Masal Bitti

23 yaşındayım. eşinden ayrlmş

Seviyorum dedi işte. Seviyorum ama uzak tutmaya çalışıyorum kendimden seni dedi.
Okul falan var mı? Sanalda tanıştığın birini bu kadar merkeze koyarsan bir gün gerçekten sevdiğin insanın suyunu çıkarırsın. Her şeyi dozunda yapmakta fayda var.
Yaşadığın şehire gelmiş seni görmemiş bile. NEden bu kadar saplandın?

Okul falan var mı? Sanalda tanıştığın birini bu kadar merkeze koyarsan bir gün gerçekten sevdiğin insanın suyunu çıkarırsın. Her şeyi dozunda yapmakta fayda var.
Yaşadığın şehire gelmiş seni görmemiş bile. NEden bu kadar saplandın?
bitti okul. yaşadığım şehre geldi. sadece gece kaldı. akşam geldi. sabah çok erken saatlerde döndü. tek değildi ki bana o saatte görüşelm deseydi zaten olmazdı.

Seviyorum dedi işte. Seviyorum ama uzak tutmaya çalışıyorum kendimden seni dedi.
burdaki çogu hanım bunun bir kandırma cümlesi olduğunu
klişe olduğunu size anlatmaya calıştılar ama anlamadınız hep onu savundunuz
bence bu kadar üzmeyin kendinizi canınıza yazık değer mi

Wala ksr bakma da bu aşk değil kendi adıma konuşuyum aşkı bu kadar zor bulmuşken sanal ortamda bulmak daha doğrusu bulduğunu sanmak bana çok tuhaf geliyor.bence sen okul bittikten sonra boşluğa düştün bu da sana meşgale oldu yoksa bu kadar kısa sürede hayali bir merhabası olan adama aşık olunmaz

Adam sana göz kirpsa hemen kosarsin..yapma yazik ediyorsun kendine..bi mesgale bul kendine..

biz kadinlar inanmak istedigimize inaniyoruz..gercege degil..bi silkelen..bu ne yahu..siirler,destanlar..kendine ne durumlara düsürmüssün..
yazmayacağımı biliyorum çnkü normalde dayanamayıp mesaj atan hep ben oluyordum ama şuan öyle değil

Ahh canım ya geri planda olsaydın keşke :KK43: erkeler böyledir fazla ilgi gösterirsen kaçarlar,Hiç tarafına bakmazssan pesini bırakmazlar..Sana bir nasihat şu dünyada en çok değer vericeğin en son kişi olsun ERKEK.

X