde dayanamayıp mesaj atan hep ben oluyordum ama şuan öyle değil

Iyi de yine sen yazmissin zaten..adam da bu mesajina gülmüstür valla..ne desin ki yani..

23 yasinda bunlarla degil de nasil ayaklarimin üstünde dururumla ugrassan..kariyerin icin önemli yaslar..cok duygusala baglamissin..ama tekrar söylüyorum bosluktan hep bunlar..

Iyi de yine sen yazmissin zaten..adam da bu mesajina gülmüstür valla..ne desin ki yani..

23 yasinda bunlarla degil de nasil ayaklarimin üstünde dururumla ugrassan..kariyerin icin önemli yaslar..cok duygusala baglamissin..ama tekrar söylüyorum bosluktan hep bunlar..

boşlukta değilim işte

Demesi kolay ama yaşayan biri olarak üzülme olur mu sonra niye bu kadar üzülmüşü. Diye kızarsın kendine

bitmesi için bu şart cnm.

Adamın acayip totosunu kaldırmışsın. Hiç tanımadığın bir adamı nasıl bir pohpolamadır, nasıl bir aşk muhabbetidir bu...

O bunu özler 3-5 güne geri gelir, sen de kucak açarsın bence.

Benim anlamadığım, niye onun ortaklarını face'den beğeniyorsun, ortakların ailelerinin eklemelerini kabul ediyorsun.

Şimdi face'den bu şahşa mavi boncuğu gönderen siz olmuşsunuz. Diğerlerine de aynı şekilde yazıyor olabilir diye endişelenmiş olsa tuhaf kaçmazki.

Adamın acayip totosunu kaldırmışsın. Hiç tanımadığın bir adamı nasıl bir pohpolamadır, nasıl bir aşk muhabbetidir bu...

O bunu özler 3-5 güne geri gelir, sen de kucak açarsın bence.

Benim anlamadığım, niye onun ortaklarını face'den beğeniyorsun, ortakların ailelerinin eklemelerini kabul ediyorsun.

Şimdi face'den bu şahşa mavi boncuğu gönderen siz olmuşsunuz. Diğerlerine de aynı şekilde yazıyor olabilir diye endişelenmiş olsa tuhaf kaçmazki.
ortağı ile bu kişi benm manevi ablamın patronu ki onların yaptığı iş benim hobim. yani ondan da önce ekliydi ortağı bende

onun davranışlarından anlam çıkarmaya çalışmıssın çıkarmışsın da ama onda belli ki hoşlantıya dair bir belirti yok..
olsa zaten çoktan bi adım atardı.. zorlamış kendini ama olmamış..
birde çok fazlaca üzerine gitmişsin... şiirler aşk ilanı seni seviyorumlar, daha hayatına sevgili olarak girmemiş birine bunları söyleyerek fazlaca şımartmışsın..
zaten bi erkeği kaçırmak istiyorsam sana aşığım demen yeterli..
bir anda ilgisi azalıyor..
bence fazla içselleştirme.. mesaj atma atarsada cevap verme...

X