Görüldü atan flört ?

Farkındaysanız latife yapmışım random atmışım başta da konuyu dile getirdiğimde gayet açık bir şekilde yazdım ne hissettiğimi duyar kasıp yargılamak için konuşmayın bence
Duyar kasmak derken?
Geripsediğimi söylüyorum.
Hala garipsiyorum.
Yüz yüze gelmeden bir insandan bu denli etkilenmek bana ilginç geliyor. Çok tuhaf geliyor. Aylarca bir kere bile yüz yüze gelmediğim insandan hoşlanmam. Bu kadar strateji yapıp düşünmem.
Garip yani.

Yaa aynı şeyleri yaşamışız aslındaa peki siz neden görüşemediniz yüz yüze ?
uzaktaydı gelemedı bi türlü belkıde ıstemedı gelmek 5 aydır ınsan gelemez mı yani ben gideyim dedim ailem sıkıntıydı doğu bölgesinde oturuyor bide erkek gelsın dedıler ahahajaha ama cok hoslanıyodum benım ıcın önemli değildi öyle yapınca bende cevap vermedım oda yazmadı zaten

uzaktaydı gelemedı bi türlü belkıde ıstemedı gelmek 5 aydır ınsan gelemez mı yani ben gideyim dedim ailem sıkıntıydı doğu bölgesinde oturuyor bide erkek gelsın dedıler ahahajaha ama cok hoslanıyodum benım ıcın önemli değildi öyle yapınca bende cevap vermedım oda yazmadı zaten
Yaa anladım çok yakın şeyler yaşamışız peki nasıl dayandın yazmayarak 😅

Bence yanlış kişi ya çünkü doğru insan dur şuna geç cevap vereyim veya görüldü atayım.diuemez her boş vaktini sevdiği ile değerlendirir benim eşim nisanliyken görevdeydi telefonu çekmediği halde her boş olduğunda yazar telefon çektikçe mesajı gelirdi insan severse aklına gelir ve istatistik yapamaz oluruna bırak bence ve doğru insana umarım rastlarsin

Buna katiliyorum. Seven imkan yaratiyor

Daha görüşmemişsiniz bile. Bence çok bel bağlamayın. Sizin için söylüyorum, önünüze bakın; farklı, daha güzel kişiler çıkar inşallah karşınıza✨

Arkadaşlar da söylemiş, böyle hesap kitapla olmaz sanki, çok yorucu.
Evet ne deseniz haklısınız 🌸 ben de öyle yapacağım teşekkür ediyorum

Doğum sancılarımın aralığını hesapladım şu hayatta sadece 😃
Kocam da olsa isterse 10 saat sonra dönsün niye yazmadın diyip de pohpohlayamam.
Elin ne olduğu belirsiz (muhtemelen bir kaç kişiyi aynı anda idare eden) adamının görüldüsünü mesajını hiiiç umursama. Dünyada adam mı kalmadı
Ayy ne haklı bir yorum vallahi öyle 😅 saldım gittiii teşekkür ediyorum 🌸

Arkadaşlar merhaba yaklaşık üç aydır konuştuğum biri var başlarda inanılmaz ilgiliydi ve son zamanlarda uzak ve soğuk davranıyor mesajlarima geç cevap veriyor sebebini sordugumda yoğun olduğunu benlik bir problem olmadığını söylüyor ben biraz fazla üzerine düştüğümün farkındayım o geç yazsa bile erken cevap veriyordum o soğukken aşırı ilgili davranıyordum yani yapmamam gereken ne varsa yaptım diyebilirim iki gün önce ben birden soğuk davranmaya başladım ve sanki hayatımda başka biri varmış gibi bir şüphe oluşturdum onun kafasında hatta şakayla karışık başkasını mı buldun diye bir espri yaptı üstü kapalı cevap verdim ve onu iyice şüphede bıraktım aynı zaman geç yazmaya başladım umursamıyormuşum gibi davrandım ben böyle yapınca birden ilgili davranmaya sık sık yazmaya başladı normalde günde üç kelime yazan adam her mesajıma anında dönüyor konu açıyor vs ben biraz fazla zorladım gibi inanılmaz soğuk cevaplar ve bayağı geç döndüm mesajlara bunlardan sonra farkettim ki ben ne kadar sürede yazıyorsam o da aynı süre aralığında cevap veriyor ben 2 saate bir yazıyorum o 1,5 saat ben 4 saat sonra yazıyorsam o da tam 4 saat en son ben onun erken yazdığı bir mesaja yine saatler sonra dönünce mesajımı görüldü bıraktı daha önce de görüldü attığında ben salak gibi üzerine düşüyordum biraz taktiksel yaklaştığını düşünüyorum çünkü o her görüldü attığında ben sinirlenip sorguluyordum tekrardan yazacağıma güvendiği için bunu yapıyor diye düşünüyorum biliyorum bu adamdan hayır gelmezzz ama ondan gerçek anlamda etkileniyorum ve yazmamam gerektiğinin farkındayım yazar mı sizce ne düşünüyorsunuz teşekkürler şimdiden cevaplarınız için
Sizin erkek biraz premses havasında dolaşıyor gibi ya direkt soğuma sebebi. Bu arada bir yorumunuzda haziranda flörtünüzün yanınıza gideceğinizi söylemişsin ama benden tavsiye asla gitmeyin böyle dişil enerjisi yüksek, taktiklerle uğraşan boş bir adamın ayağına gitmenize gerek yok eğer konuşmaya devam edecekseniz ilk buluşmada erkek tarafı gelsin siz gitmeyin.

Arkadaşlar merhaba yaklaşık üç aydır konuştuğum biri var başlarda inanılmaz ilgiliydi ve son zamanlarda uzak ve soğuk davranıyor mesajlarima geç cevap veriyor sebebini sordugumda yoğun olduğunu benlik bir problem olmadığını söylüyor ben biraz fazla üzerine düştüğümün farkındayım o geç yazsa bile erken cevap veriyordum o soğukken aşırı ilgili davranıyordum yani yapmamam gereken ne varsa yaptım diyebilirim iki gün önce ben birden soğuk davranmaya başladım ve sanki hayatımda başka biri varmış gibi bir şüphe oluşturdum onun kafasında hatta şakayla karışık başkasını mı buldun diye bir espri yaptı üstü kapalı cevap verdim ve onu iyice şüphede bıraktım aynı zaman geç yazmaya başladım umursamıyormuşum gibi davrandım ben böyle yapınca birden ilgili davranmaya sık sık yazmaya başladı normalde günde üç kelime yazan adam her mesajıma anında dönüyor konu açıyor vs ben biraz fazla zorladım gibi inanılmaz soğuk cevaplar ve bayağı geç döndüm mesajlara bunlardan sonra farkettim ki ben ne kadar sürede yazıyorsam o da aynı süre aralığında cevap veriyor ben 2 saate bir yazıyorum o 1,5 saat ben 4 saat sonra yazıyorsam o da tam 4 saat en son ben onun erken yazdığı bir mesaja yine saatler sonra dönünce mesajımı görüldü bıraktı daha önce de görüldü attığında ben salak gibi üzerine düşüyordum biraz taktiksel yaklaştığını düşünüyorum çünkü o her görüldü attığında ben sinirlenip sorguluyordum tekrardan yazacağıma güvendiği için bunu yapıyor diye düşünüyorum biliyorum bu adamdan hayır gelmezzz ama ondan gerçek anlamda etkileniyorum ve yazmamam gerektiğinin farkındayım yazar mı sizce ne düşünüyorsunuz teşekkürler şimdiden cevaplarınız için
birincisi bence adamın da size ilgisi var ancak sizin olan ilginizden daha az bir ilgi bu. bundan dolayı size tamamen bırakın diyemem ama bence siz birazcık geri çekin kendinizi alma verme dengesini koruyun. sürekli adamı da düşünmeyin arkadaşlarınızla buluşun hobilerinizle uğraşın, yürüyüş yapın vs. hayatınızın odağını o yapmayın. uzakta görüşme zor oluyorsa o ilişki biraz zor ilerleyebilir buluşulacaksa siz onun bulunduğu yere gitmeyin o sizin bulunduğunuz yere gelsin bir erkek olarak en azından bunu yapmalı. sevgiler

bir de söylemeyi unuttuğum bir şey var, bir kişiyi sanal ortamdan beğenebiliriz ama şöyle düşünün gerçek hayatta hoşunuza gitmeyebilir, benim birebir başıma gelen bir olay bu. ondn dolayı kendinizi daha görmediğiniz birine bu kadar kaptırmayın dediğim gibi odağı başka noktalara yöneltin. eril enerji aslında aksiyon alan kısımdır. sizi yeterince seven erkek zaten sizi aramanın sormanın yolunu bulacaktır gerekirse sizin yüzünüzü görmek için gelecektir bile siz onun ayağına gitmeyin. ve ay beni beğenir mi eder mi cart curt gibi sorularla kendinizi meşgul etmeyin böyle düşünceler aklınıza geldiğinde BEN ONU BEĞENECEK MİYİM diye düşünmelisiniz. bu arada bu söylediklerimi adama şakkadanak söylemeyeceksiniz tabii hatta hiçbir zaman söylemeyin sadece sahip olmanız gereken mindset bu. bunu erkeğe söylediğiniz an karizmayı çizersiniz. erkekler her ne kadar öyle olmasa da kararı kendi verdiklerini sanmak ister. seçimi ona bırakacaksınız siz siz olmaya devam edeceksiniz.

Kesinlikle haklısınız kendisi üsteğmen ve işlerinin çok yoğun olduğunu mesleği gereği sürekli olarak telefona bakamadığını söylüyor bulunduğu yer de şehir merkezi olmamakla beraber rahat bir yer değil ama sizin de dediğiniz gibi seven isteyen insan bir şekilde fırsat yaratıyor sizin eşininizin yaptığı gibi umarım hep mutlu olursunuz 💖 teşekkür ederim cevaplarınız için
Valla benim bir sevgilim vardı 2 senelik, işleri çok yoğun o yüzden gün içinde yazamıyorum dediği için kendimi o şekilde kandırmış gün içinde sıfır iletişime razı olmuştum. Bir şekilde bitti başkası şuan hayatımda. İki eli kanda olsa dahi arar mesaj atar. Erkek bahanesi, ne zaman mesaj yazmak istemeseler yoğunum, kafam karışık, psikolojim kötü gibi şeyler sıkıyorlar.

Noktalama işareti olmadığı için tek nefeste okudum, neyse yalama olmuş bu iş daha hayır gelmez geçmişinizde bırakın gitsin böyle komplike ve toksikleşmiş durumlara takılı kalıyorsunuz sonra ben neden mutsuzum

bir de söylemeyi unuttuğum bir şey var, bir kişiyi sanal ortamdan beğenebiliriz ama şöyle düşünün gerçek hayatta hoşunuza gitmeyebilir, benim birebir başıma gelen bir olay bu. ondn dolayı kendinizi daha görmediğiniz birine bu kadar kaptırmayın dediğim gibi odağı başka noktalara yöneltin. eril enerji aslında aksiyon alan kısımdır. sizi yeterince seven erkek zaten sizi aramanın sormanın yolunu bulacaktır gerekirse sizin yüzünüzü görmek için gelecektir bile siz onun ayağına gitmeyin. ve ay beni beğenir mi eder mi cart curt gibi sorularla kendinizi meşgul etmeyin böyle düşünceler aklınıza geldiğinde BEN ONU BEĞENECEK MİYİM diye düşünmelisiniz. bu arada bu söylediklerimi adama şakkadanak söylemeyeceksiniz tabii hatta hiçbir zaman söylemeyin sadece sahip olmanız gereken mindset bu. bunu erkeğe söylediğiniz an karizmayı çizersiniz. erkekler her ne kadar öyle olmasa da kararı kendi verdiklerini sanmak ister. seçimi ona bırakacaksınız siz siz olmaya devam edeceksiniz.
Böylesine açıklayıcı ve uzun bir şekilde yazdığınız için çok teşekkür ederim diğer yorumunuz için de aynı şekilde 💖 önerilerinizi kesinlikle dikkate alacağım çok haklısınız

Belki olur dedim ya yapmayın böyle üzülüyorum 😅 Umut fakirin ekmeği

Bu kadar yoklukta takilirsaniz dogru durust biri sizi bulmaz zor olur.
Yuzunu gormediginiz adam icin cok etkilendim muhabbeti yapiyorsunuz, saat hesapliyorsunuz.
Bunu diyince kendimi övmüş oluyomusum ama yine diyecegim siz neyseniz hayatiniza onu cekersiniz. Bunu da kotu birisiniz diye demiyorum yaydigimiz enerji cok önemli bence ve enerji degistirilebilir bir şey bunu farketmeyebiliyoruz. Ama siz şuan bariz muhtaç durumda gorunuyorsunuz yapmayin yani.

X