Kızlık zarı dikimi yaptırdım ilk günüm

Ya tamam şaka yapmıştım, benim için aşıtı önemli bu zar konusu. ilk defa eşimizle sevişip kirleniyoruz. Sonra eşimizle ikinci defa sevişirken bakire olmuyoruz, doğal olarak adamlar sorun yapıyor bunu. Kocam her sevişmede neden bakire değilsin sorusunu soracak diye ödüm kopuyor bu yüzden de her sevişme öncesi diktiriyorum. Daha bir gün olsun zarım yırtık çıkmadım karşısına.
Hahahah komik sey seni

Ben eşime kirli gittim ya. Adam dedi ki git bir yıkan bu ne koku. Ağladım, çok pişman oldum. Şimdi diktirip temiz bir şekilde yeniden karşısına çıkacağım. Belki bana aşık olur. Şans dileyin iyi diksinler.
Kirlenmek güzeldir😂 Evlenene kadar sevişmekten korkup evlenince birkaç aylarını vajinismus problemini yenmeye harcayan, parmak egzersizi yapmak zorunda kalan, eşinin suratını çeken hatta bu problem yüzünden küfür yiyen, ilk gecelerde şiddet görenleri okuyoruz bu platformda. Ben temiz bir biçimde kendimi eşime sundum diyen çoğu kadının eşi ona neler yapıyor neler. Evlenmeden önce cinselliği yaşayanlar da elbet kötü evlilik yaşayabiliyor ama hiç olmazsa bu adam için mi en güzel yıllarımda cinselliği yaşamadım, evlenene kadar tuttum kendimi diye pişman olmuyor.

Merhaba arkadaşlar kendimde aylarca buralarda bu tür başlıklarda ve araştırma yaptığım için bu konuda ne yaşarsam yaşayayım herşeyi olduğu gibi yazacağım konusunda kendime söz vermiştim 4 yıl süren evlilikle sonuçlanmasını beklediğim bi ilişkim oldu cahillik ya birliktede olduk aşk insanı tam anlamıyla aptallaştırıyor ki ben düpedüz gerizekalıydım aradan günler geçti tam birbirimize ailelerimizi tanıştıralım dedikten iki gün sonra bi gece ansızın beni arayıp özür dilerim seni çok seviyorum ama seninle evlenemem ben zaten evliyim dedi o gece ile ilgili hiç bir şey hatırlamıyorum kendime geldiğim de bileğim sarılıydı sinir krizi geçirip bileğime bıçakla iki çizik atmışım hala izleri var 😔 aradan tam 2 yıl geçti hayatımda hiç bişey eskisi gibi olmadı bir daha kimseye güvenemeyecek olmam bi yana onunla yaşadığım şeylerin pişmanlıkları yakamı bırakmadı bende buralara kadar geldim kızlık zarı ameliyatı olacaktım kararlıydım uzun araştırmalarım sonucu 2 yada 3 doktorun adını duydum bunlardan birisi İstanbul birisi Adana diğeri ise ankaradaydı tercihimi Adana’dan yana kullandım dün bu operasyonu yaptırdım
İlk doktorun muayenesine gittiğimde zile basamayacağımı farkettim ellerim dizlerim tutmuyordu sonra asistanı açtı kapıyı içeri girdim sırada bekleyen hastalar vardı kimsenin yüzüne bile bakamadım sanki alnımda ışıklı bi tabela vardı ve herkes oradan okuyordu ne için geldiğimi işlemden önce beni doktorun yanına aldılar ona kafamda ki bütün soru işaretlerini anlattım gözlerim dolu dolu olarak oda mı acaba beni yargılar o bakışları görür müyüm yüzünde diyede korkmadım değil ama hiç öyle bi izlenim vermedi aksine bana şefkat ile yaklaştı önce sakin olmam gerektiğini bu süreçte yanımda olduğunu ihtimalleri şöyle olursa böyle böyle olursa şöyle yaparız diye de ekledi operasyon sonrasında ne hissedeceğimi ne yapmam yada yapmamam gerektiğini defalarca anlattı operasyon sırasında ise esprileri ile beni daha da rahatlattı kullanmam gereken ilaçlar olduğunu söylediğinde ise aklıma gelen tek şey operasyon sonrası nasıl eczaneye gideceğim oldu sekreteri ablaya yakınlarda eczane var mı dedim çok yakın değil ama var evet eğer istersen ilaçlarını buraya da getirebiliriz dedi ve ilaçlarım oraya kadar getirttiler öylece bunca yıl yaşadığım bütün ağırlık travma ve yüklerimi o masada bırakıp geldim bugün ilk günüm biraz ağrım var ama dayanılmayacak gibi değil bütün siz kardeşlerim için dua ediyorum rabbim kimseye pişmanlık yaşatmasın bu arada reklam yapmıyorum bu yüzden doktor ismi vermek istemiyorum şimdilik
Rabbim yardımcınız olsun,tabıkıde bilmeyerek evli biriyle olmuşssunuz,ne güzel,vazgeçmişssiniz,sadece şunu merak ettim,4 yıl evli oldupunu nasıl anlamadınız?

Rabbim yardımcınız olsun,tabıkıde bilmeyerek evli biriyle olmuşssunuz,ne güzel,vazgeçmişssiniz,sadece şunu merak ettim,4 yıl evli oldupunu nasıl anlamadınız?
Şöyle anlamadım evi vardı yalnız yaşıyorum diyordu bi kaç kez girdim çıktım evine sevgilimdi sonuçta yolda sokakta elele de geziyorduk üstelik çevresinde ki herkes bana yenge diyordu birgün evlilik konusu açıldı baktım kaçamak cevaplar veriyor daha da üsteledim sen benimle evlenmek mi istemiyorsun gibisinden daha sonra seni ailemle tanıştırmak istiyorum ne zaman memleketime gidelim falan dedim sonra bigün aniden aradı beni dedi ki ben seninle evlenemem zaten evliyim çok sonradan öğrendim karısı köydeymiş ailesinin yanında etrafında ki herkeste bilmesine rağmen susmuş anlayacağız çok büyük bi oyunun içindeymişim

Sevdim seviştim diyebilecek olgunluğa sahip olmayan birinin evlenmemesi gerektiğini düşünüyorum. Böyle kaçak dövüşerek anca kendinizi kandırıyorsunuz çünkü. Ha kendinizi çok iyi çok rahat "el değmemiş" hissediyorsanız ne güzel, mutluluklar size ama beraber olduğunuz kişinin de benzer şekilde sizi ayakta uyutacağı olaylar olacaktır, karma böyle işliyor 🤷🏿‍♀️
bence erkeklerin tümü hak ediyor bunu her seyi yasayıp bakire ile evlenmek istiyorlar

Toplumumuzda çeşit çeşit insan var. Ona göre seçerseniz saygı nedir ne değildir belki bir gün sizde öğrenirsiniz.
toplumun zejirli baskısı ve yargılarından dolayı bu seçimi yapmal zorunda hissettiryorlar boş boş yorum yapmayın ayrıca aldatmayan erkek yok evli bekar nişanlı sözlü erkekler hiç bir seyi hak etmiyor bakire sekilde evlenip yargı dagıtanlar burda ahlak yorumları yapıyorlar ya

toplumun zejirli baskısı ve yargılarından dolayı bu seçimi yapmal zorunda hissettiryorlar boş boş yorum yapmayın ayrıca aldatmayan erkek yok evli bekar nişanlı sözlü erkekler hiç bir seyi hak etmiyor bakire sekilde evlenip yargı dagıtanlar burda ahlak yorumları yapıyorlar ya
Forumun genel bakışına göre kim boş kim dolu yorum yapıyor belli olmuş zaten. :KK66: Yaptığınız hareketlerin sorumluluğunu almak yerine böyle ezik ezik davranıp bir de karşı tarafı kandırmaya yönelik eylemleriniz ile kendi kalitenizdeki erkekleri kendinize çekiyorsunuz zaten. O yüzden yaşadıklarınız sizin sorununuz. Sizin çevreniz sizin kapasiteniz sizin sorununuz öz olarak. :KK66:

O tarz erkeği hayatınıza almayarak çözersiniz bu sorunu. O tarz erkekler zaten kapıdan damacana su teslim aldığınızda "adama mı güldün?" diyecek tipler olduğu için bi kaybınız olmaz
Tüm erkekler aldatıyormuş deme öyle. 😛 Tüm erkekler tüü kakaaa bakireyim diye zar diktirenler çok masum.

Forumun genel bakışına göre kim boş kim dolu yorum yapıyor belli olmuş zaten. :KK66: Yaptığınız hareketlerin sorumluluğunu almak yerine böyle ezik ezik davranıp bir de karşı tarafı kandırmaya yönelik eylemleriniz ile kendi kalitenizdeki erkekleri kendinize çekiyorsunuz zaten. O yüzden yaşadıklarınız sizin sorununuz. Sizin çevreniz sizin kapasiteniz sizin sorununuz öz olarak. :KK66:
bayanın yaptıgı şey dolandırıcılk degil bu duruma sürükleyen kişiler cevre ama ciddi ciddi sunu ifade etmek isterim bakire hiç bir kadını erkekler hak etmiyor cünki evli nisanli sözlü sevgilisi olan tüm erkekler tatilde iş gezisinde kendi evinde esini ailesinin yanına gittiginde bile fırsatı degerlendiren hiç bir fırsatı kacırmayan erkekler var ve hiç bir sey yasamamiş gibi eslerinin yüxğne bakan erkekler var içerigini acmak istemiyorum ama bu böyle kızlık zarı gitti diye diktirmeye bilirdi bunu önemseneyen biriyle evlebilirdi veya herkez evlenicek diye bir kural yok kendi seçim ve kararlarıyla güçlü duruş sergiyebilirdi bu korkuları yasamak yerine hiç bir erkek bakireligi HAK etmiyor emin olun

bayanın yaptıgı şey dolandırıcılk degil bu duruma sürükleyen kişiler cevre ama ciddi ciddi sunu ifade etmek isterim bakire hiç bir kadını erkekler hak etmiyor cünki evli nisanli sözlü sevgilisi olan tüm erkekler tatilde iş gezisinde kendi evinde esini ailesinin yanına gittiginde bile fırsatı degerlendiren hiç bir fırsatı kacırmayan erkekler var ve hiç bir sey yasamamiş gibi eslerinin yüxğne bakan erkekler var içerigini acmak istemiyorum ama bu böyle kızlık zarı gitti diye diktirmeye bilirdi bunu önemseneyen biriyle evlebilirdi veya herkez evlenicek diye bir kural yok kendi seçim ve kararlarıyla güçlü duruş sergiyebilirdi bu korkuları yasamak yerine hiç bir erkek bakireligi HAK etmiyor emin olun
Ya hanımefendi aynı açıklamayı tekrar tekrar yapmak istemiyorum inanın. İnsanın ahlaksızı her zaman ahlaksızdır.

Nerden biliyorsunuz insanların bakire olduğunu yanında mıydınız?

Hiçbir erkeğin hak etmediği konusunda hemfikiriz. Ama hak etmeyene hak verdiğinizin de siz farkında değilsiniz. Zar diktirmek, böyle erkeklere layık olma çabasından başka bir şey değildir, zavallıca bir durumdur.

Hiçbir erkeğin hak etmediği konusunda hemfikiriz. Ama hak etmeyene hak verdiğinizin de siz farkında değilsiniz. Zar diktirmek, böyle erkeklere layık olma çabasından başka bir şey değildir, zavallıca bir durumdur.
keşke diktirmese kendine güvenli ve güçlü olsa yine aynı yerdeyiz bizim zehirli pis toplum ahlak sandıgımız kurallar o yüzden her kadın güçlü ve kendi ayakları üzerinde durmalı yoksa kim takar kızlık zarını hak etmeyen bir erkege kendini el degmemiş şekilde gösterme cabası hata yanlış bayanda degil ahlaki deger saydırtılan baatan beri yanlış ögretide

keşke diktirmese kendine güvenli ve güçlü olsa yine aynı yerdeyiz bizim zehirli pis toplum ahlak sandıgımız kurallar o yüzden her kadın güçlü ve kendi ayakları üzerinde durmalı yoksa kim takar kızlık zarını hak etmeyen bir erkege kendini el degmemiş şekilde gösterme cabası hata yanlış bayanda degil ahlaki deger saydırtılan baatan beri yanlış ögretide
Evlenmeden önce cinsel ilişki yaşayan kadınlar başları dik ve gururla hareket etse, bu kadınlar toplumda çoğunluk olsa zaten o ikiyüzlü ahlak anlayışının toplumda hiçbir hükmü kalmaz. Ancak, kadınlar kendilerini sanki cinayet işlemiş gibi görür, bunu saklayıp bir de zar diktirme işine girerlerse düzen aynen devam eder. Toplumun çarpık ahlak anlayışının karşısında dimdik durup onu değiştirecek olan biziz. Öncelikle bizim “yanlış” yapmadığımıza, asıl yanlışın toplumda olduğuna inanmamız, “benim için yok hükmündesiniz” dememiz gerekiyor. O zaman değişir bir şeyler. Mücadele mücadele mücadele… Bizden önceki nesiller kadının seçme-seçilme hakkı için öldüler ya! Mücadeleyle geldik bugünlere. Onlar da “Toplum böyle düşünüyor, ne yapalım” diyerek sineye çekselerdi hâlâ nüfus sayımında sadece erkekler nüfusa dâhil ediliyor olurdu, eğitim ve çalışıp para kazanma, boşanma, seçme seçilme hakkımız olmazdı. Bizim nesle düşen mücadele biçimi, onlarınkinin yanında devede kulak bile değil. İlk feminist eser olan(1700’lü yılların sonunda yazılmış) Kadın Haklarının Gerekçelendirilmesi(Mary Wolstonecraft)ni okuyun, görün nereden nereye gelmişiz dünyada. Sufragette filmini izleyin, kadınların nasıl öldüğünü görün mücadele ederken. Bizim mücadelemiz ne ki onların yanında?

Merhaba arkadaşlar kendimde aylarca buralarda bu tür başlıklarda ve araştırma yaptığım için bu konuda ne yaşarsam yaşayayım herşeyi olduğu gibi yazacağım konusunda kendime söz vermiştim 4 yıl süren evlilikle sonuçlanmasını beklediğim bi ilişkim oldu cahillik ya birliktede olduk aşk insanı tam anlamıyla aptallaştırıyor ki ben düpedüz gerizekalıydım aradan günler geçti tam birbirimize ailelerimizi tanıştıralım dedikten iki gün sonra bi gece ansızın beni arayıp özür dilerim seni çok seviyorum ama seninle evlenemem ben zaten evliyim dedi o gece ile ilgili hiç bir şey hatırlamıyorum kendime geldiğim de bileğim sarılıydı sinir krizi geçirip bileğime bıçakla iki çizik atmışım hala izleri var 😔 aradan tam 2 yıl geçti hayatımda hiç bişey eskisi gibi olmadı bir daha kimseye güvenemeyecek olmam bi yana onunla yaşadığım şeylerin pişmanlıkları yakamı bırakmadı bende buralara kadar geldim kızlık zarı ameliyatı olacaktım kararlıydım uzun araştırmalarım sonucu 2 yada 3 doktorun adını duydum bunlardan birisi İstanbul birisi Adana diğeri ise ankaradaydı tercihimi Adana’dan yana kullandım dün bu operasyonu yaptırdım
İlk doktorun muayenesine gittiğimde zile basamayacağımı farkettim ellerim dizlerim tutmuyordu sonra asistanı açtı kapıyı içeri girdim sırada bekleyen hastalar vardı kimsenin yüzüne bile bakamadım sanki alnımda ışıklı bi tabela vardı ve herkes oradan okuyordu ne için geldiğimi işlemden önce beni doktorun yanına aldılar ona kafamda ki bütün soru işaretlerini anlattım gözlerim dolu dolu olarak oda mı acaba beni yargılar o bakışları görür müyüm yüzünde diyede korkmadım değil ama hiç öyle bi izlenim vermedi aksine bana şefkat ile yaklaştı önce sakin olmam gerektiğini bu süreçte yanımda olduğunu ihtimalleri şöyle olursa böyle böyle olursa şöyle yaparız diye de ekledi operasyon sonrasında ne hissedeceğimi ne yapmam yada yapmamam gerektiğini defalarca anlattı operasyon sırasında ise esprileri ile beni daha da rahatlattı kullanmam gereken ilaçlar olduğunu söylediğinde ise aklıma gelen tek şey operasyon sonrası nasıl eczaneye gideceğim oldu sekreteri ablaya yakınlarda eczane var mı dedim çok yakın değil ama var evet eğer istersen ilaçlarını buraya da getirebiliriz dedi ve ilaçlarım oraya kadar getirttiler öylece bunca yıl yaşadığım bütün ağırlık travma ve yüklerimi o masada bırakıp geldim bugün ilk günüm biraz ağrım var ama dayanılmayacak gibi değil bütün siz kardeşlerim için dua ediyorum rabbim kimseye pişmanlık yaşatmasın bu arada reklam yapmıyorum bu yüzden doktor ismi vermek istemiyorum şimdilik
Herkes de bir eleştiri siz kendinizi psikolojik olarak rahat hissediyorsanız eğer doğru yapmışsınız. Sizin diktirmeniz kimseyi ilgilendirmez sizin hayatınız sizin seçiminiz. Her insan hata yapar yargılamak da kimseye düşmez. Hayatınıza odaklanın mutlu bir hayat diliyorum...

Scarlet’i görünce aklıma Scarlet Letter romanı geldi. Adultery (zina) yaptığı için toplumdan dışlanan ve A harfini boynunda taşımak zorunda olan kadın bundan asla rahatsızlık duymaz, aksine alnı dik bir şekilde kalır, üstelik adultery’nin A sını elbisesine kocaman nakışlı kıpkırmızı pasparlak süslü olarak işlemiştir. Gururundan taviz vermez. Kızıl damga romanını aklıma getiren isminiz var. Öyle ya da böyle umarım mutlu olursun ama bil ki kandırmak asla çözüm değil.

X