Kızlık zarı dikimi yaptırdım ilk günüm

Yok ven ciddiyim. Bir ara kk da vardi bir konu 2 hafta öncesinden diktirmis gerdekte kanamamis, doktorun kapisina dayaninca gecici bi 1 gun onceden dikilse kanardi vs demisti.

Bunjn gibi cok konu gordum kkda. Hayir o kadar emek verdi eziyet cekti, muhtemelen bundan nemalanan bir doktor buldu. Elinde patlayacak.
Geçici değil de kalıcı zar diktirmiştir belki.

Ben eşime kirli gittim ya. Adam dedi ki git bir yıkan bu ne koku. Ağladım, çok pişman oldum. Şimdi diktirip temiz bir şekilde yeniden karşısına çıkacağım. Belki bana aşık olur. Şans dileyin iyi diksinler.
Allah sana hidayet versin gercekten yazdiklarimdan bunu mu cikardin bu konu senim icin inemli olqmayq bilir ama benim icin onemli bakirelige onem veriyorum sukur ler olsun ki ilkimde esimdi onun ilkide bendim herkezin dusuncesi fikirleri ayridri onemli olan saygi duymak

Ben eşime kirli gittim ya. Adam dedi ki git bir yıkan bu ne koku. Ağladım, çok pişman oldum. Şimdi diktirip temiz bir şekilde yeniden karşısına çıkacağım. Belki bana aşık olur. Şans dileyin iyi diksinler.

Fantezi olsun diye eşi için yaptıran varmış ya insanlar çok tuhaf gerçekten baya dalgaya alınmıştı başka forumda bir kadın. 🤣🤣🤣

Allah sana hidayet versin gercekten yazdiklarimdan bunu mu cikardin bu konu senim icin inemli olqmayq bilir ama benim icin onemli bakirelige onem veriyorum sukur ler olsun ki ilkimde esimdi onun ilkide bendim herkezin dusuncesi fikirleri ayridri onemli olan saygi duymak
Ya tamam şaka yapmıştım, benim için aşıtı önemli bu zar konusu. ilk defa eşimizle sevişip kirleniyoruz. Sonra eşimizle ikinci defa sevişirken bakire olmuyoruz, doğal olarak adamlar sorun yapıyor bunu. Kocam her sevişmede neden bakire değilsin sorusunu soracak diye ödüm kopuyor bu yüzden de her sevişme öncesi diktiriyorum. Daha bir gün olsun zarım yırtık çıkmadım karşısına.

keşke diktirince yaşananlarda geçse, hiç olmamış gibi olabilse ama sizde biliyorsunuz öyle olmayacak. Evlilik dışı cinsel ilişkiye karşı değilim. Bunu yaşadığı için evlenemeyen bir tane tanıdığım dostum da olmadı. Hiç bu yüzden terk edilen de görmedim. Hiç kimse bilmese bile siz biliyor olacaksınız. Onun vicdanı da yetiyor zaten insana. Neden sizi siz olduğunuz için seven, korkusuz bir ilişki yerine ilk kez oluyormuş gibi rol yapacağınız, bir yalanı tercih ediyorsunuz?

X