Anaokulu, okul öncesi, kreş yorumları Krese giden cocuk ve propolis

Amy lee

Unforgiven
Pro Üye
27 Aralık 2011
63.227
60.841
Merhaba, uzun süredir yoktum. Nasılsınız beni tanıyanlar 😀 umarım iyisinizdir.
Kızım bu yıl kreşe başlayacak ve ben Propolis uzmanı bir kadının ürünlerinden kullanmak istiyorum. Propolis hakkında ne düşünüyorsunuz? Kızım nadir hasta olan bir çocuk. Tabii ki kreşe başlayınca hastalıklar bitmeyecek biliyorum. Sizin tavsiyeleriniz nelerdir? teşekkürler şimdiden.

Bende oğluma geçen sene başladım 6 yaşındaydı. Çok faydasını gördüm. Bağışıklık sistemi güçlendi. Boğaz enfeksiyonu için antibiyotik kullanırdım ama propolis sayesinde ilaçsız atlatıyor. Grip bile olsa ayakta ve kolay geçiyor tavsiye ederim

Bana da aynı şekilde öneri oldu. Ve yanına bal karışımlı bir şey de önerildi şuan unuttum tabii. Inşallah faydası olur.
Bende oğluma geçen sene başladım 6 yaşındaydı. Çok faydasını gördüm. Bağışıklık sistemi güçlendi. Boğaz enfeksiyonu için antibiyotik kullanırdım ama propolis sayesinde ilaçsız atlatıyor. Grip bile olsa ayakta ve kolay geçiyor tavsiye ederim

Bana da aynı şekilde öneri oldu. Ve yanına bal karışımlı bir şey de önerildi şuan unuttum tabii. Inşallah faydası olur.
Bal karışımını kullanmadım. Ama alacağınız propolisin alkolle çözülmemiş olmasına dikkat edin. Faydasını görürsünüz Allahın izniyle

Merhaba, uzun süredir yoktum. Nasılsınız beni tanıyanlar 😀 umarım iyisinizdir.
Kızım bu yıl kreşe başlayacak ve ben Propolis uzmanı bir kadının ürünlerinden kullanmak istiyorum. Propolis hakkında ne düşünüyorsunuz? Kızım nadir hasta olan bir çocuk. Tabii ki kreşe başlayınca hastalıklar bitmeyecek biliyorum. Sizin tavsiyeleriniz nelerdir? teşekkürler şimdiden.
Kızınız kaç yaşında? Oğlum da Eylül başında krese başlayacak 2yasi doluyor korkuyorum hastalıklardan.hasta etmedik bu zamana kadar

Bildiğim kadarıyla buğday alkolü etil alkol. Ben olsam kullanmazdım.Ben ersağ dan aldım. Alkol içermez diyor. Siz bi araştırın yinede
Açıkçası erSağ almam. Benim alacağım yer ünlü bir propolis uzmanının sitesi. Içindeki alkol farkını kendisine ilettim yarın bana dönüş yapacaktır. Vardır bir bildikleri sanirim. Size yazdığı cevabı yazarım.

Teşekkür ederim muhakkak yazın
Cevap bu sekilde 👇👇👇👇
Screenshot_20190808-100522_Instagram.jpg
Screenshot_20190808-100534_Instagram.jpg

Rica ederim. Propolis, ari sütü, ham bal karışımlı dan da alicam. Tabii ki hastalığın önüne geçemezler, ama hafifletirler diye düşünüyorum. Önemli olan hafif şekilde atlatılması.
İnanın etkisi çok güzel. Geçen oğlumun çürük dişi iltihap yapmıştı. Propolis içirdim üç gün iltihabı kuruttu. Özellikle bağışıklık sistemi ve ağız içi ve boğaz enfeksiyonlarında bire bir

X